Croatia

28. srpna 2012 v 8:49 | Lexi |  Diary

Čusík :)
Tak jak jste se tu za tu dobu, co jsem se vyvalovala na pláži, měli? No já se samozřejmě měla úžasně, a ještě líp! Vím, že jsem psala, že se netěším, ale musím říct, že jsem si to vážně užila.
Nevím, co všechno bych vám tady měla vypisovat, jelikož si nejsem jistá, kolik lidí by si to přečetlo, ale nějaké menší shrnutí? To vám neuškodí :D

Hned na začátku vám povím, že jsme nejeli sami, což je vážně super. Já v Chorvatsku ještě nikdy sama jen s mojí rodinou nebyla a ani to zažít nechci. Rozhodně ne po tom, co si dovču u moře užíváme ve skupině. Vždy je o čem kecat, koho vytáhnout do vody, na sladoled... Tentokrát jsme jeli sice jen 2 rodiny, ale i tak to stálo za to, jelikož jsem jela s mými nejlepšími přáteli - Irčou a Igim. Kamarádi už od postýlky, tudíž nejlepší.


Každý den probíhal asi takto - vstávali jsme v 7:30, v 8:00 jsme byli na snídani, v 9:00 na pláži. Do moře jsme šli až kolem 11:00 /tedy já s Irčou, rodiče lezli i rychleji/, protože předtím nám byla ještě zima. Přes den jsme si u Pekara koupili domácí pizzu a kukuruz na pláži - který roznášel vážně krásný chlapec :D Upřímně, je mi líto, že to byl Chorvat :D Když už jsem u Chorvatů, ten stát je vážně skvělý - tam bych se velmi ráda někdy přestěhovala - nevím, co to tam bylo, ale viditelně tam o mě měli Chorvati zájem :D Nejdřív jsem si to jen myslela a říkala si, že vidím jen to, co vidět chci, ale potvrdila mi to i kamarádka, která si všimla, jak po mě Pan Kukuruz pokukuje :D Dobře, to byla pouze menší odbočka. Na pokoj jsem šla v 17:00 /i s Irčou/, zbytek ještě zůstával na pláži, ale fronta do koupelny by mě stát vážně nebavila, tak jsme chodily rychleji :) /hlavně jelikož maminka tam stvrdla pravidelně půl hodiny/. V 19:00 jsme vyrazili na večeři, potom na procházku, no a potom obvyklá chlastačka na terase. Musím říct, že Ožujsko Limun je vážně skvělé! Kolem 24:00 byli i rodiče unavení, tak se šlo spát.

Co se animátorů týče, byli vážně skvělí, ale pokud byl někdo v Gradacu, tak určitě ví. Jsem s nimi vyfocena na úvodní fotografii ke článku. Z leva -> já, Míša, Irča, Jirka, Michael. Míša - čili animátor, na kterého se tlačily ženy /možná i muži/ nejrůznějšího věku. No prozradím vám, že to měli všichni zbytečné, jelikož je zasnoubený. Přiznávám, že se mi od začátku zdál pořádně zajímavý! Vážně skvělý kamarád. Seznámily jsme se s ním ale až poslední den, co jsme trávily na pláži, když jsme se s nimi šly vyfotit - měly jsme to udělat už dávno. Ten večer, když jsme odcházely, tak jsme si všimly, že stojí asi 15 metrů od nás. On si všimnul taky a přes tu dálku na nás zavolal: "Dobrý den, dámy!" A začal se tlemit tak, jak to umí jen on. Taky jsme to zkoušely, ale samozřejmě z úplně jiným výsledkem :D

Ještě dodám, že bylo velmi vtipné poslouchat dohady dvou slečen, které byly taky na pláži, jak se neustále o Míšu hádaly. "Pojď, půjdeme kolem něj, on tam zase sedí na té houpačce! Budeme se tvářit nenápadně, jako že jen procházíme kolem!" Ty byly vážně dobré. No a já bych si to nenechala jen tak, přiznávám, bylo to trochu škodolibé, ale já prostě musela! S Irčou jsme měly jeden triumf - a to takový, že maminka Irči Míšu učila na střední škole, dokonce byla jeho třídní a má doma ročenky. Údajně to byl v 1. ročníku zakřiknutý kluk a říkala, že ji překvapilo, že dělá animátora! No a tak jsem připlavala blízko k jedné z těch slečen /Irču jsem táhla za sebou/ a spustila jsem: "Irčo, já bych vážně nevěřila, že ten kluk, kterého jsme viděly na ročenkách z prváku a druháku je Míša. Vzpomínáš, jak byl tehdy zakřikutý? A to, co je z něj teď! No páni!" Lidi, výraz té slečny nezapomenu nikdy. Skutečně nikdy!!

A na závěr přidávám fotografii s paní Danou Morávkovou, která přijela jako host. Možná jste ji taky potkala, bydlela v Bašce Vodě, což je velice oblíbené místo :) Já ho měla možnost vidět dvakrát a ty pláže tam jsou vážně šílené!!


Samozřejmě na té fotce vypadám jako kachna, ale to já vždycky, když si chci fotku nechat vyvolat :D No děkuji všem, co si článek přečetli :) Plánovala jsem, že se nechci rozepisovat, ale tak nějak se toho textu nasbíralo víc :D A to jsem tady ještě chtěla psát o plánech s blogem :D To byste si už z principu nepřečetli :D No hodím to do dalšího článku :D Zatím se mějte hezky, užívejte skvělého závěru prázdnin!!

Xoxo, Lexi
 


Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 9:57 | Reagovat

No vidíš že to išlo :D :D Až do konca som to zhltla :D :D a stretnutie s Danou vám závidím :D :D Je to úžasná herečka :D

2 May♥ May♥ | Web | 28. srpna 2012 v 10:01 | Reagovat

já moc slavných hvězd nepotkala :D ikdyž jo :D Největší úspěch počítám asi setkání s Jakubem štěpánkem a Ondrou němcem :D hokejisti z národního týmu... ♥♥ :D a je fajn že sis to užila :) a taky si myslím,že i v česku ej plno kluků co po tobě koukaj ;)

3 Sima Sima | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 11:08 | Reagovat

Ja nikde neutekáááám :D 8-)

4 Bailey* » katy-perry.er.cz Bailey* » katy-perry.er.cz | Web | 28. srpna 2012 v 12:33 | Reagovat

Ten kukuruz som si kupovala aj ja no predavač nebol nič moc :D Určite si si to tam parádne užila aj s tými animátormi a tie dve slečny na pláži - na nich nemám slov :D :D A škoda že som tú Danu nestretla :D Čo sa týka toho turné, tak Katy určite ku nám nepríde - ako vždy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama