Srpen 2012

100 000 ~ thanks!

31. srpna 2012 v 16:29 | Lexi |  Nástěnka
Ahoj!
Když jsem dneska procházela blog, nemohla jsem si nevšimnout čísla, které ukazuje Toplist. Tento blog navštívilo již 100 000 lidí. Myslím, že je to skvělé nejen kvůli mě, ale i kvůli Ianovi, který je důvodem, proč zde chodíte!

Jsem vážně ráda, že Ian má tolik fanoušků, navíc takových, kteří se o něm snaží dozvědět ty nejžhavější novinky. Děkuji každému návštěvníkovi, který zde zabloudil. Každý z vás je součástí tohoto blogu.

Taky bych k tomu článku ráda napsala, že se můžete zapojit do narozeninového projektu, který je věnován celebritě, o které je celý tento blog - přímo zde.

Ani nevíte, jakou mám radost. Ještě nikdy jsem neměla tak navštěvovaný blog. Můj poslední blog jsem zabalila po půl roce a návštěvnost se ani zdaleka nepodobala navštěvovanosti tohoto blogu. Vážně jste mi udělali velkou radost!

The Vampire Diaries - Promo Photos!

31. srpna 2012 v 10:13 | Lexi |  The Vampire Diaries
Konečně se objevily promo fotky ke 4. řadě TVD.
Do galerie jsem nahrála 3 fotky.


© COPY WITH MY SOURCE!!

Scans #44 >> 2012 >> Series Magazine

30. srpna 2012 v 15:29 | Lexi |  Scans 2012
No ještě tam jedna fotka byla, ale ta byla tak hezky tágnutá, že vám ji sem nedám, nemělo by to cenu...

acokteB4

© !!

Scans #43 >> 2012 >> Essential Home

30. srpna 2012 v 15:24 | Lexi |  Scans 2012
Ian se objevil v časopise Essential Home.

abp81Z90acyniozOadletjgv

Twitter photos

30. srpna 2012 v 15:19 | Lexi |  News
Vidíte? Dala jsem se na přidávání starých novinek :D

acgge5csabvd4tIAabj2bu25aczaqvctactau9Uy

© COPY ONLY WITH MY SOURCE !!!

Nestíháám...

29. srpna 2012 v 15:45 | Lexi |  Diary
Zdravím!
Právě jsem se vrátila od kamarádky, u které jsem byla od včerejška. No musím říct, že jsme si to pořádně užili, ale to my vždycky. Bea je vážně super holčina, doslova moje krevní skupina, se kterou si opravdu rozumím. Dokonce plánujeme stejnou střední, ale její maminka to moc nebere, takže uvidíme :)

K titulku - vážně nestíhám, tak to pořádně shrnu. Za chvilku odjíždím k další kamarádce /se kterou jsem byla v Chorvatsku/, tam budu taky na noc, už opět :D Odjíždím za chvilku a ještě si musím umýt vlasy a chtěla bych odepsat lidem, co mi napsali :) Pokud mi vyjde čas, ještě se kouknu k affs, alespoň k elite /btw, všimla jsem si, že po roztřídění jich mám hrozně málo :D/.

Děkuji všem, co se mnou mají ještě trpělivost :D No měli jste mě tu část prázdnin a teď musím dohnat to, co jsem nestihla :D

Jo a na záběr -> zítra, jak budu odjíždět od kámošky, tak mě hodí ke škole, do které bych chtěla chodit. Je to totiž dost daleko od nás a tak rodiče chtějí vidět, zda se o sebe dokážu postarat a nějak se dopravím domů. Takže mi prosím zítra dopoledne držte palce, budu to potřebovat!

Xoxo, Lexi <3

Blogové plány

28. srpna 2012 v 13:00 | Lexi |  Nástěnka
Hej!
Dneska mám celkem dobrou náladu. Nevím proč, možná proto, že jdu spát ke kamarádce, ale to nebude tím. No to je jedna z věcí, ke kterým se dostanu později.

Bylo tolik věcí, které jsem vám chtěla říct, ale jaksi mi to začíná vypadávat. No uvidím, na co si vzpomenu. Máte to tady v bodech, ať vás nenudím další slohovkou :))

1) Byla jsem v Chorvatsku. Vrátila jsem se, děkuji všem, co si mě nesmazai. Pokud by se někdo nudil, několik málo zážitků najdete tady.
2) Dnes jdu spát ke kamarádce, takže opět nic nepřidám. Alespoň oběhnu affs.
3) Zítra se vrátím, ale jedu k další kámošce :D Opět nejspíš na noc :) Mezitím ale snad něco přidám...
4) Pátek? Určitě něco přidám, ale nevím, jak moc toho bude. Poslední volný den!
5) Sobota a neděle? Den horníků, ale určitě něco přidám.
6) K čemu směřuji? Že mě tu teď moc čekat nemusíte. Ale obíhat budu.
7) Děkuji, že i když jsem byla pryč, navštěvovali jste tento blog. Návštěvnost samozřejmě klesla, ale to se dalo očekávat.
8) Dál, co se návštěvnosti týče - již brzy přesáhne hranici 100 000. Děkuji moc, jsem ráda, že Iana máte tak rádi :) Chtěla bych, aby se zde vše vrátilo do starých kolejí, to znamená má častá aktivita, články, obíhání... Ale jak už jste si mohli přečíst, tento týden to ještě nebude.
9) Jdu do devítky, takže příjmačky. Určitě to tu nebudu zanedbávat, ale já se nikdy neučila a tento rok budu muset. Mám vyhlídnutou hodně dobrou školu, takže to vypadá skutečně na učení.
10) Omlouvám se za úvodní fotku - je z Chorvatska. Když mě se tak stýská! To tu budete mít ještě dlouho :D Jsme na ní s nejlepší kamarádkou Irčou (v levo).
11) Jo a tento článek jsem napsala dnes dopoledne, přesně v 10:48 a přednastavila ho na jednu... Když už píšu hodně textové články, tak ať je tam aspoň nějaká mezera :D

