Září 2014

ADIOS ♥

14. září 2014 v 14:13 | Lexi |  Nástěnka

Dlouho jsem si představovala, co napíšu. Pravda je taková, že nevím. Nevím jak začít, nevím, co vám mám říct. Jediné, co vím jistě, je, že končím. Ano, táhne mě to k Ianovi, je to osoba, kterou budu už na vždy respektovat a obdivovat, na tom se samozřejmě nic nemění, akorát už nechci vkládat svůj čas do přidávání novinek a sledování čísel na toplistu. Všichni, co máte fanstránky, tak víte,o čem mluvím. Proto jsem se rozhodla, že končím s fan blogy, včetně best-actresses.

Nemohla bych si nechat ujít příležitost za všechno vám poděkovat. Protože vy a tento blog jste mi toho dali vážně neskutečně moc. Dostala jsem se díky tomu všemu neskutečně blízko k Ianovi a stala jsem se (díky ISF) člověkem, kterého si mnohem více vážím. Naučila jsem se více respektovat zvířata a celkově okolí. Potkala jsem hromadu skvělých lidí, které tady nebudu a nechci vyjmenovávat, protože oni to všichni vědí a nerada bych na někoho zapomněla. Děkuji vám všem za podporu, kterou jste mi věnovali a samozřejmě za to, že jste tento blog navštěvovali. Skoro 210 000 je něco neuvěřitelného ♥ Vy jste neuvěřitelní.

Kdybyste kdykoliv cokoliv potřebovali, jsem na mailu (helena.lotterova@seznam.cz), facebooku (ti chytřejší vydedukují z mailu :DD ale pokud si mě budete chtít přidat, tak mi napište, kdo jste), instagramu (@hellylott), twitteru (@Helena_Lotter), asku (@iansomerhaldercz) a na carpediem ♥ Věřím, že teď, když skončím s fan blogy, budu na tento blog mít konečně čas :)

Mám vás všechny hrozně moc ráda :) A rada na závěr pro vás? Neseďte na zadcích u počítače a nehledejte novinky, začněte využívat svůj čas na věci, které vás budou naplňovat a které vám v životě něco dají :))

xoxo
vaše Lexi ♥