Nástěnka

ADIOS ♥

14. září 2014 v 14:13 | Lexi

Dlouho jsem si představovala, co napíšu. Pravda je taková, že nevím. Nevím jak začít, nevím, co vám mám říct. Jediné, co vím jistě, je, že končím. Ano, táhne mě to k Ianovi, je to osoba, kterou budu už na vždy respektovat a obdivovat, na tom se samozřejmě nic nemění, akorát už nechci vkládat svůj čas do přidávání novinek a sledování čísel na toplistu. Všichni, co máte fanstránky, tak víte,o čem mluvím. Proto jsem se rozhodla, že končím s fan blogy, včetně best-actresses.

Nemohla bych si nechat ujít příležitost za všechno vám poděkovat. Protože vy a tento blog jste mi toho dali vážně neskutečně moc. Dostala jsem se díky tomu všemu neskutečně blízko k Ianovi a stala jsem se (díky ISF) člověkem, kterého si mnohem více vážím. Naučila jsem se více respektovat zvířata a celkově okolí. Potkala jsem hromadu skvělých lidí, které tady nebudu a nechci vyjmenovávat, protože oni to všichni vědí a nerada bych na někoho zapomněla. Děkuji vám všem za podporu, kterou jste mi věnovali a samozřejmě za to, že jste tento blog navštěvovali. Skoro 210 000 je něco neuvěřitelného ♥ Vy jste neuvěřitelní.

Kdybyste kdykoliv cokoliv potřebovali, jsem na mailu (helena.lotterova@seznam.cz), facebooku (ti chytřejší vydedukují z mailu :DD ale pokud si mě budete chtít přidat, tak mi napište, kdo jste), instagramu (@hellylott), twitteru (@Helena_Lotter), asku (@iansomerhaldercz) a na carpediem ♥ Věřím, že teď, když skončím s fan blogy, budu na tento blog mít konečně čas :)

Mám vás všechny hrozně moc ráda :) A rada na závěr pro vás? Neseďte na zadcích u počítače a nehledejte novinky, začněte využívat svůj čas na věci, které vás budou naplňovat a které vám v životě něco dají :))

xoxo
vaše Lexi ♥

2 YEARS WITH IAN-SOMERHALDER.BLOG.CZ

16. července 2014 v 20:38 | Lexi

Je zvláštní psát tento článek. Hrozně dlouho jsem se na to těšila, ale vlastně se mi do toho ani nechce. Chystala jsem obří soutěž a tak, ale kvůli té pauze, která tady byla minulý měsíc a celkové "nenáladě" na blog, jsem to prostě nezvládla domyslet. Tedy akorát poskromnu článek, třeba brzy nějakou soutěž můžete čekat :)

Včera (joo, nezapomněla jsem, dlouho jsem na to myslela, akorát jsem se včera vrátila trochu později, nebo spíš jsem se včera vůbec nevrátila no a tak to dopadlo :D) blog oslavil své 2. narozeniny. A já bych vám hrozně moc chtěla poděkovat za krásné 2 roky plné hromady úspěchů, včetně videa, scrapbooku, podpory ISF, komunikace s Ianovým okolím, nádherné navštěvovanosti blogu a mnoha dalších věcí, za které jsem neskutečně vděčná. Děkuji za krásné komentáře, e-maily, vzkazy, které jste mi za ty 2 roky poslali. Je to krásná odměna za tu práci a vkládaný čas.

Děkuji všem lidem, kteří se jakkoliv přičinili k chodu blogu, nebo kteří tady jsou vždycky pro mě, aby mi udělili často tak potřebný názor a podporu. Nebudu vyjmenovávat, protože se jedná o hromadu lidí a oni to vědí - ať už tady z blogu, nebo jiné české či zahraniční Somerholics, aktivisty z celého světa... a já bych vážně nerada na nikoho zapomněla. Jednu osobu ale samozřejmě zmínit musím, konkretně The Lizz, která už nějakou dobu na blogu bojuje se mnou. Všichni jste součástí této šílenosti se jménem ian-somerhalder.blog.cz. Vy jste ti, kteří ten blog děláte, bez vás by to nemělo smysl.

Šlo by to pěkně dlouho ještě rozepsat, ale stejně by si dlouhé monology nikdo nečetl. Věřím, že pointu jste pochytili a vidíte, jak moc pro mě každá vaše zpráva či podpora znamená. No a na závěr ještě něco z jiného soudku, konkrétně zítra odjíždím na Hvar, tedy tady týden nebudu. Pokud tam bude Wi-Fi (což dost pochybuji, poplatky se mi platit nechce :D), budu pravidelně zásobovat instagram, pokud ne, tak ne no :D Mějte se tady hezky a užívejte prázdnin :))

Xoxo, Lexi <3

Busy and shits like this

9. června 2014 v 19:23 | Lexi
Ahojte,
asi vás nijak nepřekvapí článek, který právě teď píšu. Zbývá 10 dní školy, takže učení. Jako fakt ale to není žádná sranda teď :D Vychází mi 3,5 z fyziky, 3,35 z matiky a 3,39 z chemie :D A ne, vážně nechci mít 4 na vysvědčení.

Problém je v tom, že já nad fyzikou můžu sedět pořád a stejně nic nechápu :D Hádám, že se tu najdou další takoví, co mají s těmito předměty problém, tak to nebudu nijak dál rozebírat. Akorát jsem se chtěla ozvat... na novinky tedy nemám čas, na obíhání affs určitě ne, možná čas od času něco akorát přidám. Věřím, že to chápete a neugrilujete mě :D

xoxo
Lexi

Vyhodnocení giveaway || Help Rhinos

11. května 2014 v 20:20 | Lexi
Percy Jackson – Bitva o labyrint

KNIHU DO SOUTĚŽE VĚNOVALO NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT. Děkuji.

Slibované vyhodnocení giveaway :) Nebudu to nijak protahovat :) Čísla máte pořadě, jak jste se zapsali do článku + potom jsem za každý článek přidala další číslo + za odkaz v menu :) Tedy celkem 29 soutěžních čísel :) Nevím, jestli můj dokonalý systém chápete, důležité je, že ho chápu já :DDD

Výherní číslo:

GIVEAWAY > HELP RHINOS & WIN

14. dubna 2014 v 21:10 | Lexi
KNIHU DO SOUTĚŽE VĚNOVALO NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT

Zdravím :))
Jsem tady s další giveaway, tentokrát je to soutěž na podporu peticí 2 skvělých žen, které podporují nosorožce. Pokud si vzpomínáte, už jsem o tom několikrát psala :)

Co udělat?
1) Podepsat tuto a tuto petici na podporu nosorožců- u obou odkazů se dovíte více, o co jde.
2) Zapsat se do fanclubu (pokud jste se ještě nezapsali)

Jak získat další vstup? (Více čísel při losování)
1) +1 při sdílení soutěže na vašem blogu (článek)
2) +1 při umístění odkazu na Giveaway do menu
(tedy můžete být v losování celkem 3x, při splnění všeho)

Výhra?
Vylosovaný šťastlivec vyhraje knihu Percy Jackson - Zloděj blesku od autora Ricka Riordana, kniha má hodnotu 399,-/ 15€, kterou mám z nakladatelství FRAGMENT, za což velmi děkuji.

