Prosinec 2012

Vote for Ian Somerhalder (&me :D)

25. prosince 2012 v 16:11 | Lexi |  Nástěnka
Dostala jsem se do finále SONH, kde jsem se přihlásila s Ianem (to je ale šok! :D)

Byla bych moc ráda, kdybyste mi dali váš hlas :)

HLASUJTE TADY


Děkuji moc, hlasy samozřejmě oplácím :)

The Best Star Competiton: Female >> Duel: Troian Bellisario vs Lucy Hale

25. prosince 2012 v 16:06 | Lexi |  The best star competition!
V minulém duelu soutěžila Demi Lovato se Selenou Gomez. Nejdříve to vypadalo na bezkonkureční výhru Demi, později se čeští a slovenští Selenators trochu zpamatovali, ale i to nezabránilo výhře Demi. I když v této anketě vás hlasovalo okolo 60! Celkově i s mužským duelem to potom bylo kolem 100 :) A teď už další duel.

V tomto duelu bych vám chtěla představit dvě skvělé herečky - Troian Bellisario a Lucy Hale. Obě mají společnou jednu věc a to seriál Pretty Little Liars, kde obě hrají hlavní hrdinky a oběma tato tv show přinesla největší úspěch. Já sama za sebe musím říct, že je mám hodně ráda obě, ale přeci jenom už od začátku PLL mám ze všech děvčat nejraději... :P (žádné ovlivňování :D)
A teď už k jednotlivým herečkám.

Troian Bellisario
Troian Avery Bellisario je sedmadvacetiletá herečka, pocházející z Kalifornie, konkrétně z LA. Mezi její největší úspěchy (kromě PLL) patří natočení filmu společně s Olsenovic dvojčaty - Billboard Dad.

Lucy Hale
Karen Lucille Hale je třiadvacetiletá herečka a zpěvačka, pocházející z Tennessee. Kromě role Arii v PLL se proslavila také díky filmu Cinderella Story: Once Upon A Song, kde si zahrála hlavní roli - zpěvačku Katie, kterou vydírala její macecha a nevlastní sestra. Zde se můžeme také seznámit s Luciným pěveckým talentem. Dalším filmem, který se u nás dočkal českého dabingu je Sesterstvo Putovních Kalhot, kde Katie hraje sestru jedné z hlavních rolí - v tomto filmu si zahrála společně s Blake Lively (Gossip Girl) nebo Alexis Bledel (Gilmorova Děvčata - Rory).

Současná situace:
acklknOw

Hlasujte také v mužské kategorii:

Pro koho budete hlasovat vy?

The Best Star Competiton: Male >> Enrique Inglesias vs Pitbull

25. prosince 2012 v 15:54 | Lexi |  The best star competition!
Je tu konečně další kolo TBSC. V minulém kole vyhrál po vážně napínavém boji s Connorem Maynardem Louis Tomlinson. Bylo to těsné, protože jen o 2 hlasy vyhrál Louis! A teď už k aktuálnímu kolu :)

Enrique Inglesias
Tento sedmatřicetiletý zpěvák, model, skladatel, hudebník a herec, pochází ze Španělska (čili Evropa! :D WooW!) Může se pochválit spustou hudebních cen, vyměním pro příklad Grammy. Nejvíce úspěšným se stal song Bailamos, který se stal číslem jedna snad po celém světe. Jako jeho další hity nemůžu zapomenout zmínit Hero, Finally Found You...

Pitbull
Jednatřicetiletý rapper, narozený pod jménem Armando Christian Peréz, pocházející z Floridy. Pitbull si za ne moc dlouhou dobu, co působí na hudební scéně vysloužil uznání, díky kterému může spolupracovat s takovými jmény jako je Shakira, Christina Aguilera, Chris Brown... Mezi jeho nejznámější hity patří určitě Hey Baby, International Love nebo třeba písnička Back In Time, kterou "oživil" pro film Men In Black 3.

