Diary

“All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them.”

4. května 2014 v 17:47 | Lexi
Ano. Nemůžu tomu uvěřit. Nemůžu uvěřit tomu, že roky práce přineslo tak nádherné ovoce. Než přejdu k tomu, co bylo obsahem balíku a pro ty, co nevědí, o čem že to mluvím, chtěla bych vám něco říct. Je pravda, že blog mě naplňoval. Je to dlouho co tomu tak je, prostě místo, kde můžete lidem, které neznáte, svěřit svoje myšlenky, ukázat svoje cíle, pracovat na člověku, kterým chcete být. Ovšem to pomine. Časem přijdete na to, že už to není takové, jaké to bývalo. Že potřebujete jít dál, hledat a naplňovat další sny a cíle, protože život máte před sebou.

Myslela jsem si, že ian-somerhalder je něco, co je už za mnou. Cíl, sen, který už ale došel ke konci. Který byl mezníkem mezi tím, kým jsem byla kdysi a co jsem tehdy chtěla a tím, jak vidím svou budoucnost. Viděla jsem to tak, že I-S je pro mě minulost, která mě dovedla k novému cíli, ISF, budoucnosti.

Ian Somerhalder Foundation je nadace, která celkově změnila můj pohled chápání a úhel pohledu na svět, ve kterém žijeme. A já jsem prostě závislá na šíření jejich odkazu tady, v ČR. Proto možná blog a ISF nejsou dvě odlišné věci, kdy mi jedna bráni v plném věnování se té druhé. Třeba je jedna pro druhou dobrá. A právě proto se chci na tento blog vrátit. Můžete si myslet, že skutečným cílem je popularita, protože je "hrozně cool" skončit a potom se vrátit, myslete si co chcete. Důležité pro mě je, že lidi, které tento blog, Ian a ISF vážně zajímají, to řešit nebudou.


Hned bych také chtěla přihodit krátkou zmínku o novém projektu ISF, Twitter Storm. Samozřejmě jelikož se jedná o Twitter, hlavní podmínkou je, účet na Twitteru mít. "Bouře" je na téma #CoalSucks, tedy v překladu uhlí je na nic. Pokud jste tedy i vy součástí souciální sítě Twitter, neváhejte a vyjádřete názor k této problematice. Jak už Charlie krásně zmínila, zrovna my jsme země, která k tomu má zatraceně co říct, hlavně pokud jste také z Moravskoslezského kraje, s Karvinskem v čele. Nemějte strach z toho, být slyšeni. Více najdete tady.


A TEĎ K BALÍKU :D

Lexuška zdraví a končí :)

27. dubna 2014 v 15:32 | Lexi

Zlatíčka, zdravím :))
Jelikož to většina ještě nepochopila, tak začnu s tím, že vám nejdřív osvětím, o co že vlastně jde :D Na Ian-Somerhalder.blog.cz dočasně končím. Nevím, jestli to bude na další týden, dva, měsíc, nebo navždy. Rozhodně vás ale ještě budu informovat.

Mé někdejší rozhodnutí pozastavit své přispívání na i-s bylo založeno na oficiální Lexi stávce, kdy to haters zas a opět přepískli :D Tehdy mi to vážně chybělo a hrozně mě to mrzelo, protože jsem měla chuť co nejrychleji něco přidat, hlavně v momentě, kdy těch novinek bylo tolik. To vám píšu jen proto, abyste věděli, že už nestávkuju nebo nic takového, prostě ta chuť přidávat tu už není.

Pořád platí to, že mi blog hrozně moc dal, ale to nebudu opisovat pořád dokolečka totéž. Blog bude normálně fungovat dál i po dobu mé nepřítomnosti, adminkou je tady pořád i #Lizz, která už nějakou dobu přidávala se mnou :)) Taky vás chci poprosit, ať si necháte ty komentáře, že Lizz nepřidává pro sebe, já jsem taky nikdy nebyla expert na přidávání a ona žije i něčím jiným než tímto blogem.

S blogem celkově nekončím, pořád mě najdete na carpediem.blog.cz, kde jsem spolu s dalšími skvělými osůbkami, které z blogu také můžete znát (Nicol, Smile Jane, Ronnie, Claire, Tessie, Tewii, Em, Joann, Ellie, Angie., Chloé). Tam se můžete zapsat do fanclubu, okomentovat nějaké články nebo se zapsat do hodnocení blogů.

Také pořád probíhá giveaway, kde můžete vyhrát knihu Percy Jackson. Dále je tu projekt ISF IStandFor, více se dočtete tady.

Zatím se s vámi loučím, netuším, na jak dlouho. Je to asi divný a celkem neobvyklý konec, jelikož blog bude pořád aktivní, ale prostě... no :D

Takže pro ty, co nechtějí číst: hiatus Lexi na tomto blogu se táhne dál, můžete to nazvat i koncem, ale nechávám si v záloze možnost návratu, ovšem je to čím dál míň pravděpodobné. Blog ovšem funguje i nadále, na blogu je pořád #Lizz.

mám vás moc ráda ♥
navždy ~ Lexi

Lexi ~ odkazy:

carpediem

23. dubna 2014 v 19:58 | Lexi
Je asi milion a jedna novinek. A víte co? Já už fakt ani nemám chuť je přidávat. Jooou, je to smutné. Haters to viditelně pořád baví a jak mi blog chyběl, už tomu tak není. Teď jsem na CD a neskutečně moc mě to baví.

Takže tady se ještě nevracím. Je to v rukou Lizz, jak to tady bude dál, nechci ji k ničemu nutit.

