Září 2013

Appereances #144 >> 2013 >> Mashable Social Good Summit

26. září 2013 v 22:39 | Joann |  Appearances 2013

Ian se 22. září zúčastnil konference Social Good Summit, kde se mluvilo o životním prostředí.
Škoda že neni víc fotek, vypadal nádherně! :)

ian-somerhalder_28329.jpg ian-somerhalder_28129.jpg ian-somerhalder_28729.jpg ian-somerhalder_28829.jpg
Gallery Update >> Appearances&Events >> 2013 >> September 22 - Mashable Social Good Summit [8x]

Appereances #143 >> 2013 >> IheartRadio Music Festival

25. září 2013 v 21:00 | Joann |  Appearances 2013

Ian se objevil na iHeartRadio Music Festivalu. Moc mu to slušelo! <3

ian-somerhalder_blog_281029.jpg ian-somerhalder_blog_282229.jpg ian-somerhalder_blog_282329.jpg ian-somerhalder_blog_28829.jpg
Gallery Update >> Appearances&Events >> 2013 >> iHeartRadio Music Festival [23x]

It's the way I'm feelin' I just can't deny...

16. září 2013 v 19:21 | Lexi |  Nástěnka
Hola...
tak jak se vám vede? Doufám, že jste neschytali už nějakou kouli :D Mně se zatím daří, ono to přijde až s výsledkem testu z Frájiny :D Nová škola je prostě... luxusní. Ano, vážně. Víte, hrozně jsem litovala výběru mé školy. Nikdy jsem tam ve skutečnosti nechtěla jít. V současné době nemůžu být radši, než že jsem to udělala. Už jít na přijímačky jsem brala jako chybu, nemluvě už o zápisovém lístku. A teď? Můžu se vám pochlubit, že se mi tam skutečně líbí. Nejvíc jsem se bála lidí, ale ti jsou na tom všem nejlepší. Naše třída je luxusní. Konečně jsme vymáčkli i od dvou lidí z áčka, že béčko je prostě nej :D (taky že je! ♥ ~ jsem patriot, ne idiot! :3). Každopádně... není co dodat :) Když pominu to nesnesitelné učení, tak tu školu miluju.

Víte, vždycky jsem si myslela, že škola pro mě nebude problém, co se blogu týče. No, viditelně jsem se spletla. Je mi jasné, že jste si všichni všimli, že to tady stojí. Prostě ano, stojí. Nemám na to čas. No a ani chuť. Možná je to tím, že se často vrátím v 7 večer domů a už nemám na nic náladu. Málokdy jedu po škole hned domů. Nechci to měnit kvůli blogu.

Ne, ani hiatus nehodlám dávat. To bych se už dost možná nikdy nevrátila. Budu přidávat, ale podle sebe. Když budu mít čas a náladu, tak něco přidám. Co se affs týče, obíhat nebudu tolik, jako na základce. Mám ráda vaše blogy, ale nemění to nic na tom, že chci žít život. Kolikrát jste mě nutili cítit se jako že jsem součástí něčeho velkého... nikdy vám to nezapomenu... prosím, neodepisujte mě ještě. Tohle není konec. Kdyby měl být, nenechala bych to tak. Přeci jenom je tady kus práce a toho všeho... vlastně jsem si před měsícem ani nemohla představit, že bych někdy mohla psát takový článek. Článek, který říká, že blog už pro mě neznamená tolik, jak tomu bylo dříve.

Affs, pokud máte problém, napište mi, smažte si mě, vyřešeno... neříkám, že mě to nebude mrzet, protože bude... ale hádat se s váma nebudu a rozhodně vás chápu.

Na I-S mi vždycky hodně záleželo a to se nezmění. Teď udělám objednané layouty, někdy uzavřu náběr do wardrobe, vybírání nebude lehké, to vím už teď. Potom bych to možná opět rozjela na 100%, pokud se něco změní. Kdo to se mnou vydrží, před tím smekám.

Always and forever
Your Lexi :3

The Vampire Diaries Cast on MTV's 10 on Top

15. září 2013 v 7:45 | Lexi |  Interviews
CZ: Další rozhovor s Ianem... ale nejsem si jistá, jestli jsem ho už nepřidávala :DENG: Another interview with Ian. But I'm not sure if I haven't posted it yet.


The Vampire Diaries >> 5x01 I Know What You Did Last Summer ~ Extented Promo

15. září 2013 v 7:35 | Lexi |  The Vampire Diaries
~ překlad později, nechci budit bratra, proto to nechci pouštět :D ~

The Vampire Diaries >> TVGuide Promo Shoot

13. září 2013 v 21:42 | EW* |  The Vampire Diaries

Server TVGuide zveřejnil tento nádherný promo poster. Je i v poměrně slušené kvalitě.


So sorry...

12. září 2013 v 19:42 | Lexi |  Nástěnka
Promiňte, promiňte, promiňte. Prostě nemám čas. Teď jsem se vrátila domů :D Nová škola je luxusní, parta ještě lepší, jako ano, je toho hrozně moc, ale i tak tu školu žeru :D

Někdy napíšu víc, jsem naprosto mrtvá a ještě se musím učit -_- Prosím affs o omluvení -_-

Xoxo
Vaše Lexi

Twitter photos #201-207, Instagram Video #3

9. září 2013 v 17:11 | Lexi |  News
CZ: Nejnovější aktualizace Ianova twitteru. Fotografie:ENG: The latest updates at Ian's Twitter account. Photos:


Gallery Update >> Others >> Twitter [+6x news]

CZ: A jedno video pro Kat Graham (měla narozeniny).
ENG: And one video for Kat Graham (she had birthday).

Timetable >> Demi Lovato

7. září 2013 v 21:41 | Lexi |  For you
Dělala jsem si rozvrh hodin s Demi (♥), pokud někdo máte zájem, klidně si ho stáhněte. Je to můj první rozvrh hodin, tak mě prosím neukamenujte. Nevěděla jsem, co dát do pozadí, jakou texturu, no a protože jsem viděla pár rovzrhů od TerusH, kde použila do pozadí mráčky, no a měla jsem to pořád v hlavě, tak jsem to tam taky dala. Takže inspirace je od TerusH. Je to tam i napsané :) +png jsem byla moc líná ořezávat jen kvůli rozvrhu hodin, takže jsem použila již udělané, od r-adiant.

pro zobrazení rozvrhu klikněte na obrázek

Candids #116 >> 2013 >> At New York's Airport

7. září 2013 v 19:27 | Lexi |  Candids 2013
CZ: Ian byl znovu spatřen na letišti v New Yorku. Moc mu to slušelo, je od něj milé, že se podepsal :) (já jeho podpis mám, takže mi to může být jedno :P). Byl tam společně s Paulem Wesleym.ENG: Ian was seen at airport in New York. He looked very good, it's nice that he signed a photo to his fan (I don't have to care, I have his autograph :P). He was there with Paul Wesley.


Gallery Update >> Candids >> 2013 >> September 2 - t New York's Airport [5x]