Současná situace:
aciFvJ6P

Hlasujte také v ženské kategorii:

Komu bude patřit váš hlas?

Vote for The Vampire Diaries (TV Com's Best of 2012)

25. prosince 2012 v 12:17 | Lexi |  News
Upíří Deníky, ve kterých hraje Ian jednu z hlavních rolí (pro případ, že byste to třeba nevěděli :D) se dostal do hlasování v anketě na vebové stránce TV.com - The Best of 2012 - v kateogorii Best Primetime Soap.

Potřebujou naše hlasy, protože sice vedou, ale na paty jim hodně šlape Grey's Anatomy.


Další anketa, kde můžete nominovat TVD (zatím jsou 3.) je zde:


Pro Damona a Elenu jako pro největší pár


Vedlejší ↓
Pro Ianova hereckého kolegu z TVD, který hrál Alarika, můžete hlasovat TADY.
Pro dalšího člena castu TVD, konkrétně pro lovce Connora, můžete hlasovat TADY.
Ale co musíte udělat na 100% je hlasovat pro naši vampire barbie Caroline TADY.

POTD #26 >> 24.12.2012

24. prosince 2012 v 10:03 | Lexi |  POTD
Slíbená fotka pro dnešek :)

MERRY X-MAS


From You For Me #3

24. prosince 2012 v 7:00 | Lexi |  From You For Me
Další příspěvek do From You For Me mi poslal Maťo z blogu RihannaFenty-Fan, za což mu moc děkuji! Maťo udělal krásné přání s Ianem, takže jsem to němohla zveřejnit kdy jindy, než zrovna dnes :)Born To Love TVD - Trend na Twitteru

23. prosince 2012 v 17:17 | Lexi |  News
Na Twitteru byl dneska trend spojený s Upíříma Deníkama, no bohužel se tam moc neohřál, ale i tak jsem vám ho stačila vyfotit :)


MERRY CHRISTMAS!!


Merry Christmas & Happy New Year

23. prosince 2012 v 13:28 | Lexi |  Nástěnka
Zdravím.
Tento článek (102. tento měsíc :D - píšu to proto, že je to podle počtu přidaných článků druhý nejlepší měsíc :D) bych chtěla věnovat každému, kdo na tento blog zavítal - ať už je tu poprvé a zcela náhodně, nebo je mým stálým návštěvníkem. Na začátek bych chtěla uvést, že si vám všech neskutečně vážím, neumím si představit, jak by I-S.blog.cz vypadal bez tak skvělých osob, jako jste vy. Už jsem to tady několikrát psala, ale VY jste to, co dělá tento blog tím, čím je. Bez vás by to tu nemělo cenu vést dál.
A teď už k mému přání - z celého srdce vám přeji Vánoce, které jste si nepředstavovali ani v těch nejkrásnějších snech, plné radosti, lásky, Božího požehnání a šťěstí, no a samozřejmě ať pod stromečkem najdete ten vysněný dárek. Nezapomeňte, že Vánoce nejsou jen o tom lásku brát, ale taky ji i dávat. Do nového roku vám přeji hodně pohody a splněných snů. Nemyslím si, že by mělo nějaký smysl všem přát, ať je nečekají žádné problémy, protože ony čekají - proto vám přeji, ať si s nimi vždy víte rady.


Nechci se tady nějak rozepisovat, protože to by zabralo ještě velkou část článku, navíc blog.cz má omezený počet znaků :D (ano, pro mě je to někdy problém :D) Přeci jenom bych chtěla vyměnit několik bodů, kterých tento blog tento rok dosáhl, a za co jsem vám nesmírně vděčná.