Nezapomeňte, že se stále můžete zapojit do giveaway, dokonce budu velmi, velmi ráda :)) Adresa nového blogu, kde jsem s holkama:

CARPEDIEM.BLOG.CZ

Budu ráda, pokud se u nás zapíšete do fanclubu nebo si necháte ohodnotit blog. Dneska mi také dorazil dlouho očekávaný balík z USA, jak to dopadlo si můžete přečíst tady.

Najdete mě:

xox, Vaše Lexi ♥

So crazy things so crazy close to me

20. dubna 2014 v 10:57 | Lexi

Krátký, nesmyslný článek, klidně ho přeskočte. Jedná se pouze o to, že bych vás chtěla poinformovat, že si beru od blogu na nějakou dobu čas. Hrozně mě to štve, protože teď mě blog celkově baví tak, jak mě už dlouho nic nebavilo, ale víc než to mě štvou návštěníci. Ne všichni, samozřejmě! :D Nechci vám křivdit nebo tak něco, určiti lidé, o kterých mluví, to ví.

Nebudu to rozebírat znova a znova pořád dokolečka, protože to nemá cenu. Už jsem důvod tady toho napsala na ask, pokud chcete, můžete si to přečíst.

Jsem na horách, takže bych teď stejně nic nepřidávala moc, akorát dneska je bráchovi nějak špatně, tak s ním zůstávám v hotelu, tak mám čas, vidím to na Marco Pola nebo Rules of Atraction :D

Blog stát nebude, tedy doufám, pořád tady je Lizz. Já se zatím zabavím objednanými designy a najdete mě taky na best-actresses, kde jsem na to hrozně kašlala, ale chybí mi to už. Bude nejspíš příjemné, zaměřit se zase na nějaké jiné celebrity než je Ian. To neznamená, že bych na něj zapomněla nebo něco, protože to nehrozí, ale prostě to nebudu přidávat.

Nevím, jak dlouho mi to trucování vydrží. Vážně přemýšlím o konci blogu? Ano. To je vše, co vám k tomu tady řeknu. Mějte se hezky a užívejte si prázdniny, Somerholics ♥ Také se pořád můžete zapojit do giveaway. Málem bych zapomněla - taky vyhlášení giveaway prodlužuji tímto o týden.

VYSVĚTLENÍ

All this shits... happening in my life

12. února 2014 v 18:39 | Lexi
Krásný a sluncem prozářený den,
ne, nehrabe mi ve věži, to je akorát smutná připomínka bývalé (a nejlepší!) češtinářky vůbec. Dlouho jsem se přemlouvala, abych se ozvala, ale prostě jsem neměla čas. Jako jo, nějaká minutka by se nejspíš našla, ale chuť? Ta nebyla už vůbec.

Nechci vám tady psát slohovky nebo referáty, že mě blog nebaví a nevím, co s ním bude. Tím jsem si totiž naprosto jistá - jedem dál! :D Iana mám pořád ráda, pořád ho hodně respektuju a pořád chci, aby byl on i jeho nadace v mém životě. Akorát to se školou už nejde tak dobře dohromady, no :/ Každopádně pořád je tady skvělá The Lizz, bez které by to asi určitě nešlo ♥

Týden jsem tu nebyla, byla jsem na horách. Ve zkratce co se tam stalo? Krásně jsem hodila kotrmelec na boardu, objímala se se sloupem vedle kotvy, na jedné straně (no dobře, nejspíš i jemu se to moc nelíbilo :D) to nebylo zrovna dobrovolné. Já ale zastávám názor, že mi ho tam dali na schvál (ok, máte mě, to objímání nebylo jen jednou :D). To už ani nemluvím o modřině z té kotvy :D Jinak to byl naprosto dokonalý týden ♥

Příští týden mám prázdniny, tak snad budu mít trochu více času. A ještě jedna podstatná věc - zase troška zmatků, na to jsem expert :D Končím s lexi.blog.cz. Ian-Somerhalder je blog, který mě baví, na kterém vytrvávám už víc než rok a půl a tak to chci taky nechat - tedy tady najdete povídky, autogramy i někdy zbytečné bláboly. Vadí vám to? Tak to mi je líto.

No a na závěr, nebyla bych to já, kdybych se nepochválila na konec - přišel mi jeden naprosto dokonalý autogram ♥ Odkaz >> tady ♥ Pokud máte instagram, tak povinně lajknout! :D Pokud nemáte, tak si ho založte a potom to lajkněte! :D A taky mě můžete následovat, hádat se s váma nebudu :D

Xoxo, Lexi ♥

TELL 'EM IT'S MY BIRTHDAY WHEN I PARTY LIKE THAT

18. ledna 2014 v 20:24 | Lexi

Zdravííím ♥
Ne, nechci se chlubit, že mám narozky, ani nevyžaduji popřání! :D No dobře, chlubit se možná trochu chci :D :D A pokud chcete, popřát mi můžete taky, já se zlobit nebudu :DDDDD #namyšlenámrcha :D

Pointa je, že nemám čas... na nic (tedy hlavně na blog). Poletí, slavení, spaní a tak :D nebudu se nijak dlouho rozepisovat, prostě hádám, že to všichni máme teď více méně stejné, takže snad mě všichni chápete :))

I-S BLOG AWARDS se mi snad vyhodnotit povede :D :D Jo, bude muset :D (ne, vůbec se mi do toho nechce -_- ) :D

Mějte se hezky, já jdu dělat něco pořádného :D

Follow me | Twitter |Instagram

I'M FU****G ANRY, DARLINGS :*

6. ledna 2014 v 21:28 | Lexi
Jooo, slíbila jsem žádné neautorské články a tak :D Berte si to jak chcete, třeba jako promluvení do duše nebo tak něco :D

Poměrně dost se rozšířila informace, že znám způsob, jak se zkontaktovat s Ianem (což je obrovské překvapení, když jsem někde posílala scrapbook a psala jsem vám, že to uvidí :D takže pro ty méně zdatné na myšlení - ano, někde velmi blízko jemu srdci [cítím se jako poeta :D] jsem to poslala). A ano, odpověděl na můj dopis. Scrapbook už taky má, dostal ho při jeho vánoční návštěvě v Louisianě. Tím bych ráda smetla první vlnu otázek.

