Červenec 2014

Gallery Update #17 | Instagram Update

29. července 2014 v 22:16 | Lizz |  Gallery Update
My jsme hrozné :( Vždycky na ten instagram zapomeneme a potom to vypadá takhle :D Je tu spooousta fotek z Comic-Conu - tu poslední na instagramu zveřejnilo @vanityfair, ale ten Ianův komentář k tomu byl tak skvělej, že jsem to sem dala taky :D :3 Jinak, snažila jsem se to jakž takž přeložit, ale berte to s nadhledem, protože je deset večer, já teď dokoukala maraton jednoho seriálu a naživu mě drží jenom spotify :/ :D
EDIT: Ten pocit, když se s tím přidáváte a Ian uploudne další fotku :D Ne, ne, ne ! :D

" Býti otcem... Ráno návštěva veterináře s Moke, než se vydám na můj první den v práci pro sezónu 6 The Vampire Diaries! Wow, jak se to stalo?? Řeknu vám, jak na to: jste nejlepší fanoušci na světě! Děkuji vám za všechnu vaši lásku a podporu během těchto let-nic z toho by nebylo bez vás možné ! Uvidíme se na Comic Conu​​, pak Teen Choice Awards, pak na Emmy weekend, pak se setkáme v mých snech. Miluju vás všechny ! S láskou, Ian."
Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

"Koukněte na tohle! Nejpohodlnější mikina na této planetě! Poflakování v trávě s mojí holčičkou. Úžasné nové ISF mikiny! Neitzsche není v ceně .. Omlouvám se :) http://t.co/GVXaxNaUtn http://t.co/fwXeV4ppeK - POMOZTE US změnit svět, jsou děsně pohodlné, budete v teple a vypadat skvěle! Děkuji vážně moc vám všem !"
Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

"Zní vám to povědomě? Myšlenky? - tak jo, to další každý ví co znamená a já doprčic nevím, jak to přeložit, takže prostě..snad chápete tu pointu :D"
Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

" Yeah baby!!!!!!!! Připravte se vidět comic con 2014 mýma očima @vanityfair a #thevampirediaries #sdcc Jo jo jo! RETWEET! Pojďme na to ! Líbá, Ian."

Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

" Koukněte se na to - miluju koukat na svůj den na Vanity Fair - koukněte na to !"
Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

" Jsem tady právě teď..."
Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

"Sotva se dostal z Comic Con! Wow, co lásky jsem dostal a cítil z vás všech ! Děkuju, že jste! Jste obrovská část mého života. S láskou, Ian."
Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

"@ VanityFair:. @ IanSomerhalder vlastní svůj Instagram! Viz Comic Con jeho očima ... http://Instagram.com/p/q7zUyskD6I/?modal=true ... "Mám! Podívej se na tohle"

Gallery Link > Others > Twitter & Instagram {+1new}

Vanity Fair taky zveřejnilo jedno video, které najdete tady.

Gallery Update #16 | Photoshoot for Entertaiment Weekly

29. července 2014 v 21:15 | Lizz |  Gallery Update
Samozřejmě, že jsem na nějakou fotku zapomněla :D Tahle je z photoshootu pro Entertaiment Weekly + dole je ještě jedno video z Comic Conu :)The Anomaly | New Stills and Promo posters

29. července 2014 v 21:11 | Lizz |  The Anomaly
Mám tady pár nových fotek z The Anomaly a to stills a promo plakáty :)

Gallery Link > Movies > The Anomaly > Promo Posters {+5new}
Gallery Link > Movies > The Anomaly > Stills {+7new}

Gallery Update #15

28. července 2014 v 21:19 | Lizz |  Gallery Update
Mám tu opět update fotek :) Jak mnozí z vás ví, tak Ian včera převzal na Young Hollywood Awards cenu, kterou získal spolu s Paulem a Ninou a to Best Threesome :) Lexi vám sem taky dávala článek o tom, že Delena vyhrála cenu za pár roku. Nejsem si teď jistá, jestli vám sem dávala i děkovací video, ale jestli ne, tak ho najdete tady :)

