The best star competition!

The Best Star Competition: Evaluation

21. dubna 2013 v 21:00 | Lexi
Konečně!! Konečně!! Konečně se mi povedlo vyhodnotit soutěž The Best Star Competitio :D
Takže se utíkejte převléct do společenského a jdeme na to :DD

Jelikož se mi tento článek naprosto zoufale nechce psát, tak to skrátím :D

The Best Star Competition: Finale >> Women >> Candice Accola vs Nina Dobrev

16. dubna 2013 v 16:52 | Lexi
Do finále v ženské kategorii se dostala Candice Accola, která porazila Rihannu, Avril Lavigne a Claire Holt a Nina Dobrev, která porazila Demi Lovato, Leu Michele a Leighton Meester.

Hlasovat můžete do pátku, tedy do 19. dubna (19.4.) - byla bych ráda, kdyby alespoň affs, které mají zaměření alespoň na jednoho z těchto herců, zmínily tento duel na blogu. Nezapomněla bych vám to :P

Hlasujte také v mužském finále:

Komu patřil váš hlas? :)

The Best Star Competition: Finale >> Men >> Joseph Morgan vs Ian Somerhalder

16. dubna 2013 v 16:49 | Lexi
Konečně jsem se dokopala a přidala finále TBSC, i když už jsou všechna důležitá ocenění rozdána :DD Nevadí!

Do finále se dostal Joseph Morgan, který porazil Stevena R McQueena, skupinu Simple Plan a člena jeho "původní rodiny" Daniela Gilliese a Ian Somerhalder, který porazil Louise Tomlinsona, Darrena Crise a Roberta Pattinsona.

Hlasovat můžete do pátku, tedy do 19. dubna (19.4.) - byla bych ráda, kdyby alespoň affs, které mají zaměření alespoň na jednoho z těchto herců, zmínily tento duel na blogu. Nezapomněla bych vám to :P

Hlasujte také v ženském finále:

Komu patřil váš hlas? :)

The Best Star Competition: Round #3 >> Female >> Candice Accola vs Rihanna

28. března 2013 v 17:40 | Lexi

V současném duelu je Candice Accola a Rihanna. V minulém duelu se utkala Nina Dobrev a Demi Lovato. Zvítězila Nina Dobrev, ale o pouhé 4 hlasy. Po tomto duelu se dovíme, která z celebrit postoupí do finále a do duelu s Ninou Dobrev.

Současná situace:
acuNucoD

Hlasuj také v mužské kategorii:

The Best Star Competition: Round #3 >> Male >> Steven R McQueen vs Joseph Morgan

28. března 2013 v 17:37 | Lexi
V minulém kole vypadl Louis Tomlinson a postoupil Ian Somerhalder. V tomto kole se utkají 2 herci, které nejvíce proslavil seriál The Vampire Diaries.

Současná situace:
adzYCdx1

Hlasuj také v ženské kategorii:

The Best Star Competition: Round #3 >> Male >> Ian Somerhalder vs Louis Tomlinson

26. března 2013 v 17:37 | Lexi
- přednastaveno -

Do prvního ze dvou duelů v semifinále se dostal Louis Tomlinson a Ian Somerhalder. Louis vyřadil zatím Conora Maynarda a Enrique Inglesiase a Ian Darrena Crisse a Roberta Pattinsona.

Současná situace:
abwyvJdR

Hlasujte také v ženské kategorii:

Byla bych ráda, pokud máte zaměření na jednu z těchto celebrit, kdybyste si duel zveřejnili na blogu, přeci jenom je to už semifinále. Hlavně prosím moc affs, ale do ničeho vás nenutím. Děkuji ♥

The Best Star Competition: Round #3 >> Female >> Demi Lovato vs Nina Dobrev

26. března 2013 v 17:37 | Lexi
- přednastaveno -

Do semifinále se v ženské kategorii dostala Demi Lovato a Nina Dobrev. Demi zatím porazila Lucy Hale a Selenu Gomez, zatímco Nina Leu Michele a Leighton Meester.

Současná situace:
acjGSJqS

Hlasujte také v mužské kategorii:

Byla bych ráda, pokud máte zaměření na jednu z těchto celebrit, kdybyste si duel zveřejnili na blogu, přeci jenom je to už semifinále. Hlavně prosím moc affs, ale do ničeho vás nenutím. Děkuji ♥

Vyhodnocení druhého kola The Best Star Competition

22. března 2013 v 17:10 | Lexi
Do druhého kola soutěže o nejlepší celebrity tady na blogu se dostalo 8 celebrit, a z těch jste zvolili 4 postupující do semifinále. Opět přináším menši shrnutí celého kola.

Výsledky duelů:
abwyvJdR acjGSJqS

Budu se vážně snažit, ať to teď už jede rychle, na finálové hlasování bych chtěla nechat týden, tak ať to máme za dva týdny naprosto z krku :) Jo, říkám to pokaždé, ale teď to myslím vážně :D

Statistiky:
Nejvíce hlasů pro: Ian Somerhalder (128 hlasů)
Nejméně hlasů pro: Simple Plan (5 hlasů)
Celkový počet hlasů v mužské kategorii: 294
Celkový počet hlasů v ženské kategorii: 284
Celkový počet hlasů: 578

Pro srovnání s prvním kolem - celkově jste dali více hlasů v tomto, tedy druhém, kole, i když bylo celebrit méně. Více jste také hlasovali v mužské kategorii, v ženské pro změnu méně. Zároveň se změnila osoba, která získala nejvíce hlasů, tentokrát to není Demi Lovato, ale Ian Somerhalder (128).

Na závěr bych chtěla poprosit hlavně mé affs, zda by odkaz na duely nezveřejnily na jejich blozích, pokud se v duelu objeví celebrita, o které stránku mají. Samozřejmě to není povinné, ale byla bych moc ráda, přeci jenom je to už semifinále. O stejnou věc bych prosila také ve finále. Pokud to někdo udělá, bude to mít u mě! :))

Další duel přidám zítra a konkrétně bude soutěžit Demi Lovato s Ninou Dobrev a Ian Somerhalder s Louisem Tomlinsonem.

The Best Star Competition: Round #2 >> Male >> Joseph Morgan vs Simple Plan

16. března 2013 v 19:22 | Lexi

V minulém duelu porazil o 7 nebo 8 hlasů Steven R McQueen Bruna Marse, ale každý měl více než 30 podpůrců.

V tomto duelu se utká Simple Plan, kteří porazili skupinu Green Day a Joseph Morgan, který porazil Daniele Gilliese (Elija).

Současná situace:
aduz26Eb

Hlasujte také v ženském duelu:

The Best Star Competition: Round #2 >> Female >> Duel: Jennifer Aniston vs Rihanna

16. března 2013 v 19:15 | Lexi

V minulém duelu Candice Accola vs Avril Lavigne vyhrála s pořádným náskokem Candice Accola, která taky pokračuje dál, zatímco Avril končí.

V tomto duelu se utká Jennifer Aniston, která porazila v prvním kole Angelinu Jolie a Rihanna, která zvítězila nad Katy Perry.

Současná situace:
adxHe8Ts

Hlasujte také v mužském duelu:

The Best Star Competition: Round #2 >> Female >> Duel: Candice Accola vs Avril Lavigne

6. března 2013 v 19:35 | Lexi

V minulém duelu vyhrála Demi Lovato nad Lucy Hale, taky celkem těsně a taky nehlasovalo moc lidí. V tomto duelu bude soutěžit Candice Accola a Avril Lavigne.

Hádám, že nemusím nikoho představovat, tak pojďme rovnou na hlasování :)

Současná situace:
adngrS8F

Hlasujte také v mužské kategorii:
Steven R McQueen vs Bruno Mars

The Best Star Competition: Round #2 >> Male >> Duel:Steven R McQueen vs Bruno Mars

6. března 2013 v 19:30 | Lexi

Konečně je tu další kolo TBSC, i když se mi ho vůbec přidat nechtělo, ale nakonec jsem si řekla, že když přidám toto, tak můžu přidat i další a nádhernou novinku :D No však uvidíte :)

V minulém duelu Enrique Inglesias vs Louis Tomlinson vyhrál Louis, ale bylo to celkem těsně. Minule teda moc lidí nehlasovalo, což mě trochu mrzí, třeba by to dopadlo jinak, no ale s tím už nic nenadělám :)

V tomto kole proti sobě stojí Steven R McQueen alias Jeremy z TVD a Peter Hernandez alias Bruno Mars, kterého znáte všichni :D

Současná situace:
acoPjuoB

Nezapomeňte taky hlasovat v ženské kategorii:

The Best Star Competition: Round #2 >> Female >> Duel: Lucy Hale vs Demi Lovato

21. února 2013 v 16:28 | Lexi

Už jsem měla předepsaný článek na toto kolo, ale musím ho napsat znovu. Chtěla jsem napsat, že výsledek byl velmi překvapivý, ale teď jsem překvapená ještě víc. V minulém duelu bojovala Nina Dobrev s Leou Michele. Když jsem článek přidávala, myslela jsem si, že favoritkou je Nina. Jaký byl ale šok, když jsem asi 3 dny zpátky koukala na výsledky, a Lea Ninu drtila! A ještě větší šok přišel, když jsem dneska rozklikla anketu a koukám, že nejen Nina Leu dohnala, ona se dostala i do mírného vedení. Takže přeci jenom: nikdy neříkejme nikdy a berme si příklad z Dobrevics! :D

A teď už další duel. Do druhého kola se dostaly Lucy Hale (americká herečka [např. Aria ze známého TV hitu stanice ABC - Pretty Little Liars ] a herečka [jak jsem se včera dozvěděla, nedávno dokončila album a čeká se na premiéru. Svůj hlas už ale předvedla v Moderní Popelce: Once Upon A Song, kde nejen přeedvedla herecký talent, ale také úžasný hlas!]), která v prvním kole porazila kolegyni ze seriálu PLL a také kamarádku Troian Avery Bellisario, a LDemi Lovato (zpěvačka [právě chystá 4. desku, Lovatics netrpělivě očekávají nový singl Heart Attack] a herečka [nyní se věnuje hudbě, ale hrávala pro Disney Channel - např. Camp Rock] a třeba také porotkyně [X Factor]), která porazila nejlepší kamarádku Selenu Gomez.

Kdo zvítězí v tomto duelu? Hlasujte v anketě a nezapomeňte se podělit v komentářích! :)

Současná situace:
abfYFJuO

Hlasujte také v mužské kategorii!

The Best Star Competition: Round #2 >> Male >> Duel: Enrique Inglesias vs Louis Tomlinson

21. února 2013 v 16:19 | Lexi

Vítězem souboje Ian Somerhalder x Darren Criss je Ian Somerhalder, což asi není žádný šok, jelikož o Ianovi je celá tato stránka. Na jednu stranu je to asi trochu nefér, kdyby to dělala nějaká jiná, neutrální stránka, třeba by to dopadlo jinak. Rozdíl byl sice 19 hlasů, ale i tak Darren získal skvělých 30 (Ian 49).

A teď už další duel. Do druhého kola se dostali Enrique Inglesias (známý zpěvák, určitě znáte singl 'Hero'), který v prvním kole porazil s velkým náskokem Pitbulla, a Louis Tomlinson (zpěvák z populární britské skupiny One Direction), který velmi těsně, konkrétně o pouhé 2 hlasy, porazil Conora Maynarda.

Kdo zvítězí v tomto duelu? Hlasujte v anketě a nezapomeňte se podělit v komentářích! :)

Současná situace:
acrU0MR6

Hlasujte také v ženské kategorii!

The Best Star Competition: Round #2 >> Male >> Duel: Darren Criss vs Ian Somerhalder

17. února 2013 v 8:49 | Lexi

A další kolo je samozřejmě i v mužské části soutěže. Darren porazil v prvním kole Coryho Monteitha a Ian Roberta Pattinsona. Uvidíme, kdo uspěje v tomto kole.

Situation:
abmaMzlQ

Hlasujte také v ženské kategorii!

A nezapomeňte se pochlubit, komu bude patřit váš hlas :)

The Best Star Competiton: Round #2 >> Female >> Duel: Lea Michele vs Nina Dobrev

17. února 2013 v 8:46 | Lexi

Slíbila jsem, že to přidám tento týden a i když se mi vůbec nechce, tak přeci jenom přidávám první duel v druhém kole TBSC. Lea Michele porazila v prvním kole Kelly Clarkson, zatímco Nina Dobrev Leighton Meester. Uvidíme, která vyhraje tentokrát.