Nevím, jestli je to všechno, časem se seznam možná prodlouží :D Musím se dát do uklízení, musím vysávat a utírat prach :( Grrr! Ještě se dneska ozvu, pokusím se přijít s nějakýma novinkama, ale nevím, no :(

Xoxo, vaše Lexi

Croatia

28. srpna 2012 v 8:49 | Lexi |  Diary

Čusík :)
Tak jak jste se tu za tu dobu, co jsem se vyvalovala na pláži, měli? No já se samozřejmě měla úžasně, a ještě líp! Vím, že jsem psala, že se netěším, ale musím říct, že jsem si to vážně užila.
Nevím, co všechno bych vám tady měla vypisovat, jelikož si nejsem jistá, kolik lidí by si to přečetlo, ale nějaké menší shrnutí? To vám neuškodí :D

Hned na začátku vám povím, že jsme nejeli sami, což je vážně super. Já v Chorvatsku ještě nikdy sama jen s mojí rodinou nebyla a ani to zažít nechci. Rozhodně ne po tom, co si dovču u moře užíváme ve skupině. Vždy je o čem kecat, koho vytáhnout do vody, na sladoled... Tentokrát jsme jeli sice jen 2 rodiny, ale i tak to stálo za to, jelikož jsem jela s mými nejlepšími přáteli - Irčou a Igim. Kamarádi už od postýlky, tudíž nejlepší.

Hodnocení blogu od *One Directionerky*

27. srpna 2012 v 8:51 | Lexi |  Nástěnka
Děkuju :)

Hodnocení pro blog: Ian-Somerhalder.blog.cz
Hodnocení od: *One Directionerky*
První dojem : Zase mě zaujmul Lay ;)
Body-5/5
Desing: Krásný !!!! Vidím po prví, takový origoš ;)
Body : 10/10
Menu : No coment! Dokonalost!
Body-10/10
Aktivita: Výborná ;)
Body-5/5
Články: Dobrý, čtou se dobře a jsou dobrý! ;)
Body-10/10
Celkem bodů : 40/40
Známka : 1-**
Tvůj blog mě zaujal ;)

Vyhodnocení kontroly affs

26. srpna 2012 v 20:03 | Lexi |  Nástěnka
Ahoj.
Tak a je to tady. Dnešní den jsem strávila celkem v klidu, vrátila jsem se kolem půl druhé ráno, vstávala v osm. Následně jsem vletěla na počítač a koukala na nějaké novinky :) Dnes u nás v kostele přivezli nové zvony, takže velká akce, tak jsem tam chvilku pobyla, ještě přijela mí nejlepší přátelé - Irča s Igim společně s rodičemi, aby se na zvony taky podívali (s němi jsme byli v Chorvatsku). No vrátili jsme se zpátky domů a já se rozhodla, že ještě něco přidám. Tak se vrhám na vyhodnocení kontroly affs.

Zapsali se
hudgens-twitter.blog.cz
shaymitchell-daily.blog.cz
charmed--club.blog.cz
tayswift.cz
vampirediaries-sk.blog.cz
kellyonline.blog.cz
iheart-onedirection.blog.cz
iwebpears.yolasite.com
best-actresses.blog.cz
brunomars-fansite.blog.cz
daily-dakota.blog.cz
littlemixdaily.blog.cz
lucillehale-fan.blog.cz
kat-online.blog.cz
so-hilary.blog.cz
katy-perry.er.cz

Nezapsali se, ale nechávám /buďto nějaká vyjímka, nebo hiatus/
hannah-montana-twilight.cz
shakira-online.net
emmawatsonfan.net
char-med.blog.cz
selenafanatics.blog.cz
lovatosource.blog.cz
lovely-jessica.net
graphic-and-fanfiction.blog.cz

Mažu
jenniferlawrence.sk
stevenrmcqueen.blog.cz
ririsworld.blog.cz
eternal-magic.blog.cz
online-cast.blog.cz

Nové affs
online-selenag.blog.cz
thevampirediaries-source.blog.cz
louis-w-tomlinson.blog.cz

Snad jsem nikoho nevynechala. Ještě několik věcí ↓
1) Roztřídění affs bude zítra. Najdete ho v článku more nebo v menu, kde najdete elite, sister a family sites.
2) Pokud jsem na někoho zapomněla, ozvěte.
3) Pokud jsem vás označila jako na smazání, ale vy z toho z nějakého důvodu nesouhlasíte, nebojte se mi to napsat.
4) Všem affs napíšu až zítra.Lexi