Červen 2013

Uninvited Shadow #20

30. června 2013 v 15:00 | Lexi |  Uninvited Shadow

Z minulých dílů:
- Elena se rozhodla pro vztah se Stefanem, ale Damona nedokáže vypustit ze svého života. Dost dobře si uvědomuje, že oběma ubližuje, stejně tak si uvědomuje, že miluje oba.
- Damon se rozhodne, že poví Katherine o novém upírovi ve městě. Ať už to upírka nechce jakkoliv moc přiznat, dokonce i ona je bezradná.
- Elena začíná být nervózní, jelikož jí začnou chodit váhružné vzkazy ohledně Damona od -M. Ovšem jak mu může pomoct?
Po škole u skřínky 1327. Buď sama. Kamarádský pokec. -M

Photoshoot #130 >> 2013 >> Butch Hogan's Shoot

30. června 2013 v 8:55 | Lexi |  Photoshoots 2013
A to nejlepší jsem si nechala na konec. Ian nafotil nový sexy shoot, v ruce má něco, co vypadá jako pivo (ne, nebudeme urážet ty zahraniční tekutiny). Stojí za zkouknutí :) I decided to have the best part at the end. Ian shot new, really hot photoshoot, he has beer in his hand (no, we won't offend foreign fluid). Take a look.


Gallery Update >> Photoshoots >> 2013 >> Butch Hogan's Shoot [8x]

Scans #53 >> 2013 >> Fashion Bazaar

30. června 2013 v 8:41 | Lexi |  Scans 2013
Podívejte se na nové scany pro čínský Fashion Bazaar. Fly to new scans for Chinese Fashion Bazaar.


Gallery Update >> Scans >> Fashion Bazaar [3x]

Photoshoot #129 >> 2013 >> Fashion Bazaar New Photos

30. června 2013 v 8:35 | Lexi |  Photoshoots 2013
Objevily se nové, luxusní fotky Iana pro Fashion Bazaar ♥


Gallery Update >> Photoshoots >> 2013 >> Fashion Bazaar [4x new]

The Anomaly >> New BTS pictures #2

30. června 2013 v 8:26 | Lexi |  The Anomaly
Objevily se nové fotky z natáčení The Anomaly.Don't be angry

29. června 2013 v 12:30 | Lexi |  Nástěnka
Ahoj,
vím, že jsem zase dlouho nepřidávala, ale musela jsem se učit scénář, jako což o to, to už je za mnou, taky rozlučkoý večírek, se kterým jsem se piplala taky, třídní rozlučka na naši zahradě taky, uklizeno a všechno, takže konečně mám čas na počítač a blog.

Nebojte se, není to konec I-S ani nic, ta moje neaktivita, je to prostě málo času. Dneska musím ještě uklízet doma, večer bych snad mohla začít dopřidávat novinky, zítra zase pařba :D Žijeme jen jednou, ne? :D

Už se na blog ale zase těším :) Nebojte, nezahálela jsem a vím o 150 000, za které vám moc děkuji, tato soutěž, kterou ale spojím s 1 rokem online, bude VELKÁ. Vážně se mi povedlo sehnat od několika sběratelů dost dobré kousky. A není to jeden autogram! :)

Pořád mi nedochází, že už je to za mnou :D Že některé ty lidi už nikdy neuvidím a že jsou prázdniny. Prostě mám pořád pocit, že v pondělí jdu do školy. Nakonec jsem tedy měla 2 dvojky, a to bylo nejlepší vysvědčení ve třídě -_- A co vy?

Photoshoot #128 >> 2013 >> Fashion Bazaar New Photos

26. června 2013 v 16:39 | Lexi |  Photoshoots 2013
Nové, nutno dodat luxusní, fotky Iana pro Fashion Bazaar ♥


Photoshoot #127 >> 2013 >> Fashion Bazaar Poster

26. června 2013 v 16:28 | Lexi |  Photoshoots 2013
Promo plakát k photoshootu, který Ian nafotil v Číně. #NotBad


Appearances #130 >> 2013 >> Insurgence 5

26. června 2013 v 15:50 | Lexi |  Photoshoots 2013
V Anglii se konala další konference.


