The Anomaly

The Anomaly | New Stills and Promo posters

29. července 2014 v 21:11 | Lizz
Mám tady pár nových fotek z The Anomaly a to stills a promo plakáty :)

Gallery Link > Movies > The Anomaly > Promo Posters {+5new}
Gallery Link > Movies > The Anomaly > Stills {+7new}

The Anomaly - Stills #4

18. července 2014 v 11:05 | Lizz
Lexi je na dovolené, ale to neznamená, že Ian je taky :P :( Fotek je poslední dobou docela málo, takže to zatím všechno stíhám :D Tady jsou tři nové stills k filmu The Anomaly ;)

Gallery Link > Movies > The Anomaly > Stills {+3new}

The Anomaly Diaries

11. července 2014 v 11:06 | Lexi
The Anomaly je oficiálně venku, na potěšení fanoušků, kteří neměli možnost film zatím zhlédnout, byla zveřejněna následující videa pojmenovaná "The Anomaly Diaries".

The Anomaly >> Another Still

30. května 2014 v 15:31 | Lexi
CZ: Objevila se další skvělá fotka z The Anomaly.CZ: There is another great photo from The Anomaly.


Gallery Link >> Movies > The Anomaly > Stills [1x]

The Anomaly - Promo poster #2

18. dubna 2014 v 16:09 | #Lizz
CZ: Ha :3 Začínají se objevovat další plakáty a videa k "The Anomaly" Já už se tak těším :O Plakát je úžasný - Ian v HD :33ENG: Ha :3 Promo posters and videos from "The Anomaly" are appearing and I´m so excited :O Poster is amazing - Ian in HD :33

Gallery link > Movies > The Anomaly > Promo Posters {+1 new}

The Anomaly - EXCLUSIVE TRAILER

16. dubna 2014 v 20:37 | #Lizz
CZ: Je to tady, je to tady, je to tady :O Officiální trailer Ianova nového filmu The Anomaly ! :3 Ian je skoro v každý scéně :3 Panebože, vypadá to úžasně... už se nemůžu dočkat :OENG: It's here, it's here, it's here: The OFFICIAL trailer of Ian's new film The Anomaly! :3 Ian is almost in every scene. Oh my god, it looks amazing ... I can not wait for it :O

The Anomaly >> Still #2

2. února 2014 v 12:45 | #Lizz
CZ: Konečně se objevila další stillska z filmu "The Anomaly" :3 Vypadá to úžasně :OENG: There are finally new still from movie "The Anomaly" :3 It looks amazing :O

Gallery Link > Movies > The Anomaly > Stills {1+1new}

The Anomaly >> First still

3. ledna 2014 v 21:40 | Lexi
CZ: Objevinalse konečně první stillska z Ianova nového filmu 'The Anomaly'. Už se nemůžu dočkat ♥ENG: There is finally the first still from Ian's new movie 'The Anomaly'. I can't wait anymore ♥

The Anomaly >> New BTS pictures

23. listopadu 2013 v 9:37 | Lexi
CZ: Nové fotky z ntáčení The Anomaly.ENG: New photos from The Anomaly set.


Gallery Update >>Movies > The Anomaly > Behind the Scenes [+2x news]

The Anomaly >> Promo Poster

4. srpna 2013 v 16:47 | Lexi
CZ: Objevil se nový promo plakát k Ianovu novému filmu 'The Anomaly'. Nemůžu se dočkat!ENG: There is a new promo poster for Ian's new movie 'The Anomaly'. Can't wait!


Gallery Update >> Movies >> The Anomaly >> Promo Posters [1x]

Ian Is Signing "The Anomaly" Bottle

3. července 2013 v 21:34 | Lexi
Málem jsem zapomněla přidat video z natáčení 'The Anomaly', kde Ian hraje. Zrovna podepisuje láhev, kterou vyhraje šťastný fanoušek, pokud jsem to správně pochopila. Špatná zpráva je, že to nejsem já -_-
I've almost forgot to post this video from the set of 'The Anomaly' where Ian plays. He is just signing bottle that lucky fan will win, if I got it right. The bad new is that it wasn't me -_-

The Anomaly >> New BTS pictures #2

30. června 2013 v 8:26 | Lexi
Objevily se nové fotky z natáčení The Anomaly.


"Soy happy together"

13. června 2013 v 18:27 | Lexi

The Anomaly >> New BTS pictures

12. června 2013 v 17:17 | Lexi
Objevily se 2 nové fotky z natáčení The Anomaly.

Behind the Scenes of 'The Anomaly'

10. června 2013 v 16:15 | Lexi
Objevily se fotografie z natáčení Ianova nového filmu The Anomaly. Připomenu, že snímek je natáčen v Londýně, následně se ale přesune do New Yorku.


Ian Somerhalder Starring In New Movie ‘The Anomaly’!

4. června 2013 v 14:56 | Lexi
Konečně jsem se dočkala! :3 Už dlouho tu píšu o tom, že Ian v Londýně natočí nový film a pořád nic a nic, ale konečně se objevila nějaká ta novinka!

Film, ve kterém si Ian zahraje, se jmenuje The Anomaly a bude se jednat o akční thriller. Začíná se natáčet v Londýně, následně se ale vše přenese do New Yorku.

Jedná se o příběh bývalého vojáka, který se probudí v kufru dodávky s uneseným chlapcem a má jen 9 minut a 37 vteřin na to, aby zjistil, jak se tam vzal a co tam dělá.

Kromě Iana si ve filmu zahraje například Luke Hemsworth, bratr slavných bratrů Hemswortových. Dále se můžeme těšit na Briana Coxe, Alexis Knapp (Pitch Perfect) a Noela Clarka (Star Trek Into Darkness), který je také režisérem.

Jen tak mimochodem, když jsem na netu hledala co nejvíce informací, tak jsem našla asi 5 stránek, kde o tom píšou, a věichni zmiňují i Ninu, jako Ianovu bývalou přítelkyni. Konečně by se podle mě mohli ukázat spolu, aby byly drby definitivně pohřbeny.
 
 

Reklama