Co k tomu dodat? Toto je bezpochyby největší úspěch, kterého kdy tento blog dosáhl (no a taky já :D). Chci poděkovat senzační Simě, že do toho šla se mnou a všem skvělým holkám, které společně se mnou seděly na facebooku a rozesílaly video. Vzpomínáte? Holky! Michael Narducci poslední tweet před dvěma minutami! Útok! :DD Děkuji vám moc, kdybyste pro změnu vy něco potřebovaly, jsem tu pro vás :)

2) Blog přesáhl kouzelné číslo 115 000 návštěvnosti
Wow, vždycky jsem si přála mít takový blog, který by kdy měl víc jak 50 000 osob, ale nikdy mě nenapadlo, že by čísla na toplistu mohly být až tak vysoká. Děkuji za každé číslo ♥ Ještě musím dodat, že to není všechno moje zásluha, ale také zásluha předchozí slečny (?), která tady byla - když jsem blog přebírala, na toplistu bylo kolem 80 000. Nevím, jak to udělala, když v roce 2010, když tady byla naposledy, zveřejnila 8 článků :D

3) Půl roku online
Uletělo mi to hodně rychle, ale je to už půl roku, co je tento blog na světě, nebo spíš půl roku od doby, co jsem ho převzala. Myslím, že nás čeká alespoň dalšího půl roku pospolu :))

4) Galerie + S-I.net
Už nějakou dobu jsem spoluadminkou na stránce Somerhalder-Ian.net, kde mě najdete společně se skvělou adminkou Miou. Děkuji ti moc za šanci, kterou jsi mi dala. Jsem moc ráda, že tam můžu přispívat! Na tomto blogu taky zveřejňuji odkazy do galerie S-I.net - hodně z vás se ptalo, jestli je ta galerie moje, nebo jen využívám nějakou zahraniční stránku. Ano, je skutečně moje, nebo spíše nahrávám tam své fotky - je součástí S-I.net.

5) Affs
Ovšem mým největším úspěchem jsou stránky, které mám možnost mít v affs. Je vážně těžko uvěřit, kolik skvělých osob tady na blogu přidává. Děkuji vám všem, že ke mně chodíte, a že jste se mnou spřátelili, moc si toho vážím. Moc si vás vážím. Nebudu vás tady všechny vyjmenovávat, jak už jsem psala, blog má omezený počet znaků :D Hlavně pro vás platí to přání, uvedené v začátku článku.

6) Wardrobe
Taky bych chtěla zmínit skvělé Katherine a Sue, holky z therightdirection (skvělý blog s fanfiction, doporučuji!). Děkuji, že vám můžu dělat nové kabátky na blog, jsem vážně moc ráda, spolupráce s váma je vážně skvělá! Ano, někdy mě dost potrápíte s výběrem fotek, ale vždycky se nějak domluvíme. Váš blog je hodně úspěšný a já jsem moc a moc ráda, že vás můžu mít v Wardrobe! ♥
(Zrovna nyní probíhá náběr do wardrobe, pokud máte zájem, zapište se tady).

7) Povídky
Na blogu již od začátku přidávám povídku Uninvited Shadow. Jedná se o ff z Upířích Deníků. A teď bych chtěla poděkovat každému, kdo si ji čte. Mě psaní hodně baví a většinu z vás to nebaví číst :D Možná ne až tak nebaví, jako že se vám nechce :D Chápu to, hodně textu nikdy nevypadá nejlíp. A hlavně proto bych chtěla poděkovat každému, kdo se kousne a přeci jenom si povídku přečte a vyjádří se ohldně povídky - myslím, že komentář "super" je schopný napsat každý. Ale přečíst si to a vyjádřit váš názor, to už chce trochu víc. Zrovna před chvíli jsem zveřejnila nový díl USh, přečist si ho můžete zde. Budu moc ráda.
Taky jsem přidala první díl povídky Missing Piece of Circle - pokud máte zájem, přečíst si ho můžete tady.