Stefanovy deníky Úkryt - L. J. Smith

21. června 2013 v 20:28 | Lexi
Jak jsem vám psala, rozhodla jsem se, že budu přidávat recenze. Doufám, že s tím budete všichni v pohodě, kdyby ne, máte smůlu :P

Největší obrázek výrobku Upíří deníky – Stefanovy deníky: Úkryt
Název knihy: Stefanovy deníky - Úkryt

Originální název: The Vampire Diaries - Stefan's Diaries 5
Autor: L. J. Smith
Překlad: Milena Hordinová
První vydání: HarperTeen
Nakladatelství: Fragment
Vydání: 1.
Počet stran: 216
Žánr: Beletrie pro děti a mládež / Fantasy, Sci-fi, horory
Věková kategorie: neomezeno
Děkuji nakladatelství Fragment.

Děj v kostce:
Stefan a Damon jsou na útěku - Samuel, zlý upír z dávnějších dob, je jím pořád v patách, tentokrát si navíc chytře vymyslel i šikovnou překážku pro bratry Salvatore - prohlásil Damona jako Jacka rozparovače a díky plakátům po celém Londýně (kde se děj odehrává) je téměř nemožné pro Stefana a Damona pohybovat se nepozorovaně. V knize se opět také setkáme s Corou a Violet, sestrami, které mezi sebou mají… řekněme problém. Violet byla proměněna v upíra a drží ji Samuel. Cora se i přes to nevzdává a chce ji zachránit. V tom jí mají pomoct Stefan a Damon. Ovšem jak to udělat, když Samuel je vždy o krok před nimi?
Stefanovy deníky jsou volně zpracované podle románů L. J. Smith a televizního seriálu, který vytvořili Kevin Williamson a Julie Plec. Navazuje na předchozí díl Stopy minulosti.

L. J. Smithová napsala několik bestsellerů a seriálů pro dospívající mládež, včetně Upířích deníků, Tajného kruhu, Říše temnot a Tajemných vizí, nejprodávanějšího díla v New York Times. Nejšťastnější je, když se může posadit u praskajícího ohně v malé chatce v Point Reyes v Californii, nebo se procházet po plážích, které ji obklopují.

A teď pojďme k mým zážitkům. Kniha je takový velký mix mezi knihou a seriálem, takže vlastně pokud jste četli jen knihu, budete trochu mimo, pokud jste viděli jen seriál, budete taky mimo, ale bude to poněkud lepší. Co mi ale vadilo, bylo, že tam byly věci, co nenajdete naprosto nikde, ani v knížce, ani v TV, takže pokud je Úkryt první knihou ze série Stefanových deníků, co jste drželi v ruce, bude vám chvíli trvat, než se chytnete kdo je kdo a co to vlastně chce. Takže chvíli budete mimo, ale rovnou dodám, že rozhodně jen chviličku, na všechno časem přijdete. Já osobně nečetla 4. díl, ale v pohodě jsem se chytla, takže to ani pro vás určitě nebude problém.
Čemu jsem ale nemohla přijít na jméno, byl určitě Damon. Jak jsme zvyklí na toho našeho arogantního Damona, ať už v knize nebo seriálu, toto prostě není on. Damon velmi dlouho beze slova poslouchal to, co mu Stefan říkal, aby měl dělat, to jsem teda ještě nikdy nezaznamenala. Dále ta jeho otevřená starost o Coru - všichni víme, že Damon starostlivý být může, ale vůbec to tam nesedělo, jsem si jistá, že byste to poznali také. Ty věty, které tam říkal, prostě to nebyl on.
Rozhodně pozitivně bych ovšem zhodnotila některé zápletky, které vás nutí číst dál, ať chcete nebo ne. Prostě musíte. A to nemusíte být ani takový knižní maniak, jakým jsem já. Opět jsem se shledala s dechberoucím příběhem, má porce nadpřirozena byla naplněna.
Nevím, co jiného dělat, než že vám tuto knihu doporučím - povím vám ještě to, že se máte připravit na nové postavy. Něco málo jsem už nakousla, ale nehodlám vám to vyzradit, pokud jste to ještě nečetli. Tak neváhejte a vzhůru k novému nadpřirozenému zážitku!


Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství FRAGMENT. Výtisk si můžete objednat již nyní tady. Doporučuji.