Situation:
adtCkVgp

Hlasujte také v mužské kategorii!

A nezapomeňte se pochlubit, komu patřil váš hlas :)

Vyhodnocení prvního kola The Best Star Competition

1. února 2013 v 18:32 | Lexi
Období odevzdávání hudebních i filmových cen se již sice blíží ke konci, ale spousta důležitých nás ještě čeká. Včetně vyhlášení celebrity, kterou si zvolíme my, blogaři. V prvním kole The Best Star Competition soutěžilo 16 osobností, které jsme nominovali. Nyní zkončilo první kolo a já bych to chtěla nějak vyhodnotit.

Výsledky duelů:
adtCkVgp abmaMzlQ

Další kola začnou už zítra, protože bych vážně chtěla pohnout, abychom se vítěze nedověděli až někde v červenci :)

Statistiky:
Nejvíce hlasů pro: Demi Lovato
Nejméně hlasů pro: Green Day
Celkový počet hlasů v mužské kategorii: 239
Celkový počet hlasů v ženské kategorii: 347
Celkový počet hlasů: 586!

Jak koukám, celkově jste dali 586 hlasů, což je podle mě pěkná sumička :D Doufám, že to naznačuje, že vás tato soutěž baví a že se budete dále zapojovat! Děkuji ♥

The Best Star Competiton: Female >> Duel: Jennifer Aniston vs Angelina Jolie

30. ledna 2013 v 9:44 | Lexi

V minulém souboji Katy Perry versus RIhanna vyhrála s menším náskokem Rihanna. Stejně jako u mužů i v této kategorii jsme se dostali do posledního duelu. Výherkyně postoupí do dalšího kola, kde to bude mít nejspíš hodně složité, jelikož se utká s Rihannou.

V tomto duelu bojují Jennifer Aniston a Angelina Jolie. Obě skvělé a uznávané herečky s hromadou filových ocenění, obě měly/mají něco s Bradem Pittem (:D) a obě mám ráda. Jednu přeci jenom víc (dobře, tak o mnoho víc), je to jedna z mých oblíbených hereček, mám i její autogram (PP)... takže asi víte, o kom mluvím, co? :D Ale nechci vás nijak ovlivňovat.

Současná situace:
adnVX0yG

Můžete také hlasovat v mužské kategorii:

Tak koho jste podpořili? :)

The Best Star Competiton: Male >> Duel: Simple Plan vs Green Day

30. ledna 2013 v 9:39 | Lexi

Po dlouhé době opět další kolo, promiňte, že mi to tak trvalo, ale nestíhala jsem. V minulém kole vyhrál Joseph Morgan alias Klaus. A konečně jsme se dotsali do posledního kola prvního kola. Zní to divně, ale snad mě chápete :)

Určitě všichni znáte skupiny Simple Plan a Green Day. Obě skupiny jsem do soutěže nominovala já, abych to trochu oživila.

Současná situace:
abtfvccx

Můžete také hlasovat v ženské kategorii:

Pochlubte se, komu bude patřit váš hlas :)

The Best Star Competiton: Female >> Duel: Katy Perry vs Rihanna

12. ledna 2013 v 15:59 | Lexi
V minulém kole se utkala Vanessa Hudgens s Avril Lavigne. S ne moc velkým náskokem zvítězila Avril.

V tomto kole soutěží pro vás pro všechny určitě známé zpěvačky, Katy Perry a Rihanna. Nemyslím si, že bych o nich teď měla nějak vyprávět, protože je určitě všichni znáte :)

Komu bude patřit váš hlas:

Současná situace:
acuLqbo4

The Best Star Competiton: Male >> Duel: Daniel Gillies vs Joseph Morgan

12. ledna 2013 v 15:57 | Lexi

V minulém kole soutěžili Ian Harding (PLL - Ezra) a Steven R McQueen (TVD - Jeremy). Já osobně se musím přiznat, že jsem hlasovala pro Jeremyho a držela mu palce, protože hned po Ianovi je to můj oblíbený herec :)

V tomto kole můžete hlasovat pro Daniele Gilliese nebo Josepha Morgana. Oba můžete znát z TVD, oba jsou z rodiny původních. Daniel alias Elijah, Joseph alias Klaus.