Budu ráda, pokud se taky zapíšete do Ianova fanclubu na tomto blogu. Tedy pokud jste jeho fanoušky, což doufám, že jste, když tady chodíte :D Děkuji :)) Při kliknutí na nápis Fanclub se přenesete k přihlášce :))

9) Facebook
Jsme už i na facebooku, kde vás všechny zvu :) Stránka se jmenuje Ian Joseph Somerhalder a budeme rády za všechny lajky :) Protože v současné době tam máme více fanoušků ze zahraničí, než z Česka a Slovenska :)


Je ještě hromada věcí, o kterých bych teď mohla psát, ale je mi jasné, že málo kdo si přečte i celý tento článek :D Takže na závěr vás ještě poprosím o hlas pro Iana Somerhalder tady. Děkuji :D

Vážně si vás moc vážím a děkuji za přečtení článku. Ještě jednou všem krásné Vánoce :)

Vaše Lexi ♥

Edit (16:48): Dopsala jsem body 8 a 9. Jinak vážně vám všem děkuji za přání :)

From You For Me #2

22. prosince 2012 v 19:34 | Lexi |  From You For Me
Za tento příspěvek opět děkuji skvělé le-charlott! Doufám, že i vy mi něčím přispějete, a to můžete na lexi@somerhalder-ian.net :)


Při natáčení milostné scény Damona & Eleny (myslím, že na to si všichni více než dobře pamatujeme! :D), režisér TVD Ianovi Somerhalderovi (Damon) a Nině Dobrev (Elena) řekl, že pro větší důvěryhodnost, mají zapomenout na kamery a chovat se, jako jsou už zvyklí. Že jim to už určitě jde :D


Mě to teda hodně pobavilo :D
Děkuji moc za příspěvek a těším se na další :))

NÁBĚR DO WARDROBE

22. prosince 2012 v 16:45 | Lexi |  Nástěnka
Nadpis mluví sám za sebe. Nabírám blogy do wardrobe. V současné době mám jednu stránku, a tak jsem se rozhodla, že přiberu další. Nevím, jestli jednu, nebo dvě. Samozřejmě pokud se nikdo nepřihlásí, což je taky dost možné, zůstane mi pořád pouze 1 stránka :D

Ukázky mých designů
1) Aktuální design na blogu :D
2) Aktuální design na blogu graphical.blog.cz se Selenou Gomez
3) Design s Cher Lloyd (starší)
4) Zimní layout (starší)
5) + můžete si prolézt blog graphical.blog.cz :)

Podmínky
♥ Tvůj blog musí mít nějaké konkrétní téma, deníčkovské blogy neberu.
♥ Mysli na to, že jsem taky jenom člověk, takže ti nebudu dělat každý týden nový design, adekvátní doba mi přijde alespoň 3 týdny, mimo nějaké příležitosti - jako třeba Vánoce nebo narozeniny blogu. To ti design udělám i rychleji než po třech týdnech.
♥ Nepočítejte s tím, že si objednáte, a hned další den budete chtít mít layout udělaný a nastavený!
♥ Objednávky mi budeš posílat na mail lexi@somerhalder-ian.net
♥ Pokud chceš, abych ti udělala jen jeden design a potom napíšeš někomu jinému tak se ani nezapisuj!
♥ Samozřejmě pokud se vám bude líbit nějaký free layout od někoho jiného, tak si ho můžete stáhnout a nastavit, ale byla bych ráda, kdybyste mi o tom dali vědět, že vám nic nového dělat nemusím.
♥ Pokud jsi pravidla četl/a, do posledního bodu (souhlasíš s pravidly) v přihlášce napiš máslo :D
♥ Spolupráci můžeš kdykoliv ukončit.

Pokud máš zájem, vyplň tuto přihlášku:
♥ Nick
♥ Blog
♥ E-mail
♥ S kým budeš chtít převážně designy
♥ Souhlasíš s pravidly?

Snad jsem na nic nezapomněla :)

KOMENTÁŘE JSOU MODEROVÁNY!!