Únor 2013

21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party - Videos

26. února 2013 v 12:49 | Wiw |  Videos
A ešte niekoľko videí z Oscarovej Párty, na ktorej bol Ian spoločne s Ninou a producentmi TVD. :) To prvé video je z ich príchodu a Ian je tam strašne zlatý. :) Bol v skvelej nálade a správal sa naozaj priateľsky. :) V pozadí môžme vidieť ako Nina upravuje líčenie Júlii.

Ďalšie video je z červeného koberca, bohužiaľ som polovicu dobre nepočula lebo je tam slabý zvuk (alebo mám niečo s reprákmi :D), ale Ian tam väčšinu času strávi s čínskou reportérkou a hovorí o Číne a potom aj zdraví čínskych fanúšikov. :) Okolo 17 sekundy preruší vetu a niekomu len tak povie "Hi", čo je podľa mňa strašne zlaté. :) Ian v tomto videu vyzeral naozaj skvelo.

A ešte posledné video - v tom zrovna Ian nie je, ale Nina v ňom hovorí o tom, ako minulý rok spolu s Ianom vydražili kusnutie upíra, a ako sa vôbec k tomu nápadu dopracovali. :D

Appearances #101 >> 2013 > The Weinstein Company Academy Award Party

26. února 2013 v 12:38 | Wiw |  Appearances 2013
Včera som ešte zabudla pridať tieto fotky - opäť z 23. februára, ako bol Ian na The Weinstein Company Academy Award Party, ktorá bola hosťovaná Chopardom v Soho House. Fotky som uložila na imagebam, a bohužiaľ nie sú ani v moc dobrej kvalite. Jedna fotke je z Twitteru Niny. :) Musím povedať, že Ian vyzeral naozaj skvelo. :)


Edit (2.3. - Lexi): Fotky nahrány do galerie.

Candids #84>> 2013 > At the airport with Nina Dobrev 23/2

26. února 2013 v 12:35 | Wiw |  Candids 2013
Túto fotku som nahrala na imagebam, keďže sa nenachádza v galérii a nechcem sa tam vŕtať, keďže patrí Mii a Lexi, oni si to tam potom snáď dajú. :) Je to fotka ešte z 23. februára ako nejaká fanúšička odfotila Iana spolu s Ninou na letisku v LA.


Edit (2.3.): Fotografie byla přesunuta do galerie.

Appearances #100 >> 2013 > 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party 24/2

25. února 2013 v 20:04 | Wiw |  Appearances 2013
A ešte pridávam aj fotky zo včerajšieho večera z Oscarovej Párty, keď bol Ian spolu s Ninou, Kevinom Williamsonom a Júliou Plec. Ianovi to naozaj moc pristalo a tie fotky s Ninou sú úplne nádherné. :) V galérii je nahratých pár fotiek, a ďalšie fotky (súkromné) si môžete pozrieť aj na FB stránke.

Ian2BSomerhalder2B21st2BAnnual2BElton2BJohn2BAIDS2BaDm0s9nsIlIl.jpg Ian2BSomerhalder2B21st2BAnnual2BElton2BJohn2BAIDS2BQO0-hXcB4etl.jpgIan2BSomerhalder2B21st2BAnnual2BElton2BJohn2BAIDS2BJOtNLe3QnvQl.jpg Oscar15.jpg

Edit (2.3. - Lexi): Sté appearances na tomto blogu! :D

The Vampire Diaries >> 4x16 Bring It On Trailer

25. února 2013 v 20:00 | Wiw |  The Vampire Diaries
Ahojte. :) Lexi je chorá a nemá notebook, tak tu po nejakú dobu budem za ňu zaskakovať, aby to tu nestálo a aby ste neprišli o novinky. :)

Najskôr pridávam trailer k ďalšiemu dielu The Vampire Diaries, ktorý uvidíme až 14. marca. Preklad máte pod videom.


ŠTVRTOK
Stefan: Nemá ľudskosť, nič čo jej dáva pocit tým, kým je.
Damon: Fajn, ukážeme jej ako sa zabávať.
Stefan: Naozaj si myslíš že to bude fungovať?
Damon: Je tu jeden spôsob, ako to zistiť.
Caroline: Ty sa kŕmiš na súťaži?
JE TO DOBRÝ DEŇ
Damon: Ukáž trochu kontroly.
NA TO BYŤ ZLÝM
Elena: Čo? Nie je to nič, čo by ste predtým nevideli.

Vyhodnocení kontroly affiliates

24. února 2013 v 8:33 | Lexi |  Nástěnka

Přiznávám, že týden není moc dlouhá doba, proto jsem navštívila blogy, u kterých jsem váhala a koukla, zda přidávají každý den, takže by se teda jednou za ten týden stavit mohly, nebo jestli přidali jeden článek, takže časově asi nic moc. Pokud někdo máte Iana vážně moc rádi a tento blog rádi navštěvujete, ale nezapsali jste se do kontroly, můžete se znovu zapsat do Apply a nějak se můžeme domluvit.

