News

Azzaro Pour Homme Fragrance >> Ian On Azzaro Fragrance

15. srpna 2014 v 20:52 | Lexi
Objevilo se video, ve kterém Ian mluví o vůni Azzaro Pour Homme. Je kraťoučké a určitě doporučuji :) A nezapomeňte, jak mě upozornil samotný YouTube, "Toto video je neveřejné, než ho budete sdílet, dobře si to rozmyslete". Promiňte, mně to přijde hrozně vtipný :D


Ian On Robin Williams

15. srpna 2014 v 20:49 | Lexi
Jak jste již zajisté zaregistrovali, tento svět opustil skvělý herec a perfektní komik, legenda Robin Williams. K této smutné události se vyjádřil i Ian na jeho účtech na sociálních sítích, Twitteru a Instagramu.

Ian tweety zveřejnil již 13. srpna, takže se omlouvám, že vám je tady dávám až teď, ale znáte mě a moje reflexy na Ianův instagram.

"Poslouchám příběhy Robina Williamse, připomíná mi to jeho obrovský talent, energii a vliv. Je smutné, že zemřel. Posílám lásku jeho rodině."

"Tento muž byl neuvěřitelný - děkuji za úžasné momenty, které jsme zažívali díky vám, pane. Budete nám chybět, hlavně vaši silné rodině se zlomenými srdci a vašim fanouškům, nám, kteří vás nikdy nepřestaneme milovat. Odpočívejte v pokoji."
Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]

Ian Acquired More Nominations For Teen Choice Awards 2014!

1. srpna 2014 v 21:52 | Lexi
Společně s oficiálním oznámení moderátorů Teen Choice Awards se objevila i poslední vlna nominací a Ian v ní nechybí! Sesbíral dokonce další nominace dvě, tedy celkem mu letos budeme fandit v 5 kategoriích! Konkurence je obrovská, ale nikdy neříkejte nikdy. Věřím, že dokážeme, že Somerhalics je taky hodně a nějaké to prkno do sbírky Ianovi i tento rok přineseme :))

Choice Social Media King
Justin Bieber
Ashton Kutcher
One Direction
Ian Somerhalder
Justin Timberlake

Choice Twit
Justin Bieber
Demi Lovato
One Direction
Katy Perry
Ian Somerhalder

KONTROLA AFFILIATES | 1.08 - ///

1. srpna 2014 v 19:46 | Lexi & Lizz

Ha:D My víme, že vůbec neobíháme (a hrozně se za to stydíme:D ) ale seznam affiliates už je dooost neaktualizovaný a my potřebujeme vědět koho vůbec máme obíhat. Někteří sem nechodí, někteří si nás už vymazali (né že by jsme se vám divili:D) a některým jsme podtvrdily přihlášku do affs, ale nazapsaly si je - ups :D Takže si v tom chceme konečně udělat jasno ;)

Tohle není náběr pro nová affs! Ty se můžou zapisovat zde, děkujeme ;)
Pokud je tu někdo, kdo neví jestli s námi je affs (i to se může stát:D) ,tak si to může ověřit zde, ale jak jsem už řekla, ten článek nebyl aktualizovaný nejmíň půl roku :D

Nevíme přesně, do kdy kontrola potrvá, ale týden nebo dva určitě ;))

>> Přezdívka
>> Blog

Ian As Presentar at Teen Choice Awards & Reunite With Nina Dobrev At mtvU Fandom Awards

26. července 2014 v 11:02 | Lexi
I když to vypadá, že vztah Iana a Nikki Reed je více než kamarádský, objevily se další úspěchy Iana a jeho bývalé přítelkyně Niny Dobrev.

Jako první skvělá zpráva je, že Ian se na Teen Choice Awards objeví nejen jako nominovaný, ale bude odevzdávat i cenu. V jaké kategorii je ještě neznámé, stejně jako informace, zda-li cenu odevzdá společně s Ninou, která bude také odevzdávat, nebo na jeviště vyjdou pogratulovat výhercům každý zvlášť. Tak či tak, oba na TCA nějaké to prkno předají.