Druhá se týká dané adresy. Ať už na můj blogový nebo osobní mail, nebo na ask.fm, v jednom kuse má někdo potřebu mi psát, ať mu adresu poskytnu. Všichni jso samozřejmě ti jediní, kterým bych tu adresu měla dát. Prosím, nechte mě na to odpovědět pořádně a jednou provždy (ha, ha, ha, budeme dělat, že to je poslední zmínka na dané téma). Takže se pokusím odpovědět na 2 základní otázky.

Jak jsem se k adrese dostala?

AUTOGRAPHS UPDATE

4. ledna 2014 v 16:01 | Lexi
Ano, ano, vím, že jsem psala, že tady už autogramy tahat nebudu, ale ještě krátký upadte :D Dneska jsem mobilem něco pofotila, na co se dalo aspoň podívat jsem přidala na nový blog, tak se můžete podívat. Ještě budu muset udělat druhou část a to na ty, které se mi rozmazaly :D Pokud chcete můžete si to projít, jsou to jak starší autogramy (hodně staré :D), které jsem ještě nepřidala na blog, nebo úplně nové, jako Daniel Gillies ♥ Jsou tam i nějaké preprintry, tak originály jsem pohrubila.

Lexi's Diary #6

27. prosince 2013 v 12:50 | Lexi

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

Zdravím :))
Neměla jsem předem nijak naplánované, že tady přes svátky nebudu, ale tak nějak se to stalo :)) Nijak mi to nechybělo, tak jsem nepsala. Ani dneska nemám moc náladu na to, abych žila život někoho jiného, takže jsem novinky ani nehledala. Sledovala jsem Ianovy fotky na TT a Instagramu a to je všechno. Jak jsem viděla, skvělá The Lizz nějaké ty fotky přidala, to jsem moc ráda :3

Začnu tím, že bych všem chtěla poděkovat za ty nádherné přání, které jsem dostala. Moc si toho vážím ♥

A co já jsem dostala pod stromeček? :) Chtěla jsem to pofotit, ale jelikož mám vybitou baterku na foťáku i mobilu, tak nic no :D :D Tak to aspoň popíšu, snad na nic nezapomenu :)) Od tety a strejdy z jedné strany jsem dostala nádherné stříbrné náušnice a žlutý deštník (u nás v rodině máme ještě pravděpodobně příživníka, který se deštníky živí, proto skoro žádné nemáme :D od tetičky jsme tedy všichni dostali deštník).

Od rodiny jsem dostala mobil ♥ Jsem hrozně ráda, jako zmiňovala jsem se, že bych nějaký potřebovala, protože ten můj se rozbil a ten od mamči toho měl taky už dost za sebou :D Navíc maminka je právnička a byla trochu znepokojená tím, že mobil byl spárovaný s tím jejím, když všechno přenášela po koupi nového, tedy veškeré schůzky se zobrazovaly i mě, stejně jako její kontakty :D Brzy jsem se tedy dočkala nového. Je značky HUAWEI a já nemůžu být spokojenější :)) S tím se samozřejmě hned váže založení Instagramu, po kterém toužím už od doby, co se tam přidal Ian :D :D Dále jsem dostala takové dárky jako make-up, bloček, takové něco na odložení tužky (:D), zrcátko, (takové neobyčejně, úžasné :3) náušnice, řetízek (ručně broušený komplet ze skla - je to nádherné). Dále vybrečenou novou sportovní tašku. Samozřejmě také nějaké to oblečení, tedy sukni (já nejsem moc zastánce sukní, ale tady ta je dokonalá, hned další den jsem si ji musela vzít :3), kalhotky a červený top. No a tatínek, známý vtipálek, si neodpustil rýpnutí a věnoval mi knížku "Čas dluhů" - nedokáže pochopit, k čemu potřebuji tolik oblečení a nesmysly jako laky na nehty a kosmetiku :D A teď se cítím vážně blbě, protože si na nic víc nemůžu vzpomenout, i když vím, že to nebylo všechno :((

Ještě jednu věc, abych nezapomněla - hrozně jsem si přála knihu od mého oblíbeného autora, Dana Browna, Inferno. Určitě jste o tom už hodně slyšeli. Ano, maminka ji koupila. Ale hádejte co! Dala ji taťkovi, který se o ni ani neprosil! Já myslela, že se mi něco stane :D Ale pro ně to byla hrozná sranda, že! :D Nevadí, nevadí, stejně ji budu číst první :3

