Prosinec 2012

Směr → pryč

29. prosince 2012 v 10:02 | Lexi |  Nástěnka
Ahooj :)
Dneska odjíždíme někde pryč. Jediné, co jsem zjistila je, že to bude někde v Jesenících. Každý rok jezdím se skupinou šílených lidí na různé akce - Velikonoce, letní dovolenky, Silvestr no a potom takové menší typu idyxeb (viděli jste S tebou mě baví svět? Pokud ano, tak chápete o co jde). Je nás šest rodin a pokaždé je to šílené. I tak se netěším :D

Musím zařídit snad ještě milion věcí včetně té nejdůležitější - nabít si mp3 :D A jelikož já a čas obvykle nejsme kamarádi, projevilo se to i tentokrát... v jednu odjíždíme a já jsem v pyžamu, ještě jsem si chtěla mýt vlasy, napsat kroniku, sbalit se, uklidit si, napsat tento článek a napsat o tom affs - no hádám, že toto už nestihnu :/ Takže pokud tu chodí, tak si to stejně přečtou. Je to navíc jen několik dní.

Vracíme se 1.1., ale ještě jedeme k babičce, takže netuším, kdy se tu zase objevím. Snad brzy ;)

Přeji Vám do nového roku 2013 jen to dobré a hlavně splnění vašich přání ♥

Xoxo Lexi ♥

P.S.: Přednastavím tu na zítřek nový díl povídky MPOC (2. díl), tak bych byla ráda, kdybyste si to přečetli a vyjádřili se.

Just Jared's Most Popular Actors 2012

28. prosince 2012 v 9:34 | Lexi |  News
just-jared-most-popular-actors-2012-top-10
Včera jsem přidala žebříček nejštědřejších celebtrit, dneska vám přináším další. Tentokrát se jedná o 20 nejpopulárnějších herců roku 2012. Ještě teď procházím různé stránky a statistiky, takže na závěr roku bych tady několik Ianových umístění ráda přidala.

To, že se Ian dostal do tohoto žebříčku, mě celkem překvapilo :D Podívejte se hlavně na ta jména, co jsou za Ianem, typu Craig, Kutcher, Cruise...

1) Robert Pattinson (grrr)
2) Brad Pitt
3) Zac Efron
4) Matt Borner
5) Ian Somerhalder
6) Ryan Gosling
7) Gerard Butler
8) Channing Tatum
9) Ryan Reynolds
10) Shia LaBeouf

Once upon a time... a few mistakes ago...

27. prosince 2012 v 21:50 | Lexi |  Diary
Ahoj :)
Měla jsem toho tolik, co jsem chtěla říct, a vypadlo mi to hned po tom, co jsem napsala ahoj. Fajn, já si vzpomenu...

Je to už hodně dlouho, co bych se chtěla podívat na Secret Circle. Ale tak nějak na to nebyl čas. A teď, když jsou prázdniny, tak ten čas je. Hlavně mě to dokopalo po tom, co se Phoebe Tonkin objevila v TVD :)) Zbožňuju tu herečku. Očekávání splnila, v TSC je naprosto skvělá, alias má nejoblíbenější postava. Mrzí mě, že natočili jen jednu sérii :/

Proč to píšu? Protože mě TVD přestávají bavit. Možná se budete divit, že něco takového píšu zrovna já, ale ano, je to pravda. Vždyť podívejte se na to. Lék na upíry? Vážně? 3 série nám vykládali, že když jsi upír, jsi upír a tečka. No samozřejmě teď je situace jiná, hlavně po těch tisíciletích, zrovna kvůli Eleně to vypluje na povrch. Jasně, je to hlavní hrdinka, ale nezdá se vám to už přehnané? Hlavně ta 4. série. 3. byla ještě naprosto v pohodě, ale toto mi vážně přijde moc. Už mě zajímá, s čím přijdou příště... Ne že by mě to vyloženě nebavilo... Prostě řekněme si to na rovinu. Kdo z vás si myslí, že Elena si vážně na konci příběhu jednoho ze Salvatorovic bratrů vybere? Určitě jste viděli Mamma Mia. No přirovnala bych konec TVD ke konci Mamma Mia. Třeba se pletu a Elena skončí se Stefanem, no uvidíme.

Nechci vám tu říct, že mě TVD už totálně přešlo a Ian mě nebaví, to není pravda. Ian mě pořád ještě baví, ale už to prostě není to, co to bývalo...

Takže zítra mě tu zase čekejte. A pointa tohoto článku? :D Ano, chtěla jsem si postěžovat a vychválit TSC. UVažuju, na co přejdu potom, Gossip Girl nebo dokoukám Glee...

Dobrou
Lexi ♥

Candids *69 >> 2012 >> At Shanghai Pudong International Airport

27. prosince 2012 v 18:01 | Lexi |  Candids 2012
Objevily se další candids (juhúú! :D) fotky z letiště v Šanghaji, kde Nina s Ianem přiletěli. Jak vidíte, let byl v pořádku :) Fanoušci byli super a hned je přivítali s foťáky (no dobře, tak super pro nás, k ničemu pro ně) :D
Fotky stojí většinou naprosto za nic, ale alespoň že víme, že žijou ;)


Do galerie jsem nahrála 8 fotek většinou špatné kvality.

Top 20 Celebs Gone Good of 2012

27. prosince 2012 v 16:22 | Lexi |  News
Mám pro Vás naprosto skvělou zprávu. Podle organizace Do Something, se Ian umístil v žebříčku 20 nejštědřejších osob. Myslím, že je to více než úspěch, protože sice všichni známe Ianovy projekty, ISF a jeho charitativní práce, je to naprosto skvělé ocenění.
Když se podíváte na žebříček, první místo obsadila Taylor Swift. Na co narážím? Podívejte se na jméno Taylor Swift a Ian Somerhalder. Myslím, že rychleji lidi budou znát právě Taylor, než nějakého Iana. Mluvím hlavně o tom, že Taylor se nedávno stala podle magazínu Forbes druhou nejlépe placenou ženou ve světě hudby. Takže majetek těchto svou celebrit srovnávat nejspíš není nejlepší nápad :D Chápete mě :D
Ještě bych ráda dodala, že to, že jsem použila právě jméno Taylor, nic neznamená. Jsem Taylořina fanynka, je to jedna z mých oblíbených zpěvaček, jenom jsem vám na jejím jménu chtěla vysvětlit, o čem to tu mluvím :D Stejně je na tom Justin Bieber nebo Selena Gomez, P!nk a další!

A teď už konečně ten žebříček:
1) Taylor Swift
2) Miley Cyrus
3) Chnning Tatum
4) Lady Gaga
5) Justin Bieber
6) Robin Roberts
7) P!nk
8) LeBron James
9) Selena Gomez
10) Ian Somerhalder

The Best Star Competiton: Male >> Justin Bieber vs Bruno Mars

27. prosince 2012 v 13:56 | Lexi |  The best star competition!
Minulý souboj vyhrál Enrique Inglesias, a to s pořádným náskokem před Pittbulem.

Toto kolo vypadá zajímavě. Máme tu více Hooligans nebo Beliebers? ;)

Nezapomeňte se s náma podělit, pro koho jste hlasovali!! :)

Současná situace:
absIQyXm

Hlasujte také v ženské kategorii!

The Best Star Competiton: Female >> Duel: Claire Holt vs Candice Accola

27. prosince 2012 v 13:53 | Lexi |  The best star competition!
Ano, vím, že předchozí souboj tu moc dlouho nebyl, ale chtěla bych to urychlit :) Ať to neskončí o prázdninách, takže bych vážně chtěla zabrat.

Čtete si někdo ty popisy celebrit? Protože mě to nebaví psát a vás to nebaví číst :D Takže to nechám do dalších kol :) Toto je teprve začátek.

Dneska tu máme souboj dvou upířích slečen, konkrétně Candice Accoly (Caroline) a Claire Holt (Rebekah).

Myslím, že to bude zajímavé :) Obě mám hrozně ráda :) Uvidíme, kdo vyhraje.

Jo a jinak minulý souboj zkončil velmi těsně, ale překvapivě /do soutěže jsem ji nominovala já, tudíž žádná reklama na žádném blogu/ zvítězila Lucy Hale :)

Nezapomeňte se do komentářů podělit, komu jste dali hlas :)

Současná situace:
aduVD6x6

Hlasujte také v mužské kategorii!

Candids *68 >> 2012 >> At LAX

27. prosince 2012 v 13:34 | Lexi |  Candids 2012

Myslím, že většina z vás tuto informaci už četla, protože při obíhání affs jsem to komentovala snad 5x :D
Jsem ráda, že se objevily ještě nějaké candids :) Hrozně se mi líbí outfit Niny, to je také důvod, proč jsem tentokrát do galerie nahrála i fotky Niny bez Iana :)) Vybrala jsem teda jenom některé, fotek je celkem dost :D


V galerii najdete 21 fotek střední až vysoké kvality.

Kontrola affs...

27. prosince 2012 v 12:56 | Lexi |  Nástěnka
Ahoj.
Je mi líto, že tu zase musím dát kontrolu, ale nejspíš je to lepší, než kdybych si seznam promazala sama.