Zůstávají:
Sister sites↓

Affiliates ↓
rihannanavy.er.cz
bieberdaily.blog.cz
brunomars-fansite.blog.cz
kat-online.blog.cz
in-mysticfalls.blog.cz
avril-online.blog.cz
saradracova.blog.cz
streepmeryl.blog.cz
prettylittleliars.blog.cz
iwebpears.yolasite.com
demilovato.blog.cz
candiceaccola-web.blog.cz
iheat-tvd.blog.cz
glee-daily.blog.cz
lea-michele.blog.cz
thevampirediaries-source.blog.cz
hot-kaley.blog.cz
lovely-jessica.net
jessie-j-cornish.blog.cz
best-actrsses.blog.cz
phoebe-tonkin.eu
jetohohodne.blog.cz
ninadobrev-4fans.blog.cz
selenagomez-all.blog.cz
troian-a-bellisario.blog.cz
hunger-games-saga.blog.cz
daily-ashley-benson.blog.cz
talented.blog.cz

Omluveni (hiatus nebo dlouhá neaktivita na blogu, přesouvají se do kategorie Unregular affs + členové Unregular affs) ↓
ritaora-bots.er.cz → hiatus
phoebetonkin-4fans.blog.cz → dlouho neaktivní
dailyclaire.blog.cz → hiatus
hugh-jackman.blog.cz → moc nepřidává, chápu
kellyonline.blog.cz → moc nepřidává, chápu
fans-leighton.blog.cz → hiatus
hannah-montana-twilight.cz → hiatus
sammya.blog.cz → unregular aff
eternal-magic.blog.cz → unregular aff

Nezapsali se, bohužel si je mažu ze seznamu affiliates:
tvd-theoriginalfamily.blog.cz (stejně bohužel zkončila)
candiceaccola-source.blog.cz
pitbull-music.blog.cz
charmed--club.blog.cz
oh-mileycyrus.fanzoom.net
loves-1d.blog.cz

Pokud by někdo ze smazaných affs chtěl být pořád affs, zapište se znovu do Apply (v menu) a můžeme se pokusit nějak domluvit. Některých blogů je mi hoodně líto :(

A ještě jedna důležitá věc!

CBS: 2. kolo

23. února 2013 v 10:04 | Lexi |  Nástěnka
Hodně mě to mrzí, protože adminka má na blogu hiatus, ale už jsem nemohla dýl čekat, abychom někdy dojeli do konce :D Bohužel vypadává Rita Ora. Uvažovala jsem, kolik soutěžících vyřadit, ale nakonec jsem zkončila u jednoho, protože ty hlasy se tam lišily pouze o jeden. Ale v tomto kole už vyřadím 2 soutěžící s nejnižším počtem hlasů, ať to taky někdy zkončí ;)

Jak napsat dopis celebritě

22. února 2013 v 18:02 | Lexi
Konečně jsem se dostala k druhému slíbenému autogramu, konkrétně k mým radám, co napsat celebritě. První byly rady Jak poslat dopis celebritě. Doufám, že vám tyto články pomůžou a odhodláte se někomu dopis napsat.


Představte si, že společně píseme dopis nějaké celebritě, řekněme nějaké herečce a zpěvačce, např. Seleně Gomez. Začnu tím, že náš "dopis" rozdělím na několik bodů:
1) Úvod
2) Představení se
3) Vychválení
4) Žádost o autogram
5) Rozloučení

1) Jak dopis začít? Nejspíš tak, jako byste psali naprosto normální dopis např. babičce z tábora (no ano, příklady se mi moc nehrnou :D). Mám na mysli Dear Selena nebo Hello Selena, nebo také můžete využít nějakou zdrobnělinu, ale Selenečky atd. si nechte laskavě doma.

2) Když vymyslíte nějaký ten pozdrav, začněte tím, že se představíte. Taky to nemusí být nic složitého, věřte mi, nechcete se do toho zamotat, kdo tam potom bude luštit naši angličtinu? :D
Já píši něco ve stylu: My name is Helen, I'm 15 years old and I am from a small country in heart of the Europe, from Czech Republic.
Dále můžete napsat co chcete, například jakou hudbu posloucháte a zakončit to třeba tak, že největším vaším koníčkem je poslouchání její hudby.

3) Tím se taky dostaneme do bodu číslo 3, kdy vychválíte snad všechno, co kdy udělala, nebo co na ni obdivujete. Pochvalte herecké schopnosti, dopište, v jakém filmu se vám nejvíce líbila, jaká role je vaše nejoblíbenější, protože..., co se vám na ní líbí, jaký song máte nejraději, protože..., vaše oblíbené album je to a to, protože..., strašně byste chtěli na její koncert, nebo jste na jejim koncertě byli a byla naprosto ohromující (nebyli? všichni lžou, chcete udělat co největší dojem :D). Kdybych psala Seleně, tak bych nezapomněla vychválit její charitativní práci, například její práci pro Unicef, jak je to od ní pěkné a že je moc super, že dělá ty koncerty na podporu této organizace a podobně. Prostě vysvětlit, jak moc je milujete a jak jste největší fanoušci na celém světě. Můžete taky dopsat, jak dlouho ji fandíte.