Od tety a strejdy z druhé strany jsem toho dostala obrovskou spoustu, jako každým rokem. Teta je mladá, závislá na oblečení, má kousky, které se ji třeba líbily jen v obchodě a už je nevzala na sebe, nebo je vzala maximálně 3 krát a schovala na dobro (měli byste vidět rozdělení skříně tety a strejdy :D skráceně - teta na to má celou obrovitánskou skříň + místnost, strejda malou skřínku :D v porovnání se skříní od tety jenom nějakou komodku :D). Teta se sice má čím chlubit a je hodně vyvinutá, v mém věku ale trpěla anorexií, později byla velmi štíhla, tedy i to vyvinutí (:D) nebylo takové :D Normálně řečeno, hodně jejich věcí mám dobrých i já (a bohužel i mamča -_- takže dědíme obě). Takže z oblečení jsem dostala 3 úžasné topy, bundu (dokonalou ♥), bolerko a šaty. Ale ty šaty... to je neskutečné ♥ Jakmile se mi nabije baterka na mobilu, budete je tu mít ♥ Jsou řešeny velmi zajímavě, jsou mini, se třpytkami (brácha se mě zeptal, jestli mě nemůže na diskotéky někam pověsit a používat mě jako diskokouli -_- ha, ha, ha), ale když se zatočím, tak jsou mírně průhledné, nijak moc, ale přeci jenom :D Vážně úžasné, jsem blown away (promiňte, unešená nezní tak dobře :D). Dále jsem dostala depilátor, náušnice, 2 prstýnky, dokonalý řetízek, hodinky a více zase nevím :D Každopádně teta byla velmi, velmi štědrá :D ♥

Od babičky jsem klasicky dostala nějaké penízky, jako každým rokem celá rodina, abychom si koupili co chceme. To taky vždycky ocením, protože buďme k sobě upřímní... ne vždy vychází dobře, když babička nakupuje hlavně oblečení :D


Já jsem tedy neskutečně spokojená :)) Co vy? :)) Co jste dostali a jak jste prožili svátky? :) Dneska mě tu ještě nečekejte, mám náladu spíš na grafiku, když mám nějaký ten čas, v posledních dnech jsem hodně četla, takže dneska to bude asi PC day :D

A já zapomněla na ještě jeden detail :D Včera, dneska a zítra jsem plánovala pár akcí... no nakonec zůstanu nejspíš sedět doma, jelikož den před Vánoci jsem si zlomila nebo narazila nohu :D Nevím, nebyla jsem u doktora, i když mě tam všichni tlačí :D Jako promiňte, ale druhý týden školy jedu na lyžák :D Jelikož mám nohu naprosto celou modrou, je mi jasné, že bych dostala dláhu, to bych potom taky musela rozchodit a tak... tedy by bylo po lyžáku :D Proto jsem vsadila na radu staré báby a rozhodla se, že já to zvládnu rozchodit! :D Neřeknu vám, jak se mi to stalo, nebudu ten výsměch riskovat :D (alias ano, je to pořádná blbost :D). I tak to beru v pohodě, takže žádné zkažení Vánoce se kvůli tomu nekoná, spíš Silvestra (a možná lyžáku)... Stejně si to užiju! ♥

Pac a pusu, pac a pusu :P
Vaše Lexi ♥

EDIT: šaty (néé, na té fotce nevypadají tak dobře :( no tak si je představte takhle, ale mnohem hezčí :D)

Lexi's Diary #5 | Merry Christmas!

23. prosince 2013 v 20:54 | Lexi
Je to tady :3 Už zítra jsou tu Vánoce :)) I když už se několik dní snažím dostat "do nálady" (tím správným slova smyslem :D) pomocí skvělého mistra pana Bublé-a (♥) a jeho neskutečného vánočního alba, vůbec se mi to nechce věřit. V rádiích se nezbavíme ohraného "All I Want For Christmas", já si budu zpívat pořád dokolečka kýčovité "Last Christmas" a tak no :D No prostě Vánoce se vším všudy :D

Toto budou moje první Vánoce na bezlepkové dietě, tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží, než vyžeru sním veškeré lepkové :D Dneska jsem u tety pekla (nemáme troubu, no comment, to třeba vysvětlím jindy :D) linecké, teď ještě budou dělat rumové kuličky :3 Jako že vůbec se mi už nechce, ale tak ať mám alespoň ty 2 druhy cukroví no :D

Když už jsem se ohlásila s nudným deníčkem, který máte všichni na takovém jednom tmavém místě (je mi to jasné, nemusíte se to na mě snažit hrát :D), tak se vám musím aspoň pochlubit, že jsem udělala nové affs ikonky :3 Jsem totálně happy :3 Pokud se těm, co tam jsou, ikonka nelíbí, můžu vám ji vyměnit, můžete si vybrat jakoukoli z těchto ikonek a já vám ji vyměním :)) Ikonky jsou také volně ke stažení, můžete mi také dopsat, jaké chcete dodělat, uvidíme, jestli to někdo využije :)) A když jsem už u grafiky, na graphicteam je otevřená objednávka grafiky, tak to můžete využít :))

OBJEDNÁVKA GRAFIKY

A teď pojďme trochu zpátky k těm Vánocům. Ještě jednou děkuji všem, co mi popřáli, jakoukoliv formou, hrozně moc si toho cením :)) Vám i všem návštěvníkům ian-somerhalder.blog.cz bych chtěla popřát hodně lásky a spokojenosti v tento sváteční čas, ať se vám splní přání a najdete pod tím křovím to, co jste si přáli. Hlavně nezapomeňte na to, že Vánoce nejsou jen čas dárků :))

A na závěr ještě něco málo od vás, co mi udělalo radost nebo mě pobavilo :)) Omlouvám se, že tady nejsou všechna přání, tak jsem vyrala moji šťastnou trojku :D Musím si to užít, protože brzy se mnou nikdo nepromluví, a to po tom, co jsem veřejně přiznala mé simpatie k Bashovi... ale uznejte... https://www.youtube.com/watch?v=x2BtC5KyFiY ♥ :D

Lexi's Diary #4

20. prosince 2013 v 16:49 | Lexi
Takže vážení. Česká pošta je skutečně unikátní. Umí někdo jiný na světě zkazit tak banální zboží, jako je vyzvednutí balíku? A tím už nemyslím ani to, že to na danou poštu nedorazí, protože ono to dorazilo. S dodatkem, že si mám balíček vyzvednout nejpozději do 20.12.2013, což je dneska, 21.12.2013 to vrátí zpátky odesílateli. Tak jsem vyrazila.

