Duben 2014

Candids #128 >> 2014 >> Shopping at Abbot Kinney in Venice Beach, LA

29. dubna 2014 v 17:23 | Lizz |  Candids 2014
CZ: Ian 27. dubna nakupoval v Abbot Kinney v LA. Vypadá docela unaveně, ale ani se mu nedivím, protože kdyby mě někdo sledoval na každým kroku, tak by se mě to asi taky nelíbilo :P Na všechny fotky se jako obvykle můžete podívat v galerii :)ENG: Ian was shopping at Abbot Kinney in LA. He looks tired, but I do not blame him, because if I'm being watched on every step, I would probably look even worse :P All the photos, as usual, you can see in the gallery :)


Videos >> Chelsea Lately Show on April 24th

29. dubna 2014 v 17:08 | Lizz |  Videos
CZ: Ian byl hostem 24. dubna hostem v " Chelsea Lately Show " Bavili se tam o hodně věcích a samozřejmě přišla řeč i na přírodu a ISF :3ENG: Ian was a guest on Chelsea Lately Show on April 24th where they talked about a lot of things. And of course there was a little discuss about environment as well.


Years of Living Dangerously Season 1: Episode 4 Clip - Environmental Communications

28. dubna 2014 v 18:43 | Lizz |  Years of Living Dangerously
CZ: Tady je webclip k další epizodě YOLD, kterou uvidíme už 4. května. Bude se v ní hlavně mluvit o náboženství :) Iana můžeme v klipu vidět od 0:43 ;)ENG: Here is a webclip for the next episode of YOLD which will be on May 4th. In the clip religion and science are discussed. We can see Ian in 0:43 ;)


Lexuška zdraví a končí :)

27. dubna 2014 v 15:32 | Lexi |  Diary

Zlatíčka, zdravím :))
Jelikož to většina ještě nepochopila, tak začnu s tím, že vám nejdřív osvětím, o co že vlastně jde :D Na Ian-Somerhalder.blog.cz dočasně končím. Nevím, jestli to bude na další týden, dva, měsíc, nebo navždy. Rozhodně vás ale ještě budu informovat.

Mé někdejší rozhodnutí pozastavit své přispívání na i-s bylo založeno na oficiální Lexi stávce, kdy to haters zas a opět přepískli :D Tehdy mi to vážně chybělo a hrozně mě to mrzelo, protože jsem měla chuť co nejrychleji něco přidat, hlavně v momentě, kdy těch novinek bylo tolik. To vám píšu jen proto, abyste věděli, že už nestávkuju nebo nic takového, prostě ta chuť přidávat tu už není.

Pořád platí to, že mi blog hrozně moc dal, ale to nebudu opisovat pořád dokolečka totéž. Blog bude normálně fungovat dál i po dobu mé nepřítomnosti, adminkou je tady pořád i #Lizz, která už nějakou dobu přidávala se mnou :)) Taky vás chci poprosit, ať si necháte ty komentáře, že Lizz nepřidává pro sebe, já jsem taky nikdy nebyla expert na přidávání a ona žije i něčím jiným než tímto blogem.

S blogem celkově nekončím, pořád mě najdete na carpediem.blog.cz, kde jsem spolu s dalšími skvělými osůbkami, které z blogu také můžete znát (Nicol, Smile Jane, Ronnie, Claire, Tessie, Tewii, Em, Joann, Ellie, Angie., Chloé). Tam se můžete zapsat do fanclubu, okomentovat nějaké články nebo se zapsat do hodnocení blogů.

Také pořád probíhá giveaway, kde můžete vyhrát knihu Percy Jackson. Dále je tu projekt ISF IStandFor, více se dočtete tady.

Zatím se s vámi loučím, netuším, na jak dlouho. Je to asi divný a celkem neobvyklý konec, jelikož blog bude pořád aktivní, ale prostě... no :D

Takže pro ty, co nechtějí číst: hiatus Lexi na tomto blogu se táhne dál, můžete to nazvat i koncem, ale nechávám si v záloze možnost návratu, ovšem je to čím dál míň pravděpodobné. Blog ovšem funguje i nadále, na blogu je pořád #Lizz.

mám vás moc ráda ♥
navždy ~ Lexi

Lexi ~ odkazy:

Appearances #190 >> 2014 >> April 23 - Ian on Extra in Universal City, LA

26. dubna 2014 v 18:46 | #Lizz |  Appearances 2014
CZ: Po natáčení Upířích deníků (23. Dubna) měl Ian rozhovor s "Extra" v LA. Čekalo tam na něho hodně fanoušků a Ian se s nimi vyfotil, podepsal jim fotky nebo jim zamával :3 Každopádně rozhodně se podívejte na fotky. Já toho fotografa miluju :D Vážně jsem ještě lepší fotky z nějaké události neviděla :D Na všechny fotky se můžete podívat v galerii.ENG: After finishing up the shoot of The Vampire Diaries, Ian had a interview (April 23) with Extra in , LA. A lot of fans were waiting for him, so he took photos with them, gave autographs and waved a lot. You have to look at the photos. Actually, I love the photographer :D Seriously, I´ve never seen better photos from event :D All the photos you can see in our gallery.


Social Network Photos #367-370, Instagram Video #16

26. dubna 2014 v 18:45 | #Lizz |  News


Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]

Gallery Link >> Others > Twitter & Instagram [+1x new]April 23 >> Interview in KTLA Morning News - Video

26. dubna 2014 v 18:25 | #Lizz |  Videos
CZ: Tady je další video s rozhovorem, který Ian tenhle týden poskytnul. Baví se tam hlavně o Upířích denících ;)
ENG: Here is another video with interview which is Ian supplied this week. They are talking mainly about The Vampire Diaries ;)Appearances #189 >> 2014 >> Coachella Valley Music and Arts Festival

25. dubna 2014 v 21:47 | #Lizz |  Appearances 2014
CZ: Ian se zúčastnil známého festivalu Coachella v Kalifornii 19. dubna. Vyfotil se i s nějakými fanoušky a určitě si festival moc užil :)ENG: Ian attended last weekend of Coachella in California on April 19th. He took pictures with fans and I think he enjoyed the festival a lot :)


Videos >> The issue of climate change & The Talk

25. dubna 2014 v 21:47 | #Lizz |  Videos
CZ: Ian byl hostem v talk show s Tavisem Smiley. Z interview jsem našla jenom tří minutové video, ale tak aspoň něco :)ENG: Ian was a guest at a talk show with Tavis Smiley. The video is only 3 minutes long but it's better than nothing :)


CZ: Později byl Ian hostem v show " The Talk " ve které mluvil o jeho vztazích a zmínil se i o tom, že není příznivcem photoshopu :3 Video je bohužel zase jenom krátké :/ENG: Lately Ian was a guest at The Talk and he spoke about his relations and he told that he's not a fan of Photoshop :3 The video is short again :/


Years of Living Dangerously - On the set #2

25. dubna 2014 v 21:27 | #Lizz |  Years of Living Dangerously
CZ: Tyhle fotky už jsou trochu starší, ale i tak jsou úžasné :3 Jsou z natáčení YOLD - na první díl se můžete podívat tady.ENG: These photos are a little older but they are still amazing :3 They´re from YOLD - the first part you can see here.

Gallery Link > TV Shows > Years of Living Dangerously > On the Set {+2 new}