Dále fotky ze zákulisí :)
Nesmí chybět ani pózování před mobilama :D Škoda, že na fotkách není Paul a Nina, ale tak Ian nám určitě postačí :D
Objevila se taky jedna skvělá fotka z photoshootu pro TV Guide Magazine z Comic-Conu :)
Paparazzi zachytili taky Nikki a Iana když odcházeli z restaurace 27. července
No a jako poslední už tu mám jen video z toho samého dne :)

Gallery Update #14 | Comic-Con 2014 #1

27. července 2014 v 20:05 | Lizz |  Gallery Update
Mám tu nejnovější aktualizaci fotek z letošního Comic-Conu. Je milion a jedna novinka, takže se budu snažit to sem všechno přidávat co nejčastěji! :D Co sem tak koukala, tak Ian se stal docela dost závislý na svým Iphonu, ale tak.. kdybych měla Iphone, tak bych byla asi závislá taky :D Fotky jsou každopádně dokonalé♥ Líbí se mi, že jsou opravdu dost kvalitní a některé jsou naprosto bezkonkurenční :D

Fotky z MTV Interview, který Ian poskytnul s Paulem 26.7 ;)
Dále tu jsou nějaké fotky ze zákulísí a to z focení photoshootu pro TV Guide Magazine a také nechybí nějaké fotky z instagramu.
Samotný photoshoot. Jsem si jistá, že se za pár dní objeví už celý a mnohem kvalitnější:)
Pár fotek z autogramiády, většinou focené fanoušky ;)
Samozřejmě nechybí ani fotky z VIP oběda pro všechny herce.
Candids z venku - opět s přítomností mobilu:D - a Niny Dobrev:)
Jedna fotka z jachty TV Guide. Doufám, že se objeví i video, protože to z minulého roku byla úžasné♥
A jako poslední nějaké fotky před Comic-Conem a opět i nějaké ze zákulisí.


Gallery Update #13 | Videos from Comic-Con 2014

27. července 2014 v 19:23 | Lizz |  Gallery Update
Jak asi všichni víte, tak The Vampire Diaries je právě teď na Comic Conu a nepřetržitě se objevují další a další fotky :D Tady je zatím mini update videí, jsem si jistá, že se jich objeví ještě víc ;) První je takový "trailer" na Comic Con. Vážně doporučuju si ho pustit, protože to je naprosto skvělý ♥:D Další dvě už je potom přenos ze samotného Comic Conu :), dále následuje rozhovor se všemi - jako obvykle se tam ptají hlavně na spoilery šesté série ;) No a poslední videa jsou interview s Ianem opět o TVD :))

EDIT: Objevilo se nekvalitní video z interview s Paulem a Ianem.


Gallery Updates #12

26. července 2014 v 11:24 | Lexi, The Lizz |  Gallery Update
Candids s Ianem jsou většinou bídné, moc jich nebývá a když tak, tak velmi málo a v bídné kvalitě. Tyto mě ale potěšily, vypadá to, že se paparazzi konečně naučili fotit i Iana.

Na první sadě fotek je Ian zachycen na LAX, když letěl 24. července do San Diega kvůli Comic Conu.
Gallery Link >> Candids > 2014 > July 24 - LAX Airport [26x]

Objevilo se i video - chudák, jak ho ty borky sledují :D
Další sada fotek je (stejně jako i 3.) ze včerejška, 25. července. Na těchto Ian opouští dům Nikki Reed.
Dále byli Nikki a Ian spatřeni, když opouštěli tělocvičnu v LA.

Ian As Presentar at Teen Choice Awards & Reunite With Nina Dobrev At mtvU Fandom Awards

26. července 2014 v 11:02 | Lexi |  News
I když to vypadá, že vztah Iana a Nikki Reed je více než kamarádský, objevily se další úspěchy Iana a jeho bývalé přítelkyně Niny Dobrev.

Jako první skvělá zpráva je, že Ian se na Teen Choice Awards objeví nejen jako nominovaný, ale bude odevzdávat i cenu. V jaké kategorii je ještě neznámé, stejně jako informace, zda-li cenu odevzdá společně s Ninou, která bude také odevzdávat, nebo na jeviště vyjdou pogratulovat výhercům každý zvlášť. Tak či tak, oba na TCA nějaké to prkno předají.