Zapoj se!
1) Nick + Blog
2) Zapsal/a ses do obou peticí (nebudu po vás chtít, ať zde veřejně napíšete, pod jakým jménem, to budu chtít vědět až po výherci - nezapomeňte, že musíte zaškrtnout políčko Display my signature on Change.org, abych to viděla :D) a fanclubu?
3) Budeš soutěž někde sdílet?

Doufám, že se vás zapojí co nejvíce. Soutěž proběhne tak či tak a budu ráda za každý podpis. Vyhodnocení proběhně nejspíš v pátek 9.5.2014.

Percy Jackson – Bitva o labyrint

ORDER LAYOUT FROM LEXI

11. dubna 2014 v 20:01 | Lexi
Tak tady je to "překvapení", nebo jak to nazvat :D V posledních dnech jsem se zase dala trochu do grafiky, pár lidí mě požádalo o layout a já vyhověla, k těm blogům bych chtěla přidat ještě jeden nebo dva, kterým bych tento týden design udělala, pokud by měl někdo zájem :))

Design udělám/udělala jsem blogům:
sweet-katyperry (náhled)
katy-perry (náhled)
fanfiction (náhled)
you? (náhled)
you? (náhled)

Další blog (max 2) si vyberu co nejrychleji :) Pravidla? Takové ty obyčejné, jako že nebudete nic upravovat, nekrást a tak, dále bych prosila, abyste si design nechali nastavený aspoň 3 týdny, ať moje práce k něčemu vůbec je. Novým blogům designy nedělám, najdou se samozřejme vyjímky jako první blog v objednávce, kdy znám adminy nebo se blog přestěhoval.

To je asi vše, pokud máte zájem, můžete přejít k objednávce

OBJEDNÁVKA DESIGNU

Frequently Asked Questions: Autographs

24. března 2014 v 18:16 | Lexi
Jelikož mám teď problémy s mailem, rozhodla jsem se sepsat tento článek, ve kterém se vám pokusím odpovědět na otázky, které mi často kladete, protože většina z nich je to stejné pořád dokola :D Přišla jsem na to, že je to celkem dobrý nápad a třeba to omezí psaní to stejné dokola různým lidem, tak (pokud se do toho dokopu :D) bude následovat pokračování, konkrétně nejčastější otázky o blogu a Ianovi. Doufám, že vám to něco dá.

Jak má dopis vůbec vypadat?
Článek na toto téma jsem již psala a můžete si ho přečíst zde. Po dalších zkušenostech bych teď ale řekla, že na nějaké "jak by to mělo vypadat" zapomeňte a prostě piště ze srdce, jako byste psali kamarádovi. Dobře, to zní možná trochu divně, ale myslím tím, ať to prostě nevypadá jako předem dané body a text, který posíláte hromadě celebrit, akorát vyměníte jméno plus jména filmů.

Co mám dát do obálky?
Znovu otázka, která mi leze trochu na nervy, protože všechno jsem už psala pro změnu tady :D Shrnutí je jednoduché, do velké obálky menší obálku, ve které vám celebrita pošle fotografie zpátky, dopis, fotky a něco na poštovné (peníze/známka/IRC).

Mám přidat i fotky?
Někdy je to nepodstatné a někdy právě naopak. Pro jistotu fotografie vždy přiložte, pokud nevíte na 100%, že daná osoba posílá předepsané fotky. Pokud píšete na nějaké natáčení, fotografie by rozhodně neměly chybět, jelikož pochybuju, že by herci po kapsách nosili jejich fotky ve velkém. Do agentury to není zase až takový problém u většiny umělců, ale na to natáčení vážně ano. Jsou ale i celebrity, které neodpoví, pokud jim nepošlete fotku, i když to posíláte do agentury.

Kolik fotek přidat?
To je na vás. Hodně celebrit vám stejně podepíše jen jednu a zbytek vrátí nebo vyhodí :D Pokud jich chcete poslat víc, v pořádku, ale nezapomeňte, že nechcete, aby to vypadalo, že na ebayi se s autogramy dané celebrity roztrhne pytel :D

Jaké fotky přidat?
HQ! Není podstatné, jestli pošlete fotku z nějakého koncertu, seriálu, photoshootu, akce..., podstatné je, ať to nějak vypadá a má to kvalitu. Také je dobré si zjistit, jaké fotky daná osobnost nepodepisuje. Pokud si říkáte, co je to za blbost, že to není podstatné, podstatné to opravdu někdy je, takový Alan Rickman, kterého určitě znáte jako Severuse Snapea z Harryho Pottera, fotografie Snapea prostě nepodepisuje. Podobnou úchylku má část castu Harryho Pottera celkem často, neptejte se mě proč, taky mi to přijde divné, když je to většinou jejich životní role.

Zaplatí poštovné?
Někdy ano, někdy ne. Já jsem naposledy posílala fotky se známkou nebo odpovědkou už nějakou tu dobu zpátky a zatím se mi to vrací :D Takže hodně celebrit poštovné zaplatí, ale nespoléhejte na to. Co si tak vzpomínám, tak poštovné zaplatil Daniel GIllies (tomu jsem nic neposílala, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by mohl odpovědět, protože jsem viděla, že to mu zrovna moc nejde :D), AnnaSophia Robb, Channing Tatum, Amanda Seyfried a další. Drtivá většina potom poštovné doplatí, pokud pošlete menší známku nebo hodnota IRC není dostaačující.

Skutečně IRC existuje i v Česku/na Slovensku?
Ano, skutečně existuje! :D Hodně z vás mi psalo, že jim na poště řekli, že nic takového není. Klidně se hádejte, protože opravdu je! :D V malých městech je moc nemají, tak zkuste zajet do většího nebo přes internet, ale tam vás to zase samozřejmě vyjde dráž, kvůli poštovnému. Rozhodně ale odpovědka je. Její cena je 40,-, hodnotu má ale jen 18,-. V praxi to znamená, že v USA (nebo jiné zemi, to není podstatné) zajdou na poštu a tam jim to vymění za známky, ale pouze v hodnotě těch 18 korun, 22,- letí poště do kapsy. Důležité je, aby na odpovědce bylo razítko pošty, bez něj je to jen kousek hodně drahého papíru a nikde ho nikdo nevymění.

Co je preprinter/autopen, jak se poznají + jak poznat podpis od sekretářky?
Preprinter je jedna rozmnožená podepsaná fotka. Tedy stejného efektu docílíte i doma, když si najdete podepsanou fotku a zajdete si ji vytisknout. Hodnota nulová, i když na ebayi střelíte všechno :D Pokud to nejde poznat na první pohled, jako že většinou jde, vemte si tyčinku do uší, namočte ji do odlakovače a jemně (pokud je pravý tak ho asi nechcete zničit :D) zkuste, zda barva pouští. Pokud ne, máte to jasné.

Autopen je pro změnu přístroj (obrázek), který podepisuje fotografie místo celebrity. Na rozpoznání je mnohem těžší, protože technicky vzato ta fotka podepsaná je. Napovědět vám může třeba to, že se vám vrátí podepsaná pouze jedna fotografie, více vám nikdo nepošle, abyste neviděli, že podpisy jsou totožné. To ale samozřejmě ještě nic neříká, protože jak už jsem psala, hodně celebrit podepisuje jen jednu fotku :D Takže při pochybnostech si autogram dané celebrity normálně vygooglete a porovnejte ostatní úspěchy. Jak už jsem psala, autopeny jsou naprosto totožné. Používá je například Johny Depp nebo Josh Hutcherson.

