Prosinec 2012

POTD #25 >> 22.12.2012

22. prosince 2012 v 16:20 | Lexi |  POTD
Fotka je trochu mázlá, protože jsem ji vytáhla z videa, ale je nádherná ♥

Ian Wrote about the End of the World

22. prosince 2012 v 16:18 | Lexi |  News

"Konec světa za několik minut... KROMĚ... Majové neměli přestupné roky."

Ordered layout for onlyfordirectioners

22. prosince 2012 v 16:12 | Lexi
Jelikož jsem měla trochu času, tak jsem přijala jednu objednávku designu s 1D.

Je hoodně jednoduchý, ale nakonec mi ten čas chybnul :D Myslela jsem si, že poslední dva dny ve škole už snad písemky psát nebudeme no a samozřejmě nám nějaké dali (tím nějaké myslím chemie ://), takže jsem design dělala vážně v rychlosti. Překlad? 10 minut? :D


Wardrobe | therightdirection | Layout nr 2

22. prosince 2012 v 13:39 | Lexi |  Wardrobe
Už před nějakou dobou jsem udělala nový design pro wardrobe, konečně vám ho chci ukázat i tady. Upřímně mě se moc nelíbí, je na můj vkus až moc jednoduchý, ale holky to tak chtěly :)
Plný náhled najdete na jejich blogu - therightdirection.

Layout for: Katherine & Sue | Spokojenost: 60% | Program: PhotoFiltre Studio | Made by Lexi
Jak se líbí vám?

P.S.: Nejspíš udělám náběr do wardrobe :)

Taky vás tak štve nový blog.cz??

22. prosince 2012 v 8:02 | Lexi |  Diary
Ahoj :)
No jak už nadpis napovídá, já z nové úvodní stránky blog.cz teda rozhodně nadšená nejsem. Jako obvykle vymysleli pořádnou blbost :D Už jakmile jsem to viděla na tom odpočítávání, kdy psali, že se máme těšit na nový blog.cz, už tehdy jsem si řekla: No jéje :D A dle mých očekávání se moc nepředvedli.

Co mi chybí ze všeho nejvíc je to, že když jsem byla přihlášená a najela jsem si na úvodní stránku blogu, zobrazovaly se mi tam nejnovější komentáře u článků. Dobré to bylo hlavně tehdy, když někdo komentoval nějaký starší článek, třeba Reklamy nebo o spřátelení. No a teď? Já teda rozhodně nemám čas denně kontrolovat mých 600 článků, jestli mi u nějakého staršího někdo náhodou nenechal komentář.

Stejně tak mě štve, že dali pryč aktuální články, nebo je alespoň nevidím. Trapné! :D

Já teda upřímně doufám, že to hodně rychle předělají alespoň na nějakou přijatelnou verzi, ne že bych nebyla ráda, že se o nás takhle "starají" no ale přeci jenom :D

Jinak nevím, kdy se tu dneska ukážu, ale určitě ano. Včera jsem naštěstí oběhla affs hned po tom, co jsem se vrátila od sestřenky, protože nám nejela až do večera wifi :// Taťka tam ne moc inteligentně nastavil intervaly :// No a když už jsem mluvila o affs - mám jich hodně... něco s tím budu muset udělat...

Xoxo Lexi ♥

Time Framed >> Official Teaser Trailer

21. prosince 2012 v 18:20 | Lexi |  Time Framed
Konečně se objevilo něco pořádného na TF!
Užijte si těch 58 vteřin :D


Nový blog :))

21. prosince 2012 v 15:43 | Lexi |  Nástěnka
Ahojte :)
Omlouvám se, že v poslední době zase nejsem moc aktivní. Tento blog mě hodně bavil, ale jednu dobu jsem si hrozně moc chtěla založit blog o Sashe Pieterse. No bohužel z toho potom kvůli času sešlo, ale nedávno mi Bailey* na skypeu napsala, že si zažádala o blog sashapieterse a že ho dostala, jestli bych nechtěla být spoluadminkou. No my spolu teda už jeden blog máme, ale že by aspoň jedna z nás byla aktivní, to se říct nedá :D

Takže teď doplňuji galerii na tom druhém blogu, každopádně nebojte, nehodlám vám dát košem, a na tento blog samozřejmě budu chodit dál. Dneska se pokusím přidat nějaké novinky (pokud nějaké jsou :D) a ohodnotit blogy + přidat fotku fanouška a snad všechno, co půjde :) Affs oběhnu večer.

