Říjen 2012

Projekt na Ianovy narozeniny tak, jak ho ještě neznáte!

31. října 2012 v 13:39 | Lexi |  Happy B-Day
Ahoj všem a všemu,
jsem strašně ráda! A určitě to není způsobené dnešní čtyřkou z fyziky, ale mou skvělou spoluadminkou a zakladatelkou stránky somerhalder-ian.net - ano, řeč je o skvělé Mie!

Mia nejen že napsala na web informaci o mém projektě (také se již zapojila, za což hodně děkuji), ale ještě vyhlásila "soutěž", že jednou týdně na WEBU SOMERHALDER-IAN.NET zveřejní jedno přání.


Prosím, abyste mě nenechali v trapasu, že nikdo nic nepošle :D Už jste něco poslali? Nevadí, klidně pošlete něco znovu! Třeba budete zrovna VY a VAŠE přání zveřejněno!

Aby vás to více motivovalo, ráda bych něco takového zavedla i na této stránce, takže budete mít dvojnásobnou reklamu. Doufám, že vás to alespoň trochu motivuje a přibudou mi další krásné přání :)

P.S.: Mail is-birthday@email.cz je plný, takže zatím mi přáníčka posílejte na lexi@somerhalder-ian.net. Děkuji :)

Appearances #75 >> 2012 >>EyeCon

29. října 2012 v 20:10 | Lexi |  Appearances 2012
Zdravím, dneska nic nepřidám, zítra taky ne, ale to jsem vám už vysvětlovala :D Jen jsem na blogu sister site Simy našla tento skvělý článek, který pochází z EyeCon. Doporučuji si to přečíst :) Takže ještě jednou děkuju Simě.

- Paul: "Rády by som mal sex s tekvicou." Ian sa naňho pozrie a hovorí:" Už si niekedy videl Prci prci prcičky?"
- Paul dostal od fanúšika klobásu a Ian nohavice.
- Paul hovorí, že videl Ian spievať pieseň z Fantóma Opery.
- Ian by sa po konci TVD chcel presťahovať do LA a zamerať sa na točenie filmov.
- Ian si spieva v sprche.
- Ian a Paul spolu často vtipkujú. Ian povedal, že po troch rokoch spoločnej práce si to môžu dovoliť.

Po trošce textu... alias opět nemám čas přidat novinky

28. října 2012 v 19:59 | Lexi |  Diary
Ahoj :)
Dneska jsem neměla čas vůbec co přidat, jezdili jsem po hrobech a potom jsem si musela uklízet... Promiňte, ale jsem uanvená, budu ráda, když stihnu oběhnout sister, zbytek dneska už asi ne :(( Zítra... I když :D No jo, vím, jsem hrozná, ale mám hraní a po něm se budu nejspíš učit. Tak třeba před. V rychlosti.

Jinak dneska jsem ukončila kontrolu affs. Myslím, že jste měli všichni dostatečně dlouhou možnost se zapsat, jak jsem se dívala, tak se zapsali skoro všichni :) Jsem na vás hrdá :))

Následně děkuju všem, co mi poslali přání k projektu. Jsem vám moc a moc vděčná, že mi a Simě pomáháte, doufám, že to bude stát za to. Taky děkuji všem, kteří mi už napsali, že se mnou budou spamovat, jsem vám neskutečně vděčná, ještě se tu objeví článek, kde bych chtěla, aby se mi zapsali všichni, co pomůžou. Už se to totiž blíží. Taky děkuji všem, kteří projekt propagují na svých blozích, prosím affs, aby mi také pomohli a dali si odkaz nebo ikonku na blog, stačí to hodit k nějakému článku. Nejspíš jste si všimli, že ve volitelném dolním boxe se objevuje reklama pro osoby, které rozšiřují informace o projektě. Co pro to musíte udělat? Stačí, když do obyčejného článku přidáte ikonku, kterou najdete v článku o projektě, dáte mi odkaz a já vás tam dám taky. Ještě bych chtěla udělat jednu změnu - jsou blogy, které mají ikonku v menu, tak odkazy na jejich blogy by se také objevily v mém menu :)
Děkuji taky těm, kteří zapojují i kamarádky, jste vážně zlatí :)

Na závěr bych ještě dodala - co říkáte na úvodní fotku? :D Dobře, Steaven je světlejší než já a jde poznat, že je to fake, ale kámoška to dala na facebook a napsala, že nám to spolu sluší a lidí lajkujou a ty komentáře u toho :D (Jste krásní, nádherný pár, moc vám to sluší... :D). Jenom se bojím, kdy to uvidí nějaký TVD fanda a prozradí mě :D Snad se nikdo takový nenajde :)) A nejlepší kamarádka: Kde jsi na tak pěkného kluka přišla! Závist! Ale přeju ti to :)) Já jsem se zmohla jen na "Díky", ale myslela jsem, že to je můj konec :D

No a zase jsem se rozepsala. Moje chyba :D Promiňte :) A koukla jsem na statistiky - děkuju moc :) Děkuju moc a moc, že sem chodíte. Už je to dlouho, co jsem děkovala posledně, tak to musím dohnat :) Jste ti nejlepší návštěvníci! Ještě jednou děkuju ♥

XoXo, Lexi ♥

Uninvited Shadow *6

27. října 2012 v 17:10 | Lexi |  Uninvited Shadow
Minulý díl byl dlouhý, takže tentokrát přidávám krátky, byla bych ráda, kdybyste si ho přečetli a vyjádřili svůj názor.

Z minulého dílu:
Damon seděl na své posteli a snažil se setřást vztek, když z přízemí uslyšel tiché vzlyky. Bylo to dost tiché, ovšem pro člověka a pro upíra je mezi tím obrovský rozdíl. Vykašlal se na všechny jeho předchozí myšlenky a zaposlouchal se hlouběji. Elena plakala, rozplakal ji. To nechtěl. Zatraceně, zaklel v duchu Damon. Slíbil si, že jí to nikdy nebude vracet, i přes to, že chtěl, aby trpěla stejně jako on, jí to nikdy a za žádnou cenu nevrátí. A porušil to. Na tu malou chviličku ztratil sebekontrolu a bylo po všem. Následky si můžete prohlédnout dole. Co měl teď udělat? Měl jít dolů a omluvit se, nebo ji nechat být? Zavřel oči, aby si to mohl v klidu promyslet. Ovšem hlad rozhodl za něj a tak se tiše vyplížil z domu a zamířil si to směr jeho restaurace, kde on sám byl kuchařem.

...................................................

Stefan už z dálky slyšel, že se něco v jeho domě děje. Když si uvědomil, že Elena pláče, zapomněl na všechny starosti a rozběhl se do domu.
"Eleno?" vmžiku se ocitl vedle ní a jednou rukou ji objal. Vzhlédla a věnovala mu uplakaný pohled.
"Ahoj Stefane," pozdravila Elena a pokusila se o úsměv.
"Co se stalo?" vyptával se.

Pozvánka na párty

26. října 2012 v 13:40 | Lexi |  Nástěnka
Zdravím.
V posledních dnech mám celkem náladu na blog, takže tu bývám celkem často (když zrovna tatínek nevypne Wi-Fi), problém je v tom, že nemám moc chuť na Iana. No nechce se mi to vysvětlovat, to někdy příště. Důležité jen povědět, že mě zklamal :(

Affs Em. pořádá párty, tak kdybyste měli zájem a čas, určitě přiďte :)


Photoshoot #46 >> 2012 >> People - New outtakes

26. října 2012 v 8:59 | Lexi |  Photoshoots 2012
Objevily se další fotky do skvělého photoshootu od People.
Ty fotky jsou naprosto dokonalé...


Hlasujte prosím pro Lexi s Ianem Somerhalderem tady

The Vampire Diaries >> 4x05 The Killer

26. října 2012 v 8:52 | Lexi |  The Vampire Diaries
Také se objevily fotky k 5. epizodě, pojmenované The Killer.


The Vampire Diaries >> 4x04 The Five

26. října 2012 v 8:51 | Lexi |  The Vampire Diaries
Objevily se nové fotky k epizodě 4x04, která nese název The Five.Cradlewood

24. října 2012 v 16:35 | Lexi
Type: Fantazíjní / Fantasy , Záhadní / Mystery, Thriller
Year of production: 2012
Country: USA, Australia
Directed by: Harry Weinmann
Ian Somerhalder as: Josh
Beck možná našla perfektního muže v Joshovi. Hezký, umělecký, mladý, bohatý a vezme jí na střetnutí s jeho matkou, Irene, do rodinného domu Cradlewood. Ale Josh je víc než jenom bohatý; Josh je dědičem bohatství. Bohatství souvisí s historii, kolem které víry mlha rodinných příbehů a legend. A všechno bude jednoho dne Joshovo. Něco se ale pokazí a Beck musí sledovat jak její milovaní padají do temného šílenství paranoie a strachu. Bude Beck schopná pomoct Joshovi uniknout jeho osudu a bude stažena taky do jeho trápení?