Years of Living Dangerously

Years of Living Dangerously Nominated for 2 Emmys 2014

14. července 2014 v 11:08 | Lexi
Další projekt, kterého je Ian součástí, získává pozornost. Dokumentární řada kratších filmů, Years of Living Dangerously, získala hned 2 nominace na prestižní Emmy. Ian nás na to sám upozornil pomocí jeho Instagramu. Fotku jsem již sice přidávala, ale myslím, že to stojí i za delší zmínku.

A jak na to reagoval Ian? "#Ballers #yearsproject aka YEARS OF LIVING DANGEROUSLY nominated for 2 Emmys in 2014. Two words: Bad ass... So grateful to be a part of this. Truly." (Volný překlad: Years of Living Dangerously nominovaný na 2 Emmys 2014. Dva slova: zatraceně dobře! Jsem tak vděčný, že toho můžu být součástí. Skutečně."

40~0.jpg

Years of Living Dangerously - Posters #1

10. května 2014 v 9:58 | Lizz
CZ: Objevilo se spousta nových plakátů pro Years of Living Dangerously :) Jsou úžasné ♥ Poslední z nich je oznámení, že jsme mohli Ianovi na twitter psát různé otázky ohledně Yold a on na ně odpovídal :) Ten rozhovor sem dám nejspíš až večer, ještě ho musím přeložit z portugalštiny :DENG: There are a lot of new posters for Years of Living Dangerously :) They are amazing ♥ The last one is just a notification, that we could write a questions to Ian ontwitter and his answers we will see in interview :) I'll probably publishin the evening,yetI have totranslateit from portuguese :D

Years of Living Dangerously Season 1: IS - Why I Care

2. května 2014 v 21:08 | Lizz
CZ: Mám tady další video z Years of Living Dangerously - ve kterým mluví hlavně jenom Ian. Je tam taky natočená cesta Iana na natáčení TVD ;) Dál se tam mluví hodně o přírodních katastrofách nebo jak bude země vypadat za 50 let + jak jí změnit. Video je úžasné a poučné...nemůžu se dočkat na další :). Jeho chování v téhle nahrávce mi připomíná, proč ho tak obdivuju, protože celebrit takhle podporující přírodu a dění ve světě je opravdu hodně málo ;)ENG: I have another video of Years of Living Dangerously - Ian spoke there a lot. There's also a shot of Ian route to shooting TVD. Next there is a lot of talk about natural disasters and how the country will look like after next 50 years + how to change it. Video is an amazing and enlightening ... His behavior in this record reminds me why I admire him so, because there are a few celebrities which supporting nature and events in the world.

Years of Living Dangerously Season 1: Episode 4 Clip - Environmental Communications

28. dubna 2014 v 18:43 | Lizz
CZ: Tady je webclip k další epizodě YOLD, kterou uvidíme už 4. května. Bude se v ní hlavně mluvit o náboženství :) Iana můžeme v klipu vidět od 0:43 ;)ENG: Here is a webclip for the next episode of YOLD which will be on May 4th. In the clip religion and science are discussed. We can see Ian in 0:43 ;)

Years of Living Dangerously - On the set #2

25. dubna 2014 v 21:27 | #Lizz
CZ: Tyhle fotky už jsou trochu starší, ale i tak jsou úžasné :3 Jsou z natáčení YOLD - na první díl se můžete podívat tady.ENG: These photos are a little older but they are still amazing :3 They´re from YOLD - the first part you can see here.

Gallery Link > TV Shows > Years of Living Dangerously > On the Set {+2 new}

Years of Living Dangerously >> New Promo Photo

14. dubna 2014 v 17:32 | Lexi
CZ: Objevila se další promo fotka k Years of Living Dangerously.ENG: There is one more promo photo for Years of Living Dangerously.

Years of Living Dangerously >> Google Hangout Video

14. dubna 2014 v 17:28 | Lexi
CZ: A tady je již video z Google Hangout, kde můžete kromě Iana vidět spoustu lidí, kteří se na výrobě filmu podíleli. Rozhodně vám doporučuji se na to podívat, já osobně jsem akorát proskákala pár částí, musím se dneska učit, ale plánuji se na to podívat. Určitě to nebude tak zajímavé, jako byste se na to dívali online, ale Ian je tam vážně úžasný :3 :D A vždycky můžete přeskočit ty nudné části :DENG: And there is the video from the Google Hangout where you can see except Ian a lot of people who were participate on the film production. I definitelly recommend to watch it, I saw just a few parts, but I'm gonna to watch it (have to study today). It won't be interesting like you would watch it online, but Ian is really amazing in there :3 :D And you can always skip the boring parts :D

Years of Living Dangerously >> "Watch YearsOfLiving Tomorrow" Was Trending On Twitter!