Podpis od sekretářky je někdy velmi těžké poznat, někdy až nemožné. Poznat se to dá možná tak u komplikovanějších autogramů, kde můžete písmena porovnávat podle podpisů získaných in person. Daná písmenka se často liší. Žádná osvědčená finta jako na preprint nebo autopen tady bohužel nenajdete. Jako příklad bych uvedla asi Jennifer Lawrence, od které byste to jen tak nečekali, protože fotky většinou chodí věnované - i to píše sekretářka.

Kde hledat adresy?
Nejlepší databázi adres je Fanmail.biz. Kromě adres tam také najdete, zda z uvedených adres již někomu přišel autogram a jak dlouhá byla doba čekání.

Jak dlouho "to" trvá?
To je velmi různé, od dnů po roky :D Napířklad Hugh Grant mi odepsal po 9 dnech, na hodně žádostí jsem ještě nic nedostala zpátky, ale pořád se nezvdávám, někdy to trvá až 3 roky a tak :D

Mám větší šanci, když napíšu na natáčení než do agentury?
Jak kdy, jak u koho, většinou jsou ale šance buď stejné, nebo skutečně vyšší. Hodně celebrit z agentur neodpovídá a příležitost na získání autogramu je právě při natáčení nebo v divadle. Stejně jako v agenturách ale herci můžou odmítnout fanouškovskou korenspodenci, to se buď vyhodí nepo posílá zpátky.

Nic dalšího mě teď nenapadá, dále se můžete ptát na mail, ale jak jsem psala, mám s tím teď potíže. Taky se mě můžete ptát na asku. Doufám, že vám článek něco dal a já ho nepsala zbytečně :D

VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFS

22. března 2014 v 17:08 | Lexi
Kontrola se víc než trochu protáhla, nakonec jste měli víc než měsíc, ale i tak se moc lidí nezapsalo, což mě dost mrzí. Vím, že jako affs nejsem zrovna excelentní, protože kvůli školu a normálnímu životu na blog rozhodně nemám tolik času (a chuti), jak to bývalo.

Každopádně pokud někdo chce i nadále zůstat affs, zapište se znova, odkaz je v menu, nebo mi napište, ale tak, ať si toho všimnu :D Děkuji všem, co jste se zapsali :)

ZAPSALI SE:
vampirediaries-sk.blog.cz
ultimate-perry.blog.cz
annasophia-robb.blog.cz
troian-a-bellisario.blog.cz
streepmeryl.blog.cz
claireholt.blog.cz
brunomars-fansite.blog.cz
mkunis-ndobrev.blog.cz
avril.blog.cz
emmawatson-all.blog.cz
iheart-fanning.blog.cz
jessie-j-cornish.blog.cz
prettylittleliars.blog.cz
phoebe-tonkin.eu
lovely-jessica.net
tvd-iansomerhalder.blog.cz
lana-del-rey-daily.blog.cz
ninadobrev-4fans.blog.cz
thevampirediaries-source.blog.cz
katka219.blog.cz

Autogramy na prodej/výměnu

7. března 2014 v 20:42 | Lexi
Rozhodla jsem se, že nějaké autogramy dám na výměnu nebo prodej. Pokud máte zájem, napište mi na lexi@somerhalder-ian.net, do předmětu napište Prodej/Výměna autogramů. Pokud máte zájem autogram vyměnit, napište mi vaši nabídku, můžeme se zkusit domluvit. Co se ceny týče ohledně prodeje, taky jsem schopná se domluvit. Žádné tisíce rozhodně chtít nebudu, ani jeden a ani půl :D Podle toho, o koho by šlo. Ani jeden podpis jsem nezískala osobně, takže nemůžu zaručit pravost, pokud se jedná ovšem o jasný preprinter/autopen, je to vždy uvedeno.

TTM - Through the Mail - získáno poštou | IP - In person - získáno osobně | PP - preprinter

Shay Mitchell, TTM
Rozměr 13x18
Když se budete snažit, můžete si na něj sehnat i podpis Ashley :D

KONTROLA AFFS

21. února 2014 v 16:27 | Lexi
Ble, ble, ble, hnusná věc :D Každopádně v tomto mám vážně zmatek. Netuším, s kým spřátelená jsem a s kým ne, kdo skončil, kdo se zase vrátil a tak :D

Takže pokud chcete být i nadále affs, do komentářů napište přezdívku a blog. Dám vám nějak dva týdny, takže do pátku 7.3.2014. Kdo se nezapíše, tak... uvidím :D Kecáám, budu mazat, jak to půjde, protože jsem zlá! :D

A ještě jedna věc - po dobu kontroly affs nebudu obíhat. Je toho teď vážně hodně, skoro vůbec nejsem doma a po příchodu vážně blog není jediná věc, na kterou myslím. Takže se omlouvám, ale jinak to nejde.

BIG DECISION

3. ledna 2014 v 22:01 | Lexi

Čuste párci ♥
Dlouho jsem přemýšlela o existenci tohoto blogu a mě samotné (ne, nechci se zabít :D). Prostě o prázdninách je všechno super, ale potom začne škola a já na blog prostě nemám čas. Hodně mi pomáhá skvělá adminka The Lizz, která je vážně k nezaplacení ♥

Problém je takový, že už dlouho přemýšlím, proč žít život někoho jiného, když můžu žít ten můj? Neomezuje mě to nějak? Odpověď je bohužel prostá, ano, omezuje.

IAN & BLOG IN 2013

1. ledna 2014 v 18:24 | Lexi
Všechno nejlepší do nového roku, Somerholics :3 Hodně štěstí, zdraví, úspěchu a ať vám všechno vychází :)) Omlouvám se, že jsem byla několik dní neaktivní, ale byla jsem na chatě a slavili jsme :D Ale skvělá The Lizz se o blog postarala :3 Děkuju moc! ♥

Rozhodla jsem se, že na závěr roku bych chtěla přidat takové krátké shrnutí, co se za ten rok událo, nějaké nejdůležitější okamžiky :) Nebudu nic zase obkecávat, tak pojďme rovnou na to :))

BLOG IAN-SOMERHALDER.BLOG.CZ V ROCE 2013

» Na blogu se odehrál projekt The Best Star Competition. V mužské kategorii soutěž vyhrál Ian Somerhalder (♥) a v ženské Nina Dobrev. Celé vyhodnocení zde.
» Doplnila jsem blogovou galerii, tedy alespoň z části. Chtělo by to zase zabrat a dotáhnout do konce, není ale bohužel čas no :D
» Ian se zúčastnil akce Impact Inauguration Dinner Party na podporu Baracka Obamy.
Na Twitteru mě začala následovat Ianova nadace IS Foundation ♥
» Založení Czech ISF Supporters.
» Soutěž Miss/Mistr Mystic Falls - o autogram zpěvačky Keshy.
» Založila jsem si blogový ask! :D Takže se mě můžte ptát :D
» Díky Káji (♥) jsem se seznámila se skvělou ženou a přítelkyní Ianovy matky Edny, která mi poskytla rozhovor. Čtěte zde.
» Spolupráce s nakladatelstvím Fragment.
» Kája vymyslela skvělý projekt, který se nejen podařilo uskutečnit, ale byl dotažen i do konce. Povedlo se nám pár dní za sebou trendovat na Twitteru a podporovat tak Ianovu nadaci IS Foundation. Více tady.
» Blog oslavil 15. července 2013 svůj první rok existence, uspořádala jsem soutěž Big Birthday Competition, kde výhrou byly autogramy Harryho Stylese, Seleny Gomez a Justina Biebera (ano, připlatila jsem si :D)
» Nová spoluadminka The Lizz.
» Spolupráce s gorila.sk
» Na Twitteru mě následovala Olga Fonda alias Nadia Petrova.
» Poslali jsme Ianovi scrapbook s vašimi přáníčky, který by už měl úspěšně mít :)
» Oslava Ianových narozenin - projekt, do kterého se vás spousta zapojila. A za to vám chci ještě jednou velmi, velmi poděkovat. Doufám, že jsem vás neunudila k smrti :D Odměna byla kniha Temné vize od L. J. Smith (autorka ságy The Vampire Diaries) a grafika od velmi talentované grafičky Chloé (creativeland).
» Organizace I-S BLOG AWARDS 2013, do kterých jsme společně s Eve nominovaly naše oblíbené blogy a blogery.
» Otevření grafického blogu graphicteam.blog.cz.
» Založila jsem si INSTAGRAM - tak mě tam všichni utíkejte následovat! :D