Další skvělou novinkou je, že Delena opět skóruje. I když je Ian v The Vampire Diaries mrtvý, fanoušci bojují dál a pomohli jim získat do sbírky další cenu. Poprvé se na Comic Conu odevzdávaly ceny Fandom Awards, kde si Ian s Ninou odnesli ocenění "Ship of the Year". "Chceme vám poděkovat za veškerou lásku a podporu Deleny", děkovala Nina při přebírání ceny. "Náš vztah byl chvílemi nahoře, chvílemi zase dole a netušíme, kde bychom teď bez vás byli. Takže vám moc děkujeme, budeme se snažit udržet to pro vás i nadále zajímavé" - dodal Ian. Moc gratuluji a věřím, že brzy přibudou i nějaké další ceny!

Super.cz Talks About Nikki´s and Ian´s relationship

24. července 2014 v 14:26 | Lizz

Aby toho chudáci ještě neměli málo, mezi spekulanty o jejich vztahu se přidává i veleúspěšná česká stránka super.cz. Upřímně jsem tuhle zprávu sem ani dávat nechtěla, ale Lexi na tom trvala :D Pokud bych měla mluvit za sebe, jsem moc ráda, že si Ian někoho našel a je po dlouhé době zase šťastný. To je hlavní ;) Ano, není od Nikki zrovna hezké chodit se všema klukama, který kdy Nina měla, ale tak.. Ať už chceme nebo ne, vůbec nic o jejich vztahu nevíme ;) Každopádně tyhle spekulace o jejich vztahu už mě docela vytáčeli na cizích stránkách, když jsem tohle viděla na Super.cz, tak to byl vrchol :D Za mě jim to spolu opravdu moc sluší a pokud jsou šťastní, tak by jsme z nich měli být šťastní i my :) Článek najdete zde ;)

" Ona hrála v Twilight sáze , on zase v Upířích denících. Téma krvelačných nočních tvorů však není jediné, co dlouholeté kamarády Iana Somerhaldera a Nikki Reed spojuje. Možná si mají o čem povídat, ale těžko říct, zda na to mezi líbáním mají vůbec čas. Dvojice je novým hollywoodským párem, jehož láska plně rozkvetla do léta.


"Jsou unešení jeden z druhého a nejvíc je teď baví společně trávený čas," tvrdí zdroj magazínu E! News.

Pětatřicetiletý Ian vyrazil s Nikki o víkendu na romantickou procházku farmářskými trhy v Los Angeles.
Nikki a Ian se znají už dlouhou dobu, Reed je dobrou kamarádkou se Somerhalderovou bývalou přítelkyní Ninou Dobrev.
Šestadvacetiletá Nikki je stále vdaná za Paula McDonalda. Společně tvořili hudbu a loni herečka tvrdila, že práce ve studiu nad notami oba manžele spojuje. Jenže letos v březnu se rozešli a v květnu podali žádost o rozvod. "

No.. co si o tom myslíte vy ?

Teen Choice Awards > 2014 > Nominations

19. července 2014 v 11:02 | Lizz
Já vím, že tyhle nominace už většina z vás viděla, ale nejsou žádné novinky a já mám zrovna přidávací náladu :( :D

Ceny se budou předávat v polovině srpna a pár dní předem vám sem hodím odkaz na online předávání ;) Docela se mi líbí, že tenhle rok mají šanci i jiní herci, protože poslední dobou mi připadalo, že za jednotlivé seriály měli nominaci ti samí herci a ve většina případů by si to jiní zasloužili víc.

S letošními nominacemi jsem docela dost spokojená, protože za TVD je nominovaná i Kat Graham, která si to podle mě zaslouží ;) Jsem zvědavá, jestli Ian letos zase příjde s tričkem ISF :D Ale jako mohl by, protože jako přiznejme si to, toho "Male Hottie" by s ním vyhrál hned a u toho by celý sál slintal :3 Teď už k nominacím -

CHOICE TV SHOW: SCI-FI/FANTASY
Arrow
Once Upon a Time
Sleepy Hollow
Teen Wolf
The Vampire Diaries

CHOICE TV ACTOR: SCI-FI/FANTASY
Ian Somerhalder, The Vampire Diaries
Joseph Morgan, The Originals
Josh Dallas, Once Upon a Time
Paul Wesley, The Vampire Diaries
Tyler Posey, Teen Wolf

CHOICE MALE HOTTIE
One Direction
Zac Efron
Liam Hemsworth
Austin Mahone
Ryan Gosling
Ian Somerhalder