4) Když celebritu dostatečně vychválíte, můžete ji požádat o podpis. Nezapomeňte, že to chcete udělat slušně, takže v klidu napište, že jste přiložili fotografii a byli byste neskutečně poctěni, kdyby vám ji podepsala/věnovala. Já vždycky připíšu, že jsem připojila i mezinárodní odpovědku, takže nebude muset nic platit, ale zase ať to nevyzní nijak neslušně, že to jsou socky nebo něco takového :D

5) Na závěr dopisu nezapomeňte poděkovat za vynaložení času, případně podepsání fotografie. Můžete popřát vše nejlepší v další kariéře, že posíláte pozdravy z ČR/SR a podepište se :)

Moje upozornění:
1) Nepište celebritě, jak moc ji milujete! Nemůžete milovat někoho, koho neznáte!
2) Nepište, že sbíráte podpisy (pokud sbíráte). Prostě jen chcete její podpis, protože ona je pro vás ta největší hvězda!
3) Pokud se jedná o herce/herečku, napište více než jeden film, ve kterém hrála, přidá to na důvěryhodnosti. Ale pozor, jednou se kamarádce podařilo vychválit herečku ve filmu, který ještě neměl premiéru! Takže pozor na to :D
4) Nečekejte, že vám odpověď přijde za týden, dva... Pokud o podpis vážně stojíte, žádost zopakujte (jak u koho) nejrychleji po roce... některým celebritám (typu Katy Perry) to trvá i přes 2 roky!


Pokud si na něco ještě vzpomenu, dopíšu, protože jsem u sebe neměla jeden z dopisů, kterým se vždycky inspiruju a psala z hlavy... Jakékoliv otázky pište do komentářů.

If I ever did that, I think I’d have a heart attack

22. února 2013 v 14:47 | Lexi |  Diary
Hi guys :)
-> Jak se vede? Já se mám už líp, ale ani dneska jsem nebyla ve škole, tudiž mě mamča nepustí ani za Domčou (bydlí kousíček z ruky, asi 50 km), takže ještě pořád nemám autogram do soutěže. Jejda. No nic, pořád ještě chybí 3082 návštěv :D Ale nebojte se, soutěž určitě bude, jenom bych náhled autogramu přidala později.

-> Když už jsem u autogramů, zrovna jsem si sháněla adresy a chystám se napsat: Ashley Benson, Chaning Tatum, Sasha Pieterse (nevím, jestli odpovídá, nenašla jsem pozitivní ohlasy) a Michaelovi Narduccimu. Michaelovi to asi pošlu na natáčení TVD, no žádnou jinou možnost nemám, snad se to k němu dostane :) Už o tom uvažuji dlouho, ale rozhodla jsem se až teď :) Kdo neví, tak díky Michaelovi Ian viděl naše video :) Poprosím ho taky o autogram, možná o 2 a ten druhý bych dala možná do soutěže :) Ještě bych chtěla napsat někomu, ale nikdo mě nenapadá... vždycky, když nemám odpovědky, tak je tolik lidí a teď, když je mám, tak nic :D Ještě čekám na odpověď od Jessie J, Rity Ory a Justina Biebera (jenže ten má turné, tak nevím). Snad to dorazí.

-> Co se nadpisu týče, slyšeli jste tu část nové písničky Demi, Heart Attack? Je to bomba a já se zblázním, uť až je 4.! ♥

-> Nastala pauza ve vysílání, konkrétně 2 týdny budeme muset počkat, ale ono se to oplatí, protože další díl bude od Michaela Narducciho! Jojo, jsem na tom chlapovi závislá, co naděláte :D

-> Nezapomeňte, že dneska je konec kontroly affiliates a pořád tam několik blogů chybí :(

Ordered design for Katy-Perry.blog.cz

21. února 2013 v 18:18 | Lexi |  For you
Už před nějakou dobou jsem udělala design pro blog Katy-Perry, ale ještě pořád jsem neměla čas/chuť/příležitost, abych ho přidala. Teď to chci napravit a zeptat se na váš názor. Ten můj je takový, že to nedopadlo zrovna šťastně, ale byl to pokus :D Piplala jsem se s ním celkem dlouho, asi hodinu, což je u mě netypické (jojo, já vím, pro většinu z vás je hodina málo a nad layouty tvrdnete mnohem dýl, ale u mě je to tak, že buď mám představu a udělám to hned, nebo představu nemám a trvá to dlouho a dopadne to špatně. Laye, se kterými jsem byla nejvíce spokojená, jsem dělala do půl hodiny :D Když je to dýl tak už vím, že mám problém :D).

katy-perry.blog.cz | nastavený

P.S.: Dneska jsem zase nebyla ve škole, tak nevím, kdy se s Domčou setkám, aby mi ten autogram dala. No já to nějak vyřeším, to se nebojte :D Doufám, že alespoň některé z vás tato soutěž potěší a bude moci pokračovat dál :)) #3169! ♥ :D