Tak si tak i s bratrem vykračuju, nadšeně dorazím na poštu, protože na knížku k recenzi jsem se vážně už těšíla, bylo to bez výzvy, tu jsem měla doma, ale jelikož to jde i bez toho, nepovažovala jsem to jako problém. Paní za okénkem jsem předložila občanku, ale co že se nestalo. "Nic takového tady nemáme." No a víte, co jsem se nedověděla? Po mém dlouhém naléhání se paní podívala, zda to už nebylo odesláno zpátky. No samozřejmě, že ano. 9.1.2013. Kdybych už ignorovala fakt, že je to o 11 dní rychleji, než bylo uvedeno na výzvě, tak to nic nemění na tom, že v ten den jsem výzvu teprve obdržela - s datem 5.12.2013 - co jsem ji oficiálně obdržela.

To jsem samozřejmě nenechala tak, letěla jsem s bratrem koupit slíbené petardy, potom jsem letěla domů pro výzvu a zpátky. Vynechala jsem pracovnice pošty a utíkala jsem za vedoucí. Ta mě nejdřív odbyla s tím, že to je blbost, potom se na to ale přeci jenom podívala. A stejně jako já nechápavě hleděla, proč byla zásilka odeslána zpět o takovou dobu rychleji a jak je vůbec možné, že jsem výzvu obdržela jiný den, než bylo napsané.

Samozřejmě mi nijak hned pomoct nemohla, tak jsem ji nechala své číslo a v pondělí se mi má ozvat, z jaké příčiny to bylo odesláno zpět. Upřímně, na tu jsem fakt zvědavá.

Nejlepší otázka ovšem je, jak to vysvětlím Fragmentu. Dost ráda bych se s knihou na recenzi ještě někdy shledala, stejně jako s výherní knihou do soutěže, která tady probíhala začátkem prosince. Tímto bych se také chtěla omluvit výherkyni za nepříjemnosti a komplikace, knihu dostane, jenom se to prodlouží...

Lexi's Diary #2

4. prosince 2013 v 19:49 | Lexi
Ne, pěkně prosím, neukamenujte mě. No nějaké novinky by se i našly, teda jedna fotka a jedno video, ale nemám na to náladu a čas, hlavně zrovna teď jsem naprosto nadšená. No k tomu dojdu :D Slibuju, že se budu snažit to zkrátit, ale znáte mě :D Musím se učit, zítra píšu test z celé římské literatury, no a jelikož z literatury v češtině mám zatím krásně 4, 4, měla bych asi něco dělat (na mou obranu - z češtiny mi celkově vychází 2! :D). Stejně nemám šanci, mě se jména jako DECIMUS IUNIUS IUVENALIS sice hrozně líbí (určitě bych tak také nazvala mé dítě!), ale můj mozek nesdíli stejný názor a moc se s nimi přátelit nechce. Mno uvidím, ne, neuvidím, jsem v háji :D


Když se přenesu přes mou nudnou školu, která mi jemně leze na nervy, tak se třeba dostanu i k pointě tohoto článku, proč jsem jen nepřidala to stupidní video a nešla dělat něco pořádného se učit. Normálně hodina biologie (nutno poznamenat, že zrovna zábava to nebyla) a já jsem zaskočila na Twitter. Nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem uviděla. Tak jakože znovu. A pořád tam bylo totéž. Znáte Arina Raye? Takhle vám to asi nic říkat nebude, ale vy, co jste se dívali minulý rok na X Factor USA, se podívejte na toto video a myslím, že si ho vybavíte. Dokonce i sám pán (pro mě prostě pán ♥) Cowell na jeho příchod zareagoval: "I know you". A ta dokonalá osůbka s perfektním talentem, a hlavně osůbka co zná Demi, Britney, LA a Simona, mě následuje na Twitteru! Joo, jsem z toho celá mimo, nemůžu za to, že ho mám prostě ráda a už tehdy jsem ho sledovala! ♥ Nemůžete mi alespoň napsat, že to je skvělé? :D Prosíím, kvůli mně :D


A víc vás už trápit nebudu :D Zase někdy jindy :D Jenom jsem se chtěla pochlubit a dát vědět, že žiju :D

Lexi's Diary #1

2. prosince 2013 v 18:22 | Lexi
Jsem tolerantní člověk... ha, ha, ha... ne. To jen taková vsuvka, další rozvinutí neočekávejte. Jo, vím, vsuvky nejsou na začátku. Smůla. V tomto článku jedna je a já si z toho na zadek vážně sedat nebudu. Už na něm totiž sedím. Sedím v posteli, je mi špatně, stejně jako celý minulý týden a jsem... nemocná (?). Teda kdo ví, co mi je, když doktorka mi na bolest břicha dala kapky na kašel. Never mind.

Guess what...♥

14. listopadu 2013 v 8:19 | Lexi

Jsem příšerná, ale když já se vám proste pochlubit musím :D Díky mé milované Simě, se mi povedl další Twitter úspěch :3 Nějakou dobu zpátky jsem vám psala, že po úspěchu s narozeninovým videem mě na TT začala následovat Ianova nadace - ISF, tentokrát se hlásím s něčím jiným. Na Twitteru mě začala následovat skvělá Olga Fonda, která v seriálu hraje Nadiu Petrovu, dceru Katherine. Tedy další osoba, která se zná s Ianem! :3 No není to úžasné? :D No tak, prosím, napište mi, že je to úžasné :D

I guess I'm back

21. října 2013 v 15:05 | Lexi
Zdravím :)
Už nějakou dobu jsem přemýšlela o tom, že se vrátím zpátky, ale časově mi to vůbec nevycházelo. Pořád naprosto netuším, jak to budu stíhat, jelikož ta škola mi dává fakt zabrat, každopádně bych se vrátila tak či tak a bylo by akorát víc novinek, které jsem zanedbala :D :D

Takže to nebudu nijak prodlužovat, prostě vracím se na blog. Můžete se těšit na nový design, ten už mám hotový, rozřezaný, ale ještě ho musím nastavit, to dneska už asi nestihnu. Taky budu muset zjistit, kolik affs si mě nechalo a seznam budu bohužel protřizovat, protože nemám šanci stíhat obíhat.