News >> June

11. července 2014 v 11:11 | Lexi
01) Ian přesáhl 5 000 000 následovníků na Twitteru.
02) Ian je nominovaný v Teen Choice Awards - Choice TV Actor Sci/Fi - Fantasy, Choice Male Hottie a TVD v Choice TV Show - Sci/Fi - Fantasy. Hlasujte zde, nutná je ale registrace.
03) Dále je Ian také nominovaný v Young Hollywood Awards, v kategoriích Best Threesome a TV - Best Cast Chemistry.
04) Nominaci také získal na mtvU Fandom Awards v kategorii Ship of the Year (Delena). Ceny se předají na Comic Conu, hlasovat můžete zde, ale musíte se registrovat.
05) The Vampire Diaries se začne vysílat 2.10.2014
06) Ian se zúčastní Comic Conu.
07) Podle People Magazínu je Ian 4. nejvíce sexy mužem planety.
08) The Anomaly je venku, alespoň tedy ve Velké Británii.

Help create a TWITTER STORM Today !

12. května 2014 v 19:44 | Lizz
CZ: Většina z vás nejspíš nemá twitter, ale pokud se najde někdo, kdo je na něm tak závislý jako já a Lexi, tak se určitě připojte k dnešní "Twitter Storm" kdy se budeme pokoušet dostat Years of Living Dangerously do trendů :) Stačí když napíšete jakýkoliv tweet s "#YEARSProject" Pokud chcete udělat něco pro globální oteplování, máte rádi Iana nebo se prostě nudíte, tak se k nám určitě dneska přidejte ;) !ENG: Most of you probably does not have a twitter, but if is here someone who's so addicted on twitter like me and Lexi, so be sure to join to today's "Twitter Storm" when we try to get Years of Living Dangerously to trends :) Just write "# YEARSProject" to your tweet - If you want to do something for global warming, or you just love Ian or you just bored, join us today ;) !


Personal Photos > Ian´s dog Nietzsche and her puppies

10. května 2014 v 16:46 | Lizz
CZ: Objevila se spousta fotek Ianova pejska Nietzsche a její štěňátek (Objevily se už dřív, ale já je sem dávám až dneska :( :D) Každopádně v galerii je víc jak 100 fotek, tak se na ně můžete podívat :)ENG: There are a lot of photos of Ian´s dog Nietzsche and her puppies ( They appeared earlier, but I publish them today :( :D) Anyways, in gallery there are more than 100 photos, so you can see the photos there :)

Gallery Link > Others > Ian´s dog - Nietzsche {113x}

Social Network #371-380

6. května 2014 v 16:55 | Lexi
CZ: Článek s aktualizacemi Ianova twitteru, tentokrát velmi různými. Ian navštívil 2 televizní show, které vděčně okomentoval, také jeho twitter v posledních dnech žije projektem Years of Living Dangerously. Ovšem nejpodstatnější je asi Ianova návštěva Necker Islandu, kde z části dovolenkoval, ale hlavně pracoval na novém rameni Ian Somerhalder Foundation.ENG: Check out an article with the newest updates from Ian's Twitter, really various this time. Ian visited two TV shows which he gratefully commented, also his account is full of project Years of Living Dangerously. But the most important thing is probably his visit on Necker Island where he was on vacation but also has grown a new part of Ian Somerhalder Foundation.

pokračování textu v aj: zde
"Jak se stalo, že Chelsea Handler skončila v mém hotelovém pokoji?! Možná proto, že jsem právě byl v Chelsea Lately Show s Mary McCormack. TOLIK zábavý, skvělá show - cítil jsem se skutečně milovaný. Tolik skvělého estrogenu! Děkuji, Mary! S láskou, Ian."

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram

Social Network Photos #367-370, Instagram Video #16

26. dubna 2014 v 18:45 | #Lizz


Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]


Social Network Photos #364-366

19. dubna 2014 v 16:20 | #Lizz


Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

New Personal Photo With Friends

14. dubna 2014 v 17:28 | Lexi
CZ: Objevila se nová fotka Iana s jeho přátely. ENG: There is new photo with Ian and his friends.