13. dubna 2014 v 17:37 | Lexi
CZ: Ianův dokumentární film zaznamenává další úspěch, tentokrát v Německu. Němečtí Somerholics dostali Years of Living Dangerously do trendů v jejich zemi, konkrétně trendovalo "Watch YearsOfLiving Tomorrow". Tweetovala o tom jedna slečna a Ian to samozřejmě musel retweetovat. Gratulace, YOLD!ENG: Ian's documentary movie noticed another success, this time in Germany. German Somerholics got Years of Living Dangerously to their trend, specifically trended "Watch YearsOfLiving Tomorrow". Some girl tweeted about it and Ian (of course) retweeted it.v Congratulation, YOLD!

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]

Years of Living Dangerously Premiere Full Episode!!

8. dubna 2014 v 14:50 | Lexi
CZ: A to jsem si myslela, že se dneska vážně budu učit. Co mi to dělají? Alias dnes byla zveřejněna první epizoda dokumentárního projektu Year of Living Dangerously, kde vystupuje také Ian. Jsem šťastná, že jsme se konečně dočkali, ale na druhou stranu vyšiluji, protože takhle nedokončím ročník :D ENG: And I thought that today I am really gonna studying. What are they doing to me? Aka today was published the fist episode of Ian's documentary movie Years of Living Dangerously. I am happy we can finally watch it but I am freaking out at the sime time because if it'll go like that, I have no chance to finish this year :D

Years of Living Dangerously >> The Correspondents (Video) + Twitter Photo #350

5. dubna 2014 v 16:51 | Lexi
CZ: Tvůrci dokumentárního filmu Years of Living Dangerously, kde se objevil i Ian, zveřejnili další video, tentokrát týkající se korenspondentů.ENG: The creators of a documentary movie Years of Living Dangerously, where Ian is gonna appear, posted another video, this time about the correspondents.


CZ: Dále Ian na instagramu sdílel tuto fotku.ENG: And Ian shared at his instagram account this photo.Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]

Years of Living Dangerously >> Promo Video

27. března 2014 v 9:43 | Lexi
CZ: Zde je další video - tentokrát je to promo na podporu Ianova dokumentárního filmu "Years of Living Dangerously". Jeho chování v této krátké nahrávce mi připomíná, proč ho tak hrozně moc obdivuji. Prosím, podívejte se na to. Naprosto souhlasím s jeho řečí. Ian je někdo, kdo nám toho má tolik co říct, kdo má duši a srdce a kdo je připravený změnit naši situaci. Vyslechněte, co má na srdci. ENG: There is another video - this time it's promo for Ian's documentary movie "Years of Living Dangerously". His acting in there reminids me all the reasons why I admire him so much. Please, watch it. I totally agree with his speech. Ian is someone who has so much to talk about, who has soul and the heart, and who is ready to change our situation. Let him tell to you what he has to say.

Years of Living Dangerously >> Promotional Photos

27. března 2014 v 9:36 | Lexi
CZ: Konečně se také objevily úžasné fotky z Ianova dokumentárního filmu "Years of Living Dangerously". ENG: Finally also got out amazing promo photos of Ian's documentary movie "Years of Living Dangerously".


Years Of Living Dangerously > 2013 > Trailer

8. listopadu 2013 v 16:56 | The Lizz
CZ: Upoutávka na dokumentární film " Years of LivingDangerously " na kterém se Ian podílí :) Můžete ho vidět v 1:31 :)ENG: Trailer for the film " Years of Living Dangerously " on which participates ian :) You can see him at 1:31 :)

Years of Living Dangerously >> On the Set #1

28. srpna 2013 v 20:29 | Lexi
CZ: Konečně se objevily první fotky z natáčení dokumentárního filmu 'Years of Living Dangerously'. Film bude o globálním oteplování.ENG: They are finally first pictures from the set of Ian's new documentary movie 'Years of Living Dangerously'. Movie is going to be about global warming.


Gallery Update >> Movies >> Years of Living Dangerously >> On the Set [4x]
 
 

Reklama