Ještě mi nějaké ty novinky na přidání chybí, ale to dodělám jindy.

HIATUS

2. října 2013 v 18:18 | Lexi
Zdravím.
Slibovala jsem, že zase začnu přidávat. Pravda je taková, že to prostě nejde. Nestíhám to. První měsíc na nové škole byl velmi hektický, doufám, že se to zase srovná.

Nebudu se nijak rozepisovat, prostě dávám hiatus. Nepomýšlím v současné době na konec, vážně jen pozastavení. Udělám objednané dessy, budu se věnovat škole (ha, ha, ha) a přátelům a až budu mít náladu, tak se vrátím :)

Mějte se hezky, Somerholics :3
Lexi

10 000 facebook fans ~ Thank you!

29. července 2013 v 10:41 | Lexi

Wow. Zní to téměř neskutečně, jsem hrozně šťastná ♥ Na naší facebookové stránce máme již přes 10 000 fanoušků! Je to šílené :D Děkuji vám všem, co jste dali like, co jste nás posílali dál, co lajkujete fotky a příspěvky... :3

Taky děkuji všem skvělým adminkám, v první řadě EW*, která je také webmisskou této stránky a byla již při vzniku fb stránky a přiložila se k tomu i více než já :D ♥ Dále Charlie, která je taky webmisskou, na facebooku je adminkou zatím krátce, ale vždycky mi posílala hromadu věcí, které tam nebo na blogu nakonec stejně končily :D Dále tam jsou dvě slečny, kde vím naprosto jistě, že alespoň jedna přidává, ale nevím která :D Každopádně děkuji oběma, že do toho se mnou šly (mimochodem obě mi pomáhaly s videem pro Iana! :3). Jedná se o Janču a Elis :3 Děkuju moc, holky :)

Pokud jste ještě nedali like, napravit to můžete zde a novinky o Ianovi se dovídat ještě rychleji!

Lexin povedený výlet alias report z Vranova

27. července 2013 v 16:30 | Lexi
(ikonka by Chloé)

Jednoho krásného prázdninového dne jsem se vydala na výlet. Cíl byl Vranov, konkrétně zdejší zámek, kde provádí kamarádka, proto jsme chtěli prověřit, zda tam neprovádí žádné výtržnosti. Budík mě vzbudil v 6 ráno, můj oblíbený čas na vstávání, co se prázdnin týče. Vyrazila jsem do koupelny a následně se vrátila opět do postele. Tedy plánovaný budíček málem vyšel.

Více méně jsem se opět vyhrabala, dobalovala se, protože jsme plánovali noc strávit v kempu v Bítově, kde jen tak mimochodem pobývala jedna skvělá kamarádka - Domča (byl to šok, jelikož máme 'občas' problém sejít se v Ostravě, každopádně 4 hodiny od domova je také krásné místo na setkání), a do toho otec křičel něco ve smyslu: "Odjezd před 10 minutami!". Následně jsme s menším (skutečně menším, 15 minut je na nás opravdový rekord) skluzem vyrazili na cestu, která zahrnovala vyzvednout babču z Bohumína, kterou jsme měli zavést do Dačic, kde bydlí nějaká její sestřenka. Lidově řečeno, seděla jsem na zadních sedadlech já, bratr a babča, zatímco maminka si sedla dopředu - ano, je to špatně, protože zadek od mamči by se do babiččina vlezl dvakrát (babička není tlustá ani nic, ale mamka je velmi štíhla - blokuji každého, kdo způsobí, že by se k ní mohlo nějak dostat, že jsem to přiznala!).

Na hory a ještě dál

12. června 2013 v 17:26 | Lexi

Ahoj :)
Takže dneska jsem přidala 2 novinky, no jsem ráda, že aspoň něco. Dnešek ve škole byl fakt hardko, žít sice žiju, ale zničila jsem si možnost krásného vysvědčení... Kdybych se trochu snažila, mohla jsem mít samé... To se mi stalo naposledy v páté třídě! :D No dneska jsem to kompletně doničila, takže nic :(

Důležitá informace pro vás je, že odjíždím a vracím se v sobotu večer. Za tu dobu tady čas od času přidá něco Kája, ale má problémy s počítačem, takže kdo ví.

Prosím affs, abyste mě nevraždili, já vám to vynahradím. Vím, že to slibuju už dlouho :D Potom u nás budou Dny města, a díky výletu prošvihnu Mandrage... nevadí! :/

No nic, myslete na mě, já na vás taky budu myslet z horské dráhy! :D

Exams and another shits in my life

10. června 2013 v 21:15 | Lexi
Už dlouhou dobu jsem si nevylila srdce, že? No napravím to, ale tentokrát nemám v plánu nudit vás kdo ví jak dlouhými kecy, stručně a jasně, to je nejdůležitější! :D Takže to hodím v bodech, jak to dělám u POTD (budeme dělat, že POTD nezapomínám nebo se mi chce přidávat).