Gallery Link >> Others > Photos Posted By Ian's Friends [+1x]

Social Network Photos #360-363

14. dubna 2014 v 17:06 | Lexi
CZ: Ian včera dělal společně s tvůrci Years of Living Dangerously hangout na Google a nebyl by to Ian, kdyby nezaspamoval celou zeď na Twitteru/Instagramu. Neberte to tak, že si stěžuju, jsem totiž hrozně ráda, že se konečně naučil fotit i sám sebe a ne jenom okolí, jak to míval ve zvyku hooodně dlouho :D Na hangout samozřejmě posbíral i část jeho zvířecí rodinky, včetně kočky Moke, kterou vlastní s jeho bývalou přítelkyní Ninou Dobrev. Může být snad něco roztomilejšího? ♥ENG: Ian did Google hangout yesterday with creators of Years if Living Dangerously to promote his new movie. And it wouldn't be Ian, if he wouldn't spam the whole Twitter/Instagram with his photos. Don't take it wrong, I am really happy he finally taught taking selfies, not just shooting everything around but him, how he did it for a really long time :D To his hangout he also took a part of his animal family include cat Moke that he owns with his ex-girlfriend Nina Dobrev. Is there something that could be more adorable? ♥

"Streamuju právě TEĎ ŽIVĚ online z mého obýváku s @yearsofliving. Přihlašte se!"

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]
The whole message on Ian's instagram: here

"Dělám @yearsofliving alias YEATS OF LIVING DANGEROUSLY google hangout dnes večer s touto malou po operaci. Celá zprávě na instagramu: tady."

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]
The whole message on instagram: here

"Já a Moke spolu vysíláme z domu pto YEARS OF LIVING @yearsofliving DANGEROUSLY google hangout! Celá zpráva na Ianově instagramu: zde.

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]
"fotografie z yearsofliving -odkaz- podívejte se na ty frajery... Lidi, jsem tak vděčný, že můžu být součástí tady toho! RETWEETUJTE TO PROSÍM!!!!!"

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

New Photos With Ian Posted By His Friends

13. dubna 2014 v 18:03 | Lexi
CZ: Další fotografie, které na sociálních sítích sdíleli Ianovi přátelé a zároveň další věc, kterou nikdy nevím, kde zveřejnit, proto jsem pro tento účel v galerii přidala další kategorii :D

Na první fotografii Iana můžete vidět s Amber, slečnou od makeupu, že to tak povím, která s Ianem pracovala při natáčení The Vampire Diaries.

Na další fotografii je Ian s jeho přátely (píše se tu tvrdé, že? :D) Andie a Tyem, tuto fotografii sdílela Andie na jejím instagramovém účtu. Další fotografii také sdílela Andie, ale netuším, kdo na ní s Ianem je :D A poslední fotografie je už starší, ale zveřejněna nedávno někým z okruhu Ianových přátel.
ENG: Another photos that has been posted on Ian's friends social networks and another stuff that I never know where to post in my gallery, so I finally created a new category for photos like that :D

At the first picture is Ian with Amber, miss from the make up, if I can call it like that, Ian was working with her during The Vampire Diaries set.

At another picture is Ian with his friends Andie and Ty, this photo was shared by Andie on her instagram account. Another photo is also shared by Andie, nut I have no idea who is with Ian there :D And the last one is older and shared by someone from Ian's friends.


Gallery Link >> Others > Photos Posted By Ian's Friends [4x]

Social Network Photos #357-359

13. dubna 2014 v 17:29 | Lexi

" "Sledujte YearsOfLiving Zítra" je dnes celosvětovým trendem! @YEARSofLIVING @iansomerhalder" (-moje poznámka: frajerka se chlubí, ale vidíte ten nápis Germany trends? :D já ti dám celosvětově :D akorát se chtěla Ianovi vetřít do přizně! :D)

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]
"Toto bychom mohli být my, ale jsi na tahu"

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]
"Jsem naprosto NADŠENÝ, že můžu oznámit, že nevídaný project - Televizní filmy Years of Living Dangerously, nefikcijní dokumentární televizní série, která se zaměřuje na americký a celosvětový dopad, a také řešení, změny klimatu. Sledujte zítřejší premiéru, v neděli 13. dubna a Google+ Hangout to follow!"