Další skvělou novinkou je, že Delena opět skóruje. I když je Ian v The Vampire Diaries mrtvý, fanoušci bojují dál a pomohli jim získat do sbírky další cenu. Poprvé se na Comic Conu odevzdávaly ceny Fandom Awards, kde si Ian s Ninou odnesli ocenění "Ship of the Year". "Chceme vám poděkovat za veškerou lásku a podporu Deleny", děkovala Nina při přebírání ceny. "Náš vztah byl chvílemi nahoře, chvílemi zase dole a netušíme, kde bychom teď bez vás byli. Takže vám moc děkujeme, budeme se snažit udržet to pro vás i nadále zajímavé" - dodal Ian. Moc gratuluji a věřím, že brzy přibudou i nějaké další ceny!

Super.cz Talks About Nikki´s and Ian´s relationship

24. července 2014 v 14:26 | Lizz |  News

Aby toho chudáci ještě neměli málo, mezi spekulanty o jejich vztahu se přidává i veleúspěšná česká stránka super.cz. Upřímně jsem tuhle zprávu sem ani dávat nechtěla, ale Lexi na tom trvala :D Pokud bych měla mluvit za sebe, jsem moc ráda, že si Ian někoho našel a je po dlouhé době zase šťastný. To je hlavní ;) Ano, není od Nikki zrovna hezké chodit se všema klukama, který kdy Nina měla, ale tak.. Ať už chceme nebo ne, vůbec nic o jejich vztahu nevíme ;) Každopádně tyhle spekulace o jejich vztahu už mě docela vytáčeli na cizích stránkách, když jsem tohle viděla na Super.cz, tak to byl vrchol :D Za mě jim to spolu opravdu moc sluší a pokud jsou šťastní, tak by jsme z nich měli být šťastní i my :) Článek najdete zde ;)

" Ona hrála v Twilight sáze , on zase v Upířích denících. Téma krvelačných nočních tvorů však není jediné, co dlouholeté kamarády Iana Somerhaldera a Nikki Reed spojuje. Možná si mají o čem povídat, ale těžko říct, zda na to mezi líbáním mají vůbec čas. Dvojice je novým hollywoodským párem, jehož láska plně rozkvetla do léta.


"Jsou unešení jeden z druhého a nejvíc je teď baví společně trávený čas," tvrdí zdroj magazínu E! News.

Pětatřicetiletý Ian vyrazil s Nikki o víkendu na romantickou procházku farmářskými trhy v Los Angeles.
Nikki a Ian se znají už dlouhou dobu, Reed je dobrou kamarádkou se Somerhalderovou bývalou přítelkyní Ninou Dobrev.
Šestadvacetiletá Nikki je stále vdaná za Paula McDonalda. Společně tvořili hudbu a loni herečka tvrdila, že práce ve studiu nad notami oba manžele spojuje. Jenže letos v březnu se rozešli a v květnu podali žádost o rozvod. "

No.. co si o tom myslíte vy ?

Gallery Update #11

23. července 2014 v 10:59 | Lizz |  Gallery Update
Jako první tu mám scany časopisu, ze kterého jste už mohli vidět titulní stranu, kterou vám sem Lexi dávala někdy v polovině července. Jedná se tedy o TV Guide:Comic Con Special, ve kterém je Ian po boku svých kolegů z TVD ( Candice Accola, Paul Wesley, Nina Dobrev aj. ) Musím říct, že se mi letošní vydání líbí o hodně víc než to minulé a rozhodně stojí za to si ho přečíst ;)


Dále tady mám fotku, kterou dal na instagram Jeffrey Hunt (režisér TVD) 21.července. Jedná se o první fotku z natáčení TVD v Atlantě ;) Prosím, hlavně to neberte vážně. Jeff to myslel jako srandu ;) Ta fotka je ale tak svělá, že jsem vám ji sem musela dát ;) Napsal k tomu tohle:

Volně přeloženo:(text pokračuje) "Chlape, nevím co ti na to mám říct, nemůžeš se tady zdržet. #TVD natáení je pouze pro herce a štáb. Je čas jít dál."