Komu bude patřit váš hlas?

Současná situace:
abz1mUTp

The Best Star Competiton: Male >> Duel: Ian Harding vs Steven R McQueen

4. ledna 2013 v 16:31 | Lexi
Minulý souboj Justin Bieber a Bruno Mars byl hodně zajímavý. Z počátku vedl s převahou Bieber, ovšem Holligans se vzpamatovali a naprosto to otočili, zatímco Justin se zastavil na místě, Bruno ho řádně předběhl. Gratuluji.

V současném kole se utká Ian Harding a Steven R McQueen. Oba jsou seriáloví herci, oba mají vedlejší role, ale je o nich slyšet. Jednoho proslavil seriál Vampire Diaries, druhého Pretty Little Liars. Iana můžete znát jako Ezru, přítele Arii, z PLL, zatímco Stevena jako Jeremyho, bratra Eleny, z TVD. Oba jsou velmi nadaní, takže mě zajímá, kdo to vyhraje.

A jak vypadá současná situace:
adj2NTtG

Nezapomeňte hlasovat také v ženské kategorii!

The Best Star Competiton: Female >> Duel: Vanessa Hudgens vs Avril Lavigne

4. ledna 2013 v 16:25 | Lexi
Minulý souboj Candice Accola a Claire Holt byl celou dobu velmi vyrovnaný a velmi napínavý. Celou dobu jsem si říkala, že to ještě chvilku nechám, protože se to vážně hezky drželo, ale dneska jsem se rozhodla pro další kolo, abychom se zase trochu hnuli. Takže minulý duel vyhrála velmi těsně (+1 hlas!) Candice Accola, takže gratuluji.

V současném kole bych vám chtěla představit dvě nominované a velmi talentované zpěvačky - Vanessu Hudgens a Avril Lavigne. Vanessu určitě znáte z High School Musical, kde hrála se Zacem Efronem, který je také její bývalý přítel. Ovšem na rozdíl od Avril, ne všichni ji znají také jako zpěvačku. Avril je velmi úspěšnou na hudební scéně, již několik let si pravidelně odnáší různé ceny a její hity se pravidelně dostávají do hitparát po celém světě. Kdo by neznal What The Hell, Smile, Wish You Were Here, nebo třeba starší Hot, When You're Gone a nejspíš nejúspěšnější její písničku - Girlfriend?

Zajímá mě, jak dopadne tento duel. Současnou situaci můžete zhlédnout tady:
addNTEHj

Pochlubte se, komu bude patřit váš hlas?

Nezapomeňte hlasovat také v mužské kategorii!

The Best Star Competiton: Male >> Justin Bieber vs Bruno Mars

27. prosince 2012 v 13:56 | Lexi
Minulý souboj vyhrál Enrique Inglesias, a to s pořádným náskokem před Pittbulem.

Toto kolo vypadá zajímavě. Máme tu více Hooligans nebo Beliebers? ;)

Nezapomeňte se s náma podělit, pro koho jste hlasovali!! :)

Současná situace:
absIQyXm

Hlasujte také v ženské kategorii!

The Best Star Competiton: Female >> Duel: Claire Holt vs Candice Accola

27. prosince 2012 v 13:53 | Lexi
Ano, vím, že předchozí souboj tu moc dlouho nebyl, ale chtěla bych to urychlit :) Ať to neskončí o prázdninách, takže bych vážně chtěla zabrat.

Čtete si někdo ty popisy celebrit? Protože mě to nebaví psát a vás to nebaví číst :D Takže to nechám do dalších kol :) Toto je teprve začátek.

Dneska tu máme souboj dvou upířích slečen, konkrétně Candice Accoly (Caroline) a Claire Holt (Rebekah).

Myslím, že to bude zajímavé :) Obě mám hrozně ráda :) Uvidíme, kdo vyhraje.

Jo a jinak minulý souboj zkončil velmi těsně, ale překvapivě /do soutěže jsem ji nominovala já, tudíž žádná reklama na žádném blogu/ zvítězila Lucy Hale :)

Nezapomeňte se do komentářů podělit, komu jste dali hlas :)

Současná situace:
aduVD6x6

Hlasujte také v mužské kategorii!
 
 

Reklama