1) Začala jsem spolupracovat s Fragmentem, proto tady přibude další novinka a to budou recenze na jejich knížky. Určitě se někdy taky můžete těšit na soutěž.
2) Nemůžu uvěřit, že I-S navštívilo už skoro 150 000 lidí. Na toto výročí se mi povedlo sehnat někoho... velkého (to je to slovo!), pro některé sen, pro některé opruz. Uvidíte.
3) Jak napis napovídá, mám toho ve škole hodně. Dneska jsem psala z dějáku a z občanky, zítra píšu z chemie a bioly, pozítří čeják, fyzika, zemák, matika, a to ještě musím zítra poslat prezentaci do fyziky, takže doufám, že mě affs chápete :D
4) Ve čtvrtek ráno odjíždím na třídní výlet, vrátím se v sobotu večer, budeme mít v tom našem zapadákově ale dny města, tak se tam chystám, takže tu budu asi v neděli. Nevím, jestli se mi povede sehnat někoho, kdo se tu o to na několik dní postará, kdyby ne, asi to tu začne chátrat :D
5) Normálně jsem dostala 3 jedničky z matiky! :D Promiňte, musela jsem se pochlubit, jsem si myslela, že z toho testu budu mít tak 3 trojky, když dobře půjde :D A já plný počet bodů :D Americká frajerka...


6) Vzpomínáte, jak jsem tu chválila Issie a její pátou sérii TVD? Tak vyšel nový díl a vy si ho můžete přečíst tady! Rozhodně doporučuji! :)
7) A když jsem u doporučování, můžete se zapojit do soutěže o 2 knížky od autorky Upířích Deníků! Tak neváhejte a koukněte se tady.

Greetings from my bad

28. května 2013 v 13:29 | Lexi
Ahoj :)
Nebudu vás nudit dlouhými referáty, teda fakt se budu snažit :D Jsem nemocná. Mám angínu (jo, v pátek bych měla jít na závod, ale tak nevadí :D). Pořád něco žeru a žeru, ať mi nevyschne v krku, protože potom se tak trochu dusím :D (dlouho po vyléčení vážně nestoupnu na váhu. Ne!)

Jsem ve stavu, kdy mě hodina a půl, což je čas, než oběhnu všechny moje affs, trápí. Takže se prosím nezlobte, ale teď (zase) nebudu moc obíhat. Pokusím se třeba skupinu denně, ale ne všechny. Prosím, nemažte si mě, (doufám), že je to chvilková záležitost.

A ještě připomenutí, kde mě každý den najdete (i na blogu budu přidávat novinky, pokud mi otec nevypne wifi):
ASKiansomerhaldercz → ptejte se na cokoliv, co vás zajímá
Facebook → napište mi na mail → ráda se seznamuji s novými lidmi a nekoušu (jako jo, ale cizí ne :D)
Facebook bloguIan Joseph Somerhalder → lajkněte prosím :) děkuji za 2000 fanošuků! Je to neskutečné ♥
Twitter@Helena_Lotter → můžete mě následovat, potom mi napsat, že jste to vy a já vás budu následovat zpátky :D
Twitter ISF@ISF_CZ → následujte, pište, retweetujte, lajkněte... :D

Znáte ten pocit, když vám rodiče sabotují koníčky?

19. května 2013 v 13:18 | Lexi
Ahoj.
Už dlouho jsem tu nepřidala hromadu nudných keců, tak je to tady. Ale nebude to hromada. Mám fotky už uložené v PC, ale nemůžu je přidat. Proč? Protože moji milovaní rodiče prostě nemají na práci nic jiného, než mi zakazovat blog.

Dva týdny zpátky mi zjistili celiakii, tedy mám bezlepkovou dietu. V překladu do konce života nebudu moct sníst sušenku, smažák, řízek, pizzu, zákusek, prostě nic s moukou. No a to, co mi nevzala ta nemoc, mi vezmou rodiče a přátelé (no coment, stejně by to nikdo nečetl).

Ale ne, jsem ráda, že vím, že pomoc od nich očekávat nemůžu. Zklamala jsem se hned na začátku, takže v pohodě, horší by bylo, kdyby to přišlo později.

Chci jít k babičce, nemám za potřebí tvrdnout v tomto stupidním domě. Affs mě prosím omluvte, ale dneska zase neoběhnu. Ani novinky už víc nedopřidávám.

Coming soon

3. dubna 2013 v 11:54 | Lexi
Zdravím.
Před chvilkou jsem vstala :D Stejně mám asi 20 minut než se vypne wifi, ale i tak jsem se rozhodla stavit se s několika informacemi. Opět v bodech, ušetříme si tak všichni trochu času :D

1) Nemáte někdo nějaký nápad na soutěž o autogram? Společně se 140 000 návštěvníky tu bude slíbená další soutěž, ale chtěla bych vymyslet něco konkrétnějšího, protože já se vážně snažím shánět ty podpisy, třeba podpis do Miss Mystic Falls jsem musela koupit, a stejně to tak vypadá se soutěží se 140 000, jestli mi urychleně nepřijdou odpovědi :/ Tím konkrétnějším myslím něco, že byste se museli více zapojit, ale zase se mi nechce dávat soutěž na shánění hlasů, když je to přeci jenom za odměnu... Nápady?

2) Když jsem u soutěží, přemýšlela jsem, že všechno vyhodnotím asi už v sobotu, mělo to být v neděli. Prkotina, ale i tak se chci zeptat, jestli by to někomu vadilo, hlavně účastníků.