V poslední době jsem moc neobíhala, ale já na to ani nemám chuť. V affs je několik blogů, které navštěvuji automaticky každý den, jsou tam affs, ke kterým nechodím každý den, ale chodím tam ráda, ale bohužek i takové blogy, jejichž obsah mě už tolik nebaví.
Mám ráda všechny svoje affs, no tak či tak jsem spřátelovala až moc, a teď mám 45 affs. A pro mě je to teď hodně těžké všechno zvládat. Proto je tady ta kontrola. Budu ráda, pokud se vás zapíše co nejvíc.
Vlastně jsem se chystala, že si seznam protřídím sama. No ehm.. :D Nevěděla jsem, koho mám smazat :D Celá já :D Vím, že by mi ten blog hodně chyběl :D
A protože mám tak hodně affs a doufám, že se jich co nejvíce zapíše, mám tady nová pravidla...

Jak se budu snažit obíhat?

SISTER
-6-7x

ELITE AFFS
- 4-5x týdně (budu se snažit vážně těch pět)

TOP AFFS
- 2-3x týdně

REGULAR AFFS
- 1-2x týdně

Pokud chcete být i nadále affs, do komentáře prosím napište:
- Jméno (všech adminů na blogu)
- Adresu blogu
- Zaměření (píšu si to do seznamu)
- Skupina, v jaké chceš být*

*prosím, pozorně si přečtěte to rozdělení, kolikrát týdně koho obíhám - to stejné bych taky chtěla od vás. Takže se do elite zapisujte prosím jen tehdy, když víte, že to budete zvládat. Abych to zvládala i já, nemůžu do elite samozřejmě vzít mých 45 affs... konečná volba zaleží na mě ;) a taky mi hlavně nepiště, že je vám to jedno!

Děkuji a omlouvám se :(

Uninvited Shadow *11

26. prosince 2012 v 12:28 | Lexi |  Uninvited Shadow

Z minulých dílů:
- Damon poinformuje Katherine o novém upíru ve městě. Katherine něvěří jeho slovům, a sama se rozhodne, že se pokusí neznámého upíra najít.
"Skoro. M.
Vzkaz si několikrát přečetla, než uznala, že to nemá cenu. M. Kdo to je? Nebo co to je? Je to nějaké vodítko? Ponořila se do svých myšlenek a hledala odpověď."Po návratu domů se Elena vydala do svého pokoje. Posadila se na postel a znovu si přehrála svůj rozhovor s Damonem. "A ty to chápeš, Eleno?"
"Ne, nechápu," pověděla Elena do vzduchu. Hned nato si lehla a objala si kolena rukama.

Stefan se procházel po pokoji. Nemohl vyhnat z hlavy Elenu a dnešek. Co se stalo? Z Damona nedostal ani slovo, ne, že by ho to překvapovalo, ale dělalo mu starosti, že ani u Eleny nepochodil. Co by dělal, kdyby o ni přišel? Kdyby mu nakonec řekla, že si přeci jen vybrala jeho bratra? Byl si jistý jen dvěma věcmi: Elenu miloval nade vše, ale vždy respektoval její rozhodnutí. Často mu připadala tak nevinná, tak čistá. Někdy se tak hodně chtěl vrátit do doby, co ještě nevěděla, čím Stefan je. Do doby, kdy nevěděla o žádném Damonovi. Kdy nebyli upírem a člověkem, ale Stefanem a Elenou, dva teenageři, kteří si užívali života. Oči mu utkvěly na plakátu, který na stěnu vyvěsil Damon. Not anymore.
"Jak výstižné," ironicky se zasmál. Měl zlost. A žízeň. To byla nejhorší kombinace. Rychlostí, kterou žádný člověk neovládá, se ocitl vedle plakátu a serval ho ze stěny. Shodil ho na zem a zamířil si to směr les, aby nikomu neublížil.

Damon neustále myslel na dnešní rozhovor s Elenou a na slova jeho bratra: "rozbrečel jsi ji!". Už nevěděl, jak to všechno vytěsnit z hlavy, když se najednou ozvalo zaťukání na okno. Bylo to tak tiché, že by si toho normální člověk nevšimnul, dokonce pro Damona byl tento zvuk skoro nepolapitelný. Pomalu vstal a šel se podívat, zda se mu to jen nezdálo. Nezdálo. Venku pod domem spatřil postavu ženy, která seskočila z jeho parapetu a právě si to zamířila směr les. Pohybovala se pomalu, jako by byla člověk, jenže to by nejspíš neseskočila bez úrazu z jeho okna. Chvíli ji jen tak pozoroval, když žena, stále se dívajíc směr les, zvedla pravou ruku a naznačila mu, aby ji následoval. Damon chvíli váhal, ale nakonec přeci jen tiše vyskočil z okna. V dálce viděl siluety ženy, jak se vzdaluje od jeho domova. Jakmile se dal do běhu, žena zrychlila také, oba teď běželi nejrychleji, jak jen dokázali.
Najednou ji uviděl, jak sedí v lese na pni nějakého stromu a probodává ho pohledem.
"Můžeš mi laskavě vysvětlit, co to mělo znamenat?" vyjel naštvaně Damon. Katherine se usmála.


© WROTE BY LEXI
Hlasujte prosím pro Iana Somerhaldera TADY.