Ale až později, teď musím letět k sestřence, hlídá moje morče, které chci dát bráchovi pod stromeček :D Pojmenovaly jsme ho Punky, protože vypadá plus mínus takhle: klik, teda je větší a více rezavé, ale je tak škaredé, až je pěkné :D Ne, vážně se mi líbí ♥

Jo a děkuji za vaše názory u povídky. Nejspíš bude mít větší úspěch než USh, kterému se vždycky chcete vyhnout :D U MPoC přibylo celkem dost komentářů a názorů, za které vám děkuji. Pokud jste ještě nečetli, přečtěte si to TADY. Je to první díl :)

Xoxo Lexi ♥

Candids *67 >> 2012 >> At Airport With Nina Dobrev

20. prosince 2012 v 21:19 | Lexi |  Candids 2012

Objevily se nové fotky z letiště, kde je Ian společně s Ninou Dobrev.
Letěli do Saltlake city, jak si můžete všimnout, fanynce se ochotně podepsali a vyfotili se s ní :)
Ano, vůbec nezávidím! ://


The Vampire Diaries >> Spoiler about Damon & Vaughn

20. prosince 2012 v 21:09 | Lexi |  The Vampire Diaries
V následujících dílech uvidíme nového lovce, který je členem The Five. Na toto téma se zmínil portál E!Online

Vanessa: Máš nějaké novinky o nové roli hvězdy "Twilight", Charlieho Bewleye, v TVD? Jsem už hodně natěšená, že ho uvidíme v seriále!
Bewley se objeví v 13. díle jako Vaughn a řekněme, že má na oku Salvatorovic bratry. Protože vidíš, on je lovcem a konkrétně jedním z pětice, a stejně jako Connor, bude v tom zatraceně dobrý. Těš se na zajímavé první setkání Damona a Vaughna, který ukáže, jak moc Damonovi záleží na Eleně.

© KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Missing Piece of Circle #1

20. prosince 2012 v 19:29 | Lexi |  Missing Piece Of Circle

"Jo, Bruno! Dej mu! Jsi frajer!" smáli se kluci stojící opodál. Zhluboka jsem se nadechl a vrazil Woodovi další pěst.
"Chlapci!" ozvalo se za našimi zády a rázem bylo po bitce. Po chodbě si to k nám mířila profesorka Robinsonová a do úsměvu jí rozhodně nebylo.
"To nemyslíš vážně! Bruno, vzpamatuj se už konečně!" řval po mě otec na chodbě ve školní budově. Matka se k němu přidala:
"Takhle to dál nepůjde. Musíš si uvědomit, že pokud z tebe má vyrůst chlap, musíš se podle toho začít chovat!"
"A věř mi, že z tebe chlap vyroste, ať chceš nebo ne! Toto je naposledy, co to za tebe žehlíme! Postarám se o to, aby tě nevyhodili, ale uděláš to ještě jednou, a jdeš na soukromou školu. Je ti to jasné? No tak je ti to jasné?" Otec se mnou zatřepal. Aniž bych se na něj podíval, přikývl jsem.
"Výborně. Padej domů, já to zařídím," ukončil otec.
Popadl jsem školní tašku a rychlým krokem jsem odkráčel od svých rodičů. Cestou jsem nakopl něčí školní skřínku.
Měl jsem štěstí, autobus mi zrovna přijížděl. Jako obvykle jsem zamířil až dozadu, posadil se na schody vedoucí pryč a vytáhl jsem si sluchátka.

Můj milý deníčku, nebo tak nějak se to píše, alespoň tak to psala Anne Hathaway v Deníku Princezny,
dneska jsem se zase popral ve škole. Jo, možná to už začíná být trochu trapné, ale je mi to tak upřímně naprosto někde. Konkrétně na takovém tmavém místě, tam bych ti nedoporučoval chodit. Co to tu melu? Fajn. Teta mi poradila, ať si začnu vést deník, že je to údajně fajn a víc než to. Odreaguju se a můžu se někomu vypovídat. Prostě je to pro holky. Takže to hlavně to nikomu neříkej, získat si u nás na škole reputaci holky, to by byla totální tragédie. A kdo že vlastně jsem?
Jmenuji se Bruno Smith, je mi 16 a pocházím z nechutně bohaté a namyšlené rodiny, která za nic nestojí. Nenávidím tento život, když se dívám na spolužáky, kteří sice nemají prachy a nebydlí si ve vile a nejsou na škole oblíbení, ale mají normální rodinu, závidím jim. Ta moje si myslí, že si může koupit naprosto všechno. Z větší části mají pravdu, koupili mi vždycky vše, co jsem si přál - až na jednu věc. Štěstí. Nemůžu říct, že lásku mi nedali, protože dali, vím, že mě mají rádi, ale neumí to podat. To hlavní, co mi chybí, je právě štěstí. Někdy si mnohem víc přeji, aby mě prostě nechali být, než aby mi v jednom kuse stáli za zadkem.
Už mi vážně hrabe. Jsem holka. Vzdávám to. Končím.