3) Konečně jsem dopiplala layout pro wardrobe, holky z therightdirection. Ještě ho nemám odsouhlašený, no nejspíš se jim ani moc líbit nebude, protože to je trošku jiný styl :D Ale když já už nemám žádný nápad na designy z fotek z We ♥ it :D

4) Když jsem u designů, pokud by někdo měl náhodou zájem si design objednat, tak mi může napsat na mail lexi@somerhalder-ian.net, mám chuť zase něco udělat :D Odepíšu vám, jestli vám ho udělám.

5) Rozhodla jsem se, že Ask me přesunu na Ask.fm, takže stále budete mít možnost se mě zepat, ale odpovědi budete mít tam. Pokud budete žádat o adresu, taky můžete tam, ale připojte e-mail. Ráda všem odpovím! Ptejte se ZDE.

-A theory (Back)

1. dubna 2013 v 16:52 | Lexi
Čusík! :D
Jojo, vysmátá, odpočatá (ha ha ha), no všechno v pohodě. Nebudu vás tu trápit vypravováním o mé skvělé dovolené (ten mokrý konec teda moc super nebyl, grr, nenávidím Velikonoce), ale chci vás jenom poinformovat, že jsem zpátky. Jak koukám, návštěvnost je ještě vyšší, než jsem odjížděla :D

Nový díl TVD jsem viděla na mobilu, no nebylo to tak hrozné... ale když jsme měly s kamarádkou dlouhou chvilku a nevěděly, co bychom tak mohly dělat, tak jsme si znovu pustily poslední díl 3. série PLL, že to budeme komentovat. Samozřejmě to skončilo diskuzí, kdo je v -A týmu a kdo ne. A po asi stonásobném puštění si poslední scény jsme se shodly na tom, že ta pod zemí je Ali (narámek). A ten kdo ji vytahuje... Jason. A ti dva podle nás -A týmu velí a samí ti, kteří pro ně dělají, o sobě vzájemně moc neví. Taky jsme nějak domyslely, že to bude mít něco s tím dvojčetem od Alison. Buď jsou Jason s Alison proti Alison 2, nebo všichni 3 dělají spolu kvůli něčemu... nevíme čemu :D Jasně, Ali je mrtvá. Viděli jsme kdy její tělo? No ano, prohlásila to policie... ale Garrett a Wilden zrovna nejvzornější policisté nebyli.. Ale proč holky? Pokud je Alison vytáhla z hořícího domu (spíš Alison 2, dost pochybuju, že je vytáhla a šla se zahrabat), tak proč to vůbec zapalovali? Jaká je pointa toho všeho?

No jasně, je to jenom další teorie, ale podle mě je v tom vážně Jason. Když se na tu ruku podíváte, určitě tu holku s náramkem vytahuje kluk, má hrubší (a chlupatější :D) ruku a delší prsty a navíc to vypadá, jako by byl opálený. Jason takový je. A přeci jenom - jsou sourozenci. Co si myslíte vy? A kdo je podle vás v tom autě?

Pštros, ne?

18. března 2013 v 20:00 | Lexi
Hello! :)
Opět jsem se rozhodla v bodech vypsat nějaké ty novinky ohledně blogu a taky ohledně Iana :) To jen pokud se vám nechce číst předchozí články :D

SITE & ME
1) Nadpis - ano, miluju své nejlepší kamarádky. Jsou 4 a vážně šílené. Zmínila jsem se o nich? A tím šílený nemyslím 'normálně šílený', ale ony jsou vážně až ujeté... a jak takový Ian má rád psíky, my jsme uvzaté na pštrosy. Neptejte se.
2) Nemocná? Dost možná. Je mi špatně a bolí mě zase břicho. Zítra píšeme z čejáku a já se na to nebyla schopná naučit. Jsem ráda, že jsem alespoň zveřejnila ten článek, co jsem si předepsala (rozhovor) a uložila fotky z EyeCon.
3) Brzy plánuji přidat další a zároveň poslední díl povídky Everything for you, Caroline. Sima psala, ať ji dopíšu, ale bohužel nemám čas. Chtěla bych, ale ani nevím, jak navázat. Zároveň se jí taky chci omluvit a poděkovat, jsem ráda, že se ti moje tvorba líbí.
4) Pokud máte zájem, byla bych ráda, kdybyste poslali něco do From You.
5) Probíhá 3. kolo CBS. HLASUJ pro oblíbenou celebritu.

6) Na blogu probíhá soutěž o autogram Shay Mitchell. Zítra to plánuju vyhodnotit, tak pokud jste se nezapsali a máte zájem, učiňte tak tady.


IAN:
1) Ian je právě v Atlantě, kde probíhá EyeCon, fotky z akce tady.
2) Objevila se nová fotka z Ianova photoshootu, ale vaše drahá Lexi ji ještě nepřidala a nějak ji to netrápí. Jejda.
3) Televize CW zveřejnila plakát s Ianem kvůli Dni Svatého Patrika. Pokud ujíždíte na Ianovi v zelené, fotografie je tady.
4) Díl 4x16, který jsme mohli vidět minulý čvrtek, sledovalo 2.49 milionu osob. Je to pokles, díl 4x15 zhlédlo 2.91 milionu. 4x16 je díl Michaela Narducciho, který ukázal naše video Ianovi. Celá sledovanost 4. série.
5) Ian se tento týden zúčastnil hromady show, fotografie ze všech akcí najdete v rubrice Appearances 2013.
6) A pokud tento krátký výpis novinek chcete využít a dopřidávat co nemáte na blogu, uveďte zdroj! (Známe některé "blogové přátelé")

7) Co říkáte na to, že bych takové výpisky přidávala každý týden? Co se za ten týden stalo na blogu a u Iana?


THE BEST STAR COMPETITION
(Hlasujte prosím. Pokud máte fanblog o kterékoliv celebritě, budu ráda, pokud budete duely podporovat.)
 
 

Reklama