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]

Social Network Photo #356

12. dubna 2014 v 15:25 | Lexi
CZ: Ian si tak nějak oblíbil sdílení fotomontáží a tady máte výsledek :D Toto mě vážně dostalo a musela jsem to přidat :) Takže v The Vampire Diaries máme kromě Claire (Rebekah) a Phoebe (Hayley) další mořskou pannu! Nebo spíš mořského chlapa :D
ENG: Ian sort of took to sharing photomontages and here is result :D This really got me and I had to post it here :) So we can see in THe Vampire Diaries another mermaid, except Claire (Rebekah) and Phoebe (Haley) there is also Ian :D

"Pod hladinou, zlato, je to lepší. Dole, kde je to vlhčí, vem si to ode mě"
Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Social Networks Photos #353-355

11. dubna 2014 v 18:57 | Lexi
CZ: Ian byl zase hodně aktivní na Twitteru, Facebooku a Instagramu. Podívejte se na jeho poslední aktualizace.ENG: Ian was really active at his Twitter, Facebook and Instagram accounts again. Check out the latest updates.

Click to see the whole message at Ian's instagram here >> xxx

"Zabalili jsme to!!! Damon Salvatore a Ian Somerhalder jsou oficiálně rozpojeni - #5. série je hotova. Děkuji moc té nejúžasnější skupině v biznysu, děkuji, děkuji děkuji! Děkuji za úžasný rok plný vyprávění a děkuji divákům - bez vás bychom nebyli nic. S láskou, Ian a Damon. Akreditace fotky: @storytelling"
Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]
"Malý Ian (Já), když měl 8 měsíců, cca v roce 1979. Polo-svlečený, v bačkorách a třímající deku - nic moc se nezměnilo... #TBT"

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

"LOL! Internete, jsem polichocen."

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Twitter photo #352

9. dubna 2014 v 17:21 | Lexi
CZ: Ian na Twitteru zveřejnil tuto úžasnou fotku ♥ Nevím proč, ale já jsem z ní naprosto nadšená! :D Hrozně se mi líbí, ten Ianův optimizmuz z toho naprosto kypí. Také můžeme vidět, že natáčení páté série The Vampire Diaries je dnešním dnem ukončeno.ENG: Ian posted on Twitter this amazing photo ♥ I don't know why but I am totally blown away! :D I totally love these Ian's optimism that is totally peddles of it! We can also see that set of The Vampire Diaries season 5 is over to this day.

"Natáčení páté série The Vampire Diaries balíme za 24 hodin. Zatraceně (nebo svaté hovno, jak chcete :D) - děkuji za 6 úžasných sérii!! Sedím..."


Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

New Photos With Fans

8. dubna 2014 v 14:25 | Lexi
CZ: Už dlouho přemýšlím nad tím, kde dávat fotky s fanoušky, protože někdy je to na twitteru, někdy není, někdy to vyfotí paparazzi, někdy to zveřejní fanoušci, tak z toho mám vždycky dilema :D Konečně jsem to vyřešila a založila v galerii novou kategorii :D Proč vám to říkám? :D To netuším! :D ENG: I think about where should I upload Ian's photos with fans for a very long time because sometimes they are posted on Twitter, sometimes not, sometimes photos are taken by paparazzi, sometimes some fans post it so it's terrible dilemma every time :D Finally I figured this out and I created a new category in our gallery. Why do I say it to you? :D I have no idea! :D


Gallery Link >> Others > With fans [3x]

Ian With His Family in Louisiana After Mardi Gras Parade

7. dubna 2014 v 13:59 | Lexi
CZ: Objevila se nová fotka Iana a jeho rodiny z Louisiany, kde Ian trávil čas, když navštívil Mardi Gras Parade. Ianovu matku Ednu můžete vidět naproti Iana.ENG: There is one new photo of Ian and his family, taken in Louisiana, where Ian spent some time during his appearance on Mardi Gras Parade. Ian's mother Edna is sitting opposite to Ian.


Gallery Link >> Others > Ian With Family in Louisiana [1x]

Ivana Chubbuck Talks About Ian Somerhalder On The Bottomline

7. dubna 2014 v 13:48 | Lexi
CZ: Objevilo se video s Ianovou mentorkou Ivanou Chubbuck, která mluvila mimo jiné o tom, jak Iana ovlivnila. ENG: There is video with Ian's mentor Ivana Chubbuck who was talking also about how she thinks she affected him.

Twitter photo #351

6. dubna 2014 v 14:39 | Lexi

"Fotka seashepherd -link- JO!!!!! ANO!!!!!!!!!!!"


Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Twitter photos #348, 349, 350

5. dubna 2014 v 16:43 | Lexi

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]


Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x]
 
 

Reklama