IAN V ROCE 2013

» Ian byl nominován v prestižních People's Choice Awards a cenu dokonce předával. Fotografie zde, video zde.
» Dále byl Ian nominován v dalším prestižním odevzdávání cen, Critic's Choice Awards. Akce se zúčastnil s jeho (ex) přítelkyní Ninou Dobrev, které to velmi slušelo v rafinovaně střižených modro-zelených šatech. Ian předával cenu v kategorii Best Sci-Fi/Horror movie společně s Jaimie King. Fotografie zde.
» Ian se zúčastnil akce DIRECTV's Seventh Annual Celebrity Beach Bowl, kde Ian zápasil proti jeho bývalé přátelkyni Nině Dobrev. Fotografie zde a zde.
» Nejedná se sice o nic důležitého, ale ještě dodnes si pamatuju, jak na mě udělal Ian dojem, když jsem viděla tuto fotografii - kytice, kterou Ian pravděpodovně věnoval Nině Dobrev na Valentýna.
» Fotografie Iana a Niny z 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party zde. Nina na sobě měla naprosto dokonalé šaty :3 Akce se společně s nimi také zúčastnili Julie Plec a Kevin Williamson. Objevilo se také video, na které se můžete podívat zde.
» Fotografie z The Weinstein Company Academy Award Party zde.
» Ian se objevil na titulní stránce Origin Magazine. Být na titulce v Ianově případu není zase tak neobvyklé, ale Ian sám na Twitter psal, jak moc je z této skutečnosti nadšený - časopis se totiž zabývá životním prostředím (pokud si to dobře pamatuji :D). Fotografie zde.
» Ian se zúčastnil předávání cen NRDC Game Changer Awards. Fotografie zde. Na tuto událost zvolil šedý oblek a velmi mu to slušelo :)
» Ian začal točit Time Framed.
» Photoshoot, další ne neobvyklá věc, photoshootu se v roce 2013 objevilo dost. Tento jeden je specifický tím, že se Ian stal tváří úsporných žárovek Creek, které mají záruku 10 let a o 84% úspornější výkon. Podívat se na něj můžete zde.
» V březnu 2013 se objevily první zprávy o rozchodu Iana s Ninou Dobrev. Tehdy se dohady ukázaly jako nepravdivé.
» Ian oslavil společně s jeho bratrem rok firmy BOB (Built of Barnwood). Fotografie zde.
» Velikonoce Ian oslavil s Ninou Dobrev a její rodinou. Paparazzi fotky zde.
» Společně s Ninou Ian navštívil fanynku v nemocnici. Oba ji následně hodně fandili, neustále ji přes Twitter posílali vzkazy a určitě alespoň povzbudili Kaylu Baker, kterou čekala transplantace plic. Fotky a video zde.
» Ian podpořil akci Shine a Light of Slavery Day, která podporovala lidí v otroctví. Zapojit jsme se všichni mohli také namalováním červeného křížku na ruku nebo kdekoliv (ani to nemuselo být namalované, jakkoliv). Více informací zde.
» Objevily se další spekulace o rozchodu Niny a Iana. Fanoušci tehdy vytvořili trend Nian, kterému se na Twitteru dost dařilo. Objevovaly se stále nové a nové "potvrzené informace", které se mezi sebou neustále přely, zda jsou nebo nejsou tedy spolu. Přátelé Iana a Niny většinou hovořili o tom, že informace je pouhá fáma a že ve skutečnosti se nic neděje. Spekulace více méně ukončil Ian, když na konferenci prohlásil, že kdyby byl single, asi by to na pokoji rozbalili (mluvil o jeho dvojníkovi Jamiemu Christelowi).
» Ian si také samozřejmě nemohl nechat ujít The CW's Upfronts, kde se oznamovalo budoucnost seriálů stanice The CW. Byla také potvrzena pátá série The Vampire Diaries. Fotografie: zde, zde
» Objevila se fotografie Iana s Barackem Obamou, kterou Ian sám přidal na Twitter (zde).
» Ian potvrdil informaci, že se objeví v novém filmu The Anomaly.
» Ian se objevil ve videoklipu, který natáčel se zpěvákem Dimem Bilanem - zde.
» Další skvělý photoshoot. Zvláštního na něm je to, že je focen jedním z Ianových nejlepších kamarádů, Butchem Hoganem. Klukům se velmi povedl :3 :D
» Velmi dobrý kamarád Niny Dobrev potvrdil, že se Ian a Nina skutečně rozešli. Potvrdil to přímo na kameru. Brzy se ukázalo, že tato informace je bohužel pravdivá a po 3 letech randění se slavná dvojice skutečně rozešla. Později sice byli také spatřování spolu, což potvrzovalo jejich vzkaz, že zůstávají dobrými přáteli, ale ve skutečnosti to spíše vypadalo, že kamarád taky rád :D
» Ian na slavném Comic Conu - fotografie zde.
» Ian na 15th Annual Young Hollywood Awards - fotografie
» Ian na Teen Choice Awards 2013 - shrnutí zde.
» Ian dosáhl 4 000 000 následovníků na Twitteru.
» Ian potvrdil svou účast v dokumentárním filmu Years of Living Dangerously a zúčastnil se akci na podporu tohoto projektu - fotografie.
» Fotografie z iHeartRadio Music Festival.
» The Vampire Diaries oslavilo svou stou epizodu - fotografie.
» Ian byl opět nominovám v People's Choice Awards.
» Vánoce Ian strávil společně s rodinou v Louisianě, potom se přesunul do Číny.

PAST LAYOUTS 2013

» Past layout no. 9 (damn, já zapomněla napsat článek :D no rpsotě nějaký takový byl :D)
» Laynout no. 10 - nastavený :)

Snad jsem na nic nezapomněla :))

NEW GRAPHIC TEAM

22. prosince 2013 v 16:30 | Lexi
Vážení, tentokrát vás "obšťastním" přednastaveným článkem, protože vážně doufám, že touto dobou budu někde venku s kamarádem :D V horším případě budu uklízet, ale to se taky dá, aspoň to už budu mít za sebou :D

No nebudu to nijak zdržovat, společně s pár super holkama jsme si řekly, že si založíme grafický blog, protože mě osobně grafika hrozně chybí, když na ni mám nějaký ten čas, takže jsem celkem nadšená no :D

Uvidíme, jak nám to bude fungovat, je nás tam 5, ale pokud by ještě někdo měl chuť, můžete napsat, pokud se všechny shodneme, rády vás vezmeme :))

A kdo že je "v tom"? Kromě mě na blogu najdete i Em, Nicol, Dixie a Deni.

Ještě na blogu nic není, ale i tak se můžete zapsat do fanclubu, pokud se vám líbí moje nebo grafika holek :))

Budu ráda, když se podíváte a dáte nám alespoň šanci :)) Nejsme grafičky jako holky na graphiccreative, ale snažíme se no :D

GRAPHICTEAM.BLOG.CZ

R e c o n s t r u c t i o n

30. listopadu 2013 v 16:40 | Lexi
(source: tumblr)

Zdravím :)
Tak zase po nějaké té době s autorským článkem. Kdo ví, kdy tady takový nějaký byl naposled, možná dávno, možná ne, nevzpomínám si :D Na tomto blogu toho hromada chybí, mám tu drobné nedostatky, které mi vadí a chtěla bych si s tím pohrát. Donutila mě k tomu moje milovaná Beb., protože když se k něčemu už i ona dokope, tak to je už co říct :D (nic ve zlém lásko ♥ :D)

CO BYCH CHTĚLA DODĚLAT
~ Uvodní obrázky k rozcestníkům, moc jich není a když jsou, tak totálně k ničemu a staré :D
~ Nějak překopat rubriku ISF, promyslet si co s tím dál
~ Online a download díly k TVD
~ Sledovanost TVD
~ POTM (ano, jsem si vědoma, že naposledy to tu bylo v červnu nebo červenci :D)
~ Prohrabat rubriky, je jich tam hodně bez článku nebo pouze s jedním článkem
~ Nové ikonky pro affs (které slibuju už asi půl roku :D)
~ Dopřidávat autogramy
~ Až si vzpomenu na další věci, dopíšu :D

NOVINKA
No to bych nebyla já, kdybych zase nepřišla s nějakou debilitou, no ne? :D Někdy se stane, že má Ian hromadu novinek (ano, je to ta doba, co se musím učit do školy a na přidávání nemám prostě čas), ale potom je doba, kdy můžu tak akorát přidávat obrázky z Twitteru, protože nic nového není (to je zásadně ta doba, co mám času víc - jak já miluju zákon schvalnosti ♥). Tak jsem tak přemýšlela, co bych mohla přidávat, aby mě to bavilo. No je to jednoduché a vy to budete přímo nenávidět :D Naprosto jednoduše - Lexi's Diaries. Nějaké moje příspěvky z Twitteru a podobné blbosti... právě jsem vám zničila náladu, že? :D

NOVÝ PARTNER
Skvělé nové spoluadmince The Lizz se podařilo sehnat nového partnera. Kromě nakladatelství Fragment, se kterým spolupracuji již nějakou dobu, tak The Lizz zařídila spolupráci se stránkou gorila.sk - a již brzy se můžete těšit na narozeninovou Giveaway o cd, které vyšlo tento rok a rozhodně mělo úspěch... víc neprozdradím :))

NAROZENINOVÁ PÁRTY
Jak jsem už dávněji psala, 8.12. Ian oslaví své 35. narozeniny, na kterou bych vás chtěla pozvat :)) Nechci moc prozrazovat, co se bude dít a tak, jediné co prozradím je, že hlavní cenou bude kniha Temné vize od autorky Upířích Deníků - L. J. Smith. Knihu věnovalo již zmiňované nakladatelství Fragment. Samozřejmě bych byla ráda, kdyby tuto informaci někdo sdílel, ale nikoho nenutím :))


No a na závěr - brzy čekejte nový design! :)

Liebster Award Tag

4. listopadu 2013 v 9:27 | Lexi
(zdroj animace tumblr)Tak konečně jsem se k tomu dokopala i já :D Nominovala mě hromada lidí a za to vám hrozně moc děkuji :3 Jste úžasní a jsem moc ráda, že i přes hiatus, který tady byl, jste na tento blog nezapomněli :3 Neodpovídala jsem na všechny otázky lidí, co mě nominovali, odpověděla jsem jen 3 (moje oblíbené číslo :3), tak se prosím nezlobte, hrozně si toho i tak vážím! :33 Tak jdu na to :D

Pravidla:
1. Řeknete o sobě 10 vecí
2. Odpovězte na 10 otázek blogerky, která vás nominovala
3. Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
4. Nominujte 5 blogerů, kterí mají méně než 200 pravidelných čtenářu
5. Informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Fakta o mě:

Nový seznam affiliates

2. listopadu 2013 v 15:56 | Lexi
Když jsem se vrátila na blog, přidala jsem zde i zápis affs. Nějakou tu dobu to tu stálo, tak jsem potřebovala vědět, kdo si mě smazal a kdo ne. Zapsalo se vás míň než jsem čekala, ale co už. Pokud máte zájem o spřátelení (jak nová tak stará affs), zapište se do Apply, odkaz je v menu... Potom je i pár stránek, které měly buď hiatus nebo mají blog o tak luxusních celebritách, že jsem je prostě smazat nemohla, protože tam budu tak či tak chodit, akorát jsem se ujistila, že mě v affs mají..


Odkaz na oficiální seznam affiliates je v menu. Pokud se tam nevidíte a stále máte zájem o spřátelení, zapište se v menu do Apply - totéž platí pro nové affs. Děkuji :3

Informační nesmysly a tak

22. října 2013 v 17:25 | Lexi
No jo, no jo :D Tak nějak jak to bude, že? Hádám, že bude nějakou dobu trvat, než se návštěvnost dostane do normálu (pokud se to vůbec stane), ale to jsem tak nějak očekávala. Každopádně mě překvapilo, že za ten měsíc hiatusu a mizernou aktivitu předtím to bude horší. Takže vám patří mé velké díky, že tak jednoduše jste to se mnou nevzdali. Budu se snažit psát krátce, ale většina z vás mě zná, takže ví, že snažit se můžu no :D :D

1) NOVÝ DESIGN
Jak jste si zajisté všimli, nastavila jsem design. Doufám, že bude předzvěstí opětovného rozjetí blogu na 100%. Nenastavený se mi líbil víc, ale budiž.

2) ZÁPIS AFFILIATES
Nevím, zda máte pořád zájem být affiliates, pokud ano, prosím, zapište se do TOHOTO článku, ať to mám všechno pohromadě. Pokud se nezapíšete, beru to tak, že již o spřátelní nemáte zájem.

3) THE VAMPIRE DIARIES
Dneska jsem konečně viděla 3. díl páté série, včera první dva. Ano, ukamentujte mě. Vážně jsem neměla čas :D Na The Originals se chystám, doufám, že to brzy taky stihnu.

4) POVÍDKY
Mohla bych se vrátit ke psaní, že? Bohužel to asi udělám :P Většinu z vás to nejspíš více děsí než těší, ale mě to naplňuje, takže víte co si můžete :* Just kidding. Rozumím vám, je to nudné a nemáte žádnou povinnost to číst, ale já si stejně budu dělat, co se mi zachce, i když to třeba znamená zaklepávat hřebíky do rakve tohoto blogu :D

5) AUTOGRAMY
Celé prázdniny skoro nic, když najednou září a každý den pošta pro mě :3 Samozřejmě o upomínkách z knihovny nemluvím, to akorát celebrity se daly do práce a do dělání mi radosti. Takže zase půl roku mám co dělat, než to všechno přidám :D (ještě pořád jsem nepřidala toho Iana, viďte? :D)

6) NOVINKY
Aaaaaaaa -_- Uteklo mi toho parádně moc. Něco málo jsem včera přidala, zbytek budu doplňovat postupně. Mám v tom všem zmatek, protože za celý ten měsíc jsem novinky nevyhledávala ani jen tak pro sebe.

7) ČAS
Tím se taky dostávám k dalšímu bodu, který je ten stupidné panáček čas. Chybíš mi, brouku. Nejhorší na tom je, že s tím nic nenadělám. Ano, mohla bych si pěkně pohnout a jet domů autobusem ve tři hodiny a pět minut a nevysedávat v hospodě (ha, ha, trapný pokus o vtip), ovšem jaký by to byl život? Mučit se ve škole, přijet, mučit se doma (taky jste si všimli, že slovo 'učit' je součástí slova 'mučit'? Čím to asi bude? -_-) a jít spát. A tím jsem taky u vstávání. Který inteligent to vymyslel? Halo, můj mozek potřebuje zoufale více spánku! A komu to cpu? Ani nevím.

8) SOUTĚŽE O AUTOGRAM
Jo, tak to jsem nedomyslela. Jako ano, kdysi ty čísýlka šla nahoru trochu pomaleji, každopádně to prostě nedávám :D :D Čas od času tu samozřejmě nějaká ta soutěž bude, zase mi přišly nějaké ty autogramy bez věnování ve větším množství (tedy v množstí dvě :D), které bych byla ochotná (donucená) dát do soutěže. Každopádně kdybych dělala soutěž jednou za 6 týdnů, tak těch autogramů už moc mít nebudu :D Navíc vy se nebudete tolik na nějakou tu soutěž těšit :P

9) SOCIÁLNÍ BLBOSTI
Nezapomeňte, že já i I-S jsme online na hromadě nesmyslných stránek, jako je Facebook (klik), Twitter (klik - tweetni mi o následování zpátky :3), ask (klik). Pokud máte nějaký komplikovanější dotaz, e-maily budu kontrolovat opět častěji, než jednou za dva týdny (lexi@somerhalder-ian.net).

10) VYHODNOCENÍ NÁBĚRU DO WARDROBE
No a na závěr - čekáte na to už pěkně dlouho, já vím :D Naprosto upřímně musím říct, že mě překvapilo, kolik osob se do wardrobe zapsalo. Vůbec jsem to nečekala (ano, to píšou všichni, ale já to myslím smrtelně vážně a naprosto umpřímně). Udělali jste mi obrovskou radost :3 Za váš zájem nesmírně děkuji, hrozně moc si toho vážím. Zapsaly se tam blogy, do kterých bych to vůbec neřekla a jako že úplně wrááááu :3 Plánovala jsem vzít maximálně 2 osoby, no tak jsem si to rozmyslela :D Ano, však já to budu stíhat (call me naive) :D Takže ještě jednou děkuji všem, kteří se zapsali, vybrala jsem následující blogy: iheart-fanning.blog.cz; all-zella-selena.blog.cz; daily-fot-tvd.blog.cz a lovely-annasophiarobb.blog.cz. + ještě holky z therightdirection, tedy 5 blogů, takže další náběr skutečně neplánuji. Jednorázové bjednávky taky nečekejte, vůbec nestíhám.


Doufám, že jsem nic nezapomněla (good joke). Měla bych oběhnout affs a o tomto článku vám napsat, snad to stihnu. Zítra píšu z dějáku, netuším, jestli se stihnu naučit (no dobře, tak ani nevím, jestli mám doma sešit :D), takže mi držte palce :D

xoxo Lexi :3

Zápis affiliates

22. října 2013 v 15:09 | Lexi
Nějakou tu dobu jsem tu nebyla, takže bych ráda zjistila, kdo si mě smazal a kdo ne. Tedy pokud mě ještě pořád máte v seznamu affiliates, napište mi do komentářů přezdívku a blog. Samozřejmě pokud mi chcete něco sdělit, můžete to taky připsat :)

Zároveň taky upozorňuji, že pochybuji, že by moje aktivita byla nějak úžasná, hlavně co se obíhání affs týče. Samozřejmě se budu snažit, ale ve škole mám 4 jazyky (tedy 3 cizí + čeština), ve všech předmětech musíme umět pojmy dvojjazyčně (polšina/čeština - jsem na dvojjazyčné škole). A to nemluvím o tom, že by si učitelé měli uvědomit, že ne ten jejich předmět je ten jediný. O víkendech pochybuji, že bych něco doháněla, jelikož ta škola je velmi... družná (:D) a "čas od času" je organizovaná "menší" párty, proti kterým já nic nenamítám :D

Budu ovšem ráda, pokud se vás zapíše co nejvíc, nerada bych o někoho z vás přišla. S unregular affiliates počítám se všemi, nemusí se ani zapisovat.

It's the way I'm feelin' I just can't deny...

16. září 2013 v 19:21 | Lexi
Hola...
tak jak se vám vede? Doufám, že jste neschytali už nějakou kouli :D Mně se zatím daří, ono to přijde až s výsledkem testu z Frájiny :D Nová škola je prostě... luxusní. Ano, vážně. Víte, hrozně jsem litovala výběru mé školy. Nikdy jsem tam ve skutečnosti nechtěla jít. V současné době nemůžu být radši, než že jsem to udělala. Už jít na přijímačky jsem brala jako chybu, nemluvě už o zápisovém lístku. A teď? Můžu se vám pochlubit, že se mi tam skutečně líbí. Nejvíc jsem se bála lidí, ale ti jsou na tom všem nejlepší. Naše třída je luxusní. Konečně jsme vymáčkli i od dvou lidí z áčka, že béčko je prostě nej :D (taky že je! ♥ ~ jsem patriot, ne idiot! :3). Každopádně... není co dodat :) Když pominu to nesnesitelné učení, tak tu školu miluju.

Víte, vždycky jsem si myslela, že škola pro mě nebude problém, co se blogu týče. No, viditelně jsem se spletla. Je mi jasné, že jste si všichni všimli, že to tady stojí. Prostě ano, stojí. Nemám na to čas. No a ani chuť. Možná je to tím, že se často vrátím v 7 večer domů a už nemám na nic náladu. Málokdy jedu po škole hned domů. Nechci to měnit kvůli blogu.

Ne, ani hiatus nehodlám dávat. To bych se už dost možná nikdy nevrátila. Budu přidávat, ale podle sebe. Když budu mít čas a náladu, tak něco přidám. Co se affs týče, obíhat nebudu tolik, jako na základce. Mám ráda vaše blogy, ale nemění to nic na tom, že chci žít život. Kolikrát jste mě nutili cítit se jako že jsem součástí něčeho velkého... nikdy vám to nezapomenu... prosím, neodepisujte mě ještě. Tohle není konec. Kdyby měl být, nenechala bych to tak. Přeci jenom je tady kus práce a toho všeho... vlastně jsem si před měsícem ani nemohla představit, že bych někdy mohla psát takový článek. Článek, který říká, že blog už pro mě neznamená tolik, jak tomu bylo dříve.

Affs, pokud máte problém, napište mi, smažte si mě, vyřešeno... neříkám, že mě to nebude mrzet, protože bude... ale hádat se s váma nebudu a rozhodně vás chápu.

Na I-S mi vždycky hodně záleželo a to se nezmění. Teď udělám objednané layouty, někdy uzavřu náběr do wardrobe, vybírání nebude lehké, to vím už teď. Potom bych to možná opět rozjela na 100%, pokud se něco změní. Kdo to se mnou vydrží, před tím smekám.

Always and forever
Your Lexi :3

So sorry...

12. září 2013 v 19:42 | Lexi
Promiňte, promiňte, promiňte. Prostě nemám čas. Teď jsem se vrátila domů :D Nová škola je luxusní, parta ještě lepší, jako ano, je toho hrozně moc, ale i tak tu školu žeru :D

Někdy napíšu víc, jsem naprosto mrtvá a ještě se musím učit -_- Prosím affs o omluvení -_-

Xoxo
Vaše Lexi

Wanna be in wardrobe?

3. září 2013 v 19:18 | Lexi
Tento článek vás asi zaskočí :D Objednávky na designy v poslední době skoro vůbec neberu, nemám na to čas, možná čas od času když vím, že to stihnu, ale nic oficiálního a velkého. I tak jsem se rozhodla, že udělám nový náběr do wardrobe. Jelikož mi wardrobe blogy pomalu mizly tak, že nakonec mám jenom mé oblíbené holky z TRD, tak mi došlo, že bych někoho zase mohla vzít :D Když už jsem u toho: taky jste si všimli toho, že hodně blogerů končí? -_-

Co by to znamenalo a jak by to fungovalo?
> Dělala bych vám pravidelně designy na blog, tedy nejde pouze o jednorázovou objednávku.
> Na mail nebo na FB (to je lepší) byste mi poslali vaši představu, já bych design udělala a nastavila, pokud byste s ním byli spokojeni.
> No a v tomto bodě nic není, jenom mi 2 body přišly málo. Neřešte, mou inteligenci nikdo nepochopí.

Pravidla
> Rozhodně to nebude fungovat tak, že mi napíšete v úterý a ve středu ráno budete čekat nastavený design. Ani odpoledne. Udělám vám ho, až budu mít čas, do 10 dnů, ale budu se snažit rychleji.
> Neznamená to, že si design nebudete moct objednat nikde jinde! Pokud si budete jednorázově objednat u někoho jiného, třeba u vašeho oblíbeného grafika, samozřejmě můžete, ale dáte mi o tom vědět.
> V menu budete mít uvedeno Layout by Lexi [I-S & B-A] s odkazy, jako při designech, které dělám na objednávku jednorázově.
> Pokud chcete ode mě pouze jeden nebo dva desginy, ani nepište.
> Nezaručuji, že vás vyberu, vybírám si pouze téma, která mě zajímají.
> Určitě nevezmu žádný antiblog, eroticky zaměřený nebo zaměřený na následující osobnosti/skupiny: Tokio Hotel a zbytek asi překousnu nebo si teď nevzpomenu :D
> Pokud budete mít i vybrané fotky, tak jedině v HQ. Pokud máte představu, jak design vypadá, budu ráda, ale zásadně designy zcela nekopíruji! Pouze inspirace a to navíc od zahraničních stránek. Tady na blogu se jen inspirujete dvěma barvami a ještě jiným odstínem a už kopírujete. Nestojím o žádné problémy s autorskými právy, které respektuji.

Pokud souhlasíte s pravidly a máte zájem, tak zde je:

PŘIHLÁŠKA

Vyhodnocení kontroly affs

20. srpna 2013 v 10:25 | Lexi
Dala jsem se do vyhodncení kontroly affs, nebo spíše rozdělení do skupin. Nebyla jsem žádné skvělé affs o prázdninách na to, abych si tady dělala nějaké tajné kontroly, ale kontrola tady byla měsíc a já si chci ty skupiny nějak ujasnit ještě před školou. Pokud jste se nezapsali, žádnou vědu z toho dělat nebudu, pokud chcete zůstat affiliates, zapište se znovu do Apply, tam jsou všechny ty nové podmínky, tak si to přečtěte a zapiště se, já vás do seznamu přidám zpátky.

Do skupin jsem zařadila pouze sister sites a affiliates, která se zapsala do kontroly! Promiňte, pokud jste chtěli být ve vyšší skupině, ale já jsem to musela vážně zredukovat hodně, protože už toho času tolik nemám a nechci nikoho zklamat tím, že něco slibuju a nedodržím. Takže se mohlo i stát, že někdo, kdo byl v elite, je teď v regular a tak. Taky jsem se hodně dívala na zaměření daného blogu, aby mě vážně zajímalo (tím neříkám, že mě zaměření nějakého vašeho blogu nezajímá! to bych logicky nespřátelila :D myslím tím spíše mé oblíbené osobnosti). Taky si ale nedám (příklad) do elite 5 blogů o Vampire Diaries, spíš si to rozhážu, abych je nemusela obíhat každý den. No víc se k tomu vyjadřovat nebudu, je mi líto, pokud zařazení někomu vadí nebo ho zklamalo, klidně si mě taky přeřaďte.

Jo a ještě jsem psala o favorite affiliates. To jsou lidi, se kterými se znám už dlouhou dobu a nepíšeme si jenom přes blog nebo jsem si jejich blog obzvlášť oblíbila. V seznamu budou napsáni tučně a také budou mít ikonku v menu i přes to, že nejsou v elite. Normálně by tam byli, kdybych se to tak nesnažila co nejvíce naházet do Regular :D Nikdo z elite/sister ve favorite není, ikonka je samozřejmá.

SISTER SITES:
vampirediaries-sk.blog.cz
so-hilary.blog.cz
tayswift.cz
iheartperry.com
emmawatson-all.blog.cz
tvd-iansomerhalder.blog.cz

ELITE AFFILIATES
iheart-fanning.blog.cz
jessicaalba.blog.cz
thevampirediaries-source.blog.cz
hannah-montana-twilight.cz
loves-1d.blog.cz
in-mysticfalls.blog.cz
katy-perry.blog.cz
rihannanavy.er.cz
brunomars-fansite.blog.cz
phoebe-tonkin.eu
lea-michele.blog.cz*

TOP AFFILIATES
candiceaccola-web.blog.cz
kunis-mila.blog.cz
claireholt.blog.cz
lovely-jessica.net
troian-a-bellisario.blog.cz
katka219.blog.cz
jessie-j-cornish.blog.cz
lucyhale.blog.cz
saradracova.blog.cz
lana-del-rey-daily.blog.cz*

REGULAR AFFILIATES
talented.blog.cz
shaymitchell-daily.blog.cz
streepmeryl.blog.cz
charmed--club.blog.cz
all-zella-selena.blog.cz
avril-online.blog.cz
iwebpears.yolasite.com
selenagomez-all.blog.cz*

UNREGULAR AFFILIATES
sammya.blog.cz
emilia-clarke.net
eternal-magic.blog.cz

TOTAL: 35

* blogy, které se zapsaly dodatečně, stále to můžete také udělat (čtěte začátek článku)

So... 10 points from Lexi

16. srpna 2013 v 16:29 | Lexi
Čusík pštrosíci. Zas a opět nezáživný článek. Tentokrát vám nebudu cpát omluvy, ale informace (jak vidíte, lepším se :D). Alias co a jak s blogem a se mnou :)

1) Pracuju na narozeninovém projektu pro Iana
Ano. Už je to ve stádiu napsání Simě, že nevím co udělat :D Rozhodně neplánuju už video, přestože jsme minulý rok měli takový úspěch, nechci pořád dělat to samé, to zaprvé, zadruhé to dělají už všichni a zatřetí tento rok to organizuje i samotná ISF pro Iana, takže bude nadšený z toho a ne z nás. A to už nemluvím o Irině, která pro něj sbírá peníze -_-

2) Autogramy
Na blogu mám asi polovinu mé sbírky, takže bych chtěla zapracovat na jejím přidání celé. Taky plánuju nějaké autogramy na výměnu, popř. na prodej. O prázdninách se moje sbírka dost změnila, dost jsem to poměnila, takže bych to chtěla trochu zaktualizovat. Navíc se chystám poslat dalších pár dopisů :)

3) Soutěže o autogram
Jak jste si všimli, návštěvnost přesáhla 160 000 a pořád nic. O prázdninách mi nic nepřišlo a žádný z autogramů se mi jen tak do soutěže dát nechce, to už nemluvím o tom, že kupovat další autogramy po narozeninové soutěži se mi taky moc nechce :D Nevím, jak to bude se 170 000, ale na 175 000 se pokusím určitě něco sehnat :)

4) Obíhání affs
Jak vidíte, neobíhám. Pořád se za to omlouvám, ale chápu, že omluvy vám nic nedají. Pokud chcete, smažte si mě, do konce prázdnin to lepší nebude. Pořád nejsem doma, jak vidíte, sháněla jsem už i novou webmissku, takže to je fakt vážné :D Jenom mi prosím napište, že jste si mě smazali. Pokud máte zájem být dále affs, zapište se do kontroly, odkaz je v menu.

5) FB stránka
Áno ♥ Nemůžu tomu uvěřit, ale dosáhli jsme 15 000 likes ♥ Děkuji všem, co like dali a účastní se 'životu stránky' :) Jste super! :) Na FB je vždycky někdo aktivní, je nás tam pár, takže čas od času tam něco vždycky přibude, když už ne na blogu :D Pokud jste ještě nedali like, můžete tak udělat TADY. Děkuji.

6) ASK
Rekord :D Devět dní jsem neodpověděla :D Omlouvám se :D Pokusím se být více aktivní. Takže pokud máte dotaz, ptejte se mě TADY.

7) BEST-ACTRESSES
Je mi jasné, že mě holky mají plné zuby -_- B-A mě velmi baví, je to skvělá stránka a já jsem velmi hrdá, že můžu být její součástí. Bohužel o prázdninách nemám tolik času, jako jsem si myslela a tak to nějak pokulhává -_- Přidala jsem si tam celebrity, ale nemám čas to doplňovat. Já vím, jsem fakt příšerná i tam. Jsem ráda, že mě holky ještě nevyhodily :D A víte proč? Protože jsou skvělé ♥

8) Recenze
Ani to nestíhám. Přečetla jsem další knížky, ale nestihla jsem to přidat :D Prostě se mi nechce psát. Asi napíšu ale recenzi na Chatrč, ta kniha mě velmi zaujala. Navíc jsem si napsala o další knížku, nový díl Stefanových deníků, tak budu mít zase další povinnou činnost :D

9) Volný čas
I toto musí mít bohužel svůj bod, protože chci zase napsat, kdy mě nemáte čekat. Na dovču už nikam nejedu, ALE :D Když chodím ven, tak je to v pohodě, protože mám třeba aspoň dopoledne čas, horší to je, když u mě někdo spí nebo přijede na celý den. Spát u mě mají ještě Domča a Terka (budu dělat, že vám ta jména něco říkají :D) a přijede pár kamarádek, dokonce z blogu ♥ (nemůžu se dočkat na Šáju ♥ jako fakt :D). Nevím, kdy přesně to bude, takže ty dva týdny budou ještě hektické. Vydržte to se mnou. Iana mám pořád ráda a pořád ho obdivuji a v současné době o zrušení ian-somerhalder naprosto nepřemýšlím. Jsou to jenom ty prázdniny.

10) Twitter
Pokud chcete, budu ráda, když mě budete následovat na Twitteru :) Tam ještě čas od času zajdu, stejně jako na FB, ale ten se mi sem moc psát nechce :D Takže pokud máte Twitter, tak mě najdete TADY a napište si, budu vás následovat zpátky :)

Tak zase někdy :D
Lexi ♥

Welcome a new webmiss - Deni* :)

15. srpna 2013 v 10:03 | Lexi
Většina z vás si toho nejspíš ani neměla šanci všimnout, ale byl tady včera náběr na webmastera blogu, protože Lexuška zas a opět nestíhá a lepší to určitě nebude. Nechtěla jsem, aby na to blog doplatil. Překvapilo mě, jak rychle se tam pár formulářů objevilo, takže jsem to včera asi po hodině už uzavřela :D

Rozhodla jsem se, že novou webmisskou i-s bude Deni*, což jsem byla naprosto v šoku, když se zapsala :D S Deni se známe už z best-actresses, věřím ji a přidala tady už i článek z TCA. Zná heslo na blog i galerku, umí přidávat, umí anglicky, takže to je naprosto super ♥

Deni*, vážně ti hrozně, hrozně, hrozně moc děkuji :) Jsem si jistá, že to bude fungovat ♥ Doufám, že budeš na i-s spokojená a že tě to za týden neomrzí :D

Dneska jdu pryč :D Vrátím se... nevím :D Mamča řekla, že než se setmí (normální stavy, v zimě jsem musela být doma do 9, když byla tma v 5, v létě musím být doma než se setmí :D), ale tatínek mi řekl, že když budu odcházet, ať nechám na stole papírek, kdy se vrátím :D fatální chyba :D

Tak mě hlavně prosím nezačněte nenávidět, užívejte si prázdnin a radujte se z dalšího VEVO certifikátu pro Demi! :D

xoxo Lexi ♥

I'm back

14. srpna 2013 v 19:29 | Lexi
Ahojte :)
Takže jsem zpátky z Maďarska... třeba sem někdy napíšu foto článek o tom, jak jsem se tam nudila, uvidím :D Jsme hrozně ráda, že návštěvnost nijak razantně neklesla, za to vám hrozně moc děkuji. Všimla jsem si, že něco přidala EW*, děkuju ti moc a taky včerejší článek přidala skvělá spoluadminka z best-actresses (Iana z TCA), Deni. Té taky hrozně moc děkuji, protože jsem se vrátila až včera večer, jela jsem do toho kempu s kamarády a předtím ke kamarádce a potom ke kamarádce :D

Dneska jsem celý den strávila s kamarádkou a zítra jedu do Ostravy, do kina. Teda ono to bude něco, kino, něco. Vůbec mě neznervózňuje, že nevím, co je to něco -_- A v pátek budu s další kamarádkou. Nevím, jak to zvládnu, ale když jsem včera přijela, tak mi maminka řekla, že mám do soboty povysávat, že přijede návštěva. Super. Tímhle jsem affs chtěla nenápadně sdělit, že do konce týdne mě ještě určitě u vás nečekejte, možná někdy najdu chvilku času, abych vám napsala o tomto článku. Teď si lakuju nehty a mamka pro změnu provokuje, že si mám vybalit a uklidit v pokoji -_- Prosím, nevražděte mě, ale jsou přeci prázdniny, ne?

A taky pořádám výběr na nového webmastera nebo webmissky, pokud máte zájem, přečtěte si TOTO.
xoxo
Vaše Lexi